De volgende spelers spelen seizoen 2017 – 2018 in S.C.E zondag 1
Job ten Barge, Lucas Corbeek, Zev de Bruijn, Roel van Wijk, Rick Theunissen, Robbin van Zantvliet, Mike Roos, Mitch Orth, Damian Kregting, Richard Schür, Khalid Samaoui, Angelo Kilkens, Mick Verdonk, Anthony de Jong, Dylan Cousin, Luuk Schiphorst, Kaj Dreis, Nicky Sander, Mickey van de Griend, Jefferson Gola, Luc Vissers, Jeffrey van de Scheur, Diego Tang
 

 

De volgende clubs spelen in de 4e klasse zondag poule E district Oost
Achilles’29, vv Batavia, DIOSA, vv Ewijk, Krayenhoff, vv Niftrik, sv Nijmegen, Overasseltse Boys, RODA’28, S.C.E, SCP, UHC, Victoria’25, WVW

 

Technische staf seizoen 2017 – 2018    
Trainer – Coach Berry Breems Elftalleider Marcel Janssen
Verzorger Serdar Inan Materiaalman Roel Heijltjes
Ass. Scheidsrechter Karel Creemers Wedstrijd zaken Karel Creemers 
Keeperstrainer Wim de Bruin Team-manager Paul van Cleef
 
Tegenstanders beker  Kolping-Dynamo  Brakkenstein RKPSC    
Bekerprogramma  Groep 3  Poule 23      
03-09-2017 Kolping-Dynamo S.C.E  0  2
10-09-2017 S.C.E Brakkenstein  0  2
17-09-2017 RKPSC S.C.E  3  4
Oefenprogramma           
22-08-2017 S.C.E  RKOSV Achates   2  1
27-08-2017 Rood Wit S.C.E  0  0
05-09-2017 Vitesse”08 S.C.E  3  1
12-09-2017 S.C.E FC Kunde     3  0
03-10-2017 DVOL  S.C.E  5  1
xx-xx-2017        
xx-xx-2017        
xx-xx-2017        
xx-xx-2018          
xx-xx-2018          
xx-xx-2018          
xx-xx-2018          
xx-xx-2018          
xx-xx-2018          

 

 

 

Competitie 4e klasse E 2017-2018    

Uitslag

 
24-09-2017 S.C.E vv Ewijk  0

 0
01-10-2017 Kraijenhoff S.C.E  0

 1
08-10-2017 S.C.E sv Nijmegen  2

 2
15-10-2017 UHC S.C.E  0

 2
22-10-2017 vv Batavia S.C.E  1

 2
29-10-2017 S.C.E SCP  

 
05-11-2017 Achilles’29 S.C.E  

 
12-11-2017 inhaal/beker    

 
19-11-2017 S.C.E Victoria’25  

 
26-11-2017 S.C.E DIOSA  

 
03-12-2017 RODA’28 S.C.E  

 
10-12-2017 S.C.E WVW  

 
17-12-2017 Niftrik S.C.E  

 
  Winterstop        
28-01-2018 S.C.E Overasseltse Boys  

 
04-02-2018 vv Ewijk S.C.E  

 
10-02-2018 inhaal/beker    

 
18-02-2018 sv Nijmegen S.C.E  

 
25-02-2018 inhaal/beker    

 
04-03-2018 S.C.E UHC  

 
11-03-2018 S.C.E Achilles’29  

 
18-03-2018 SCP S.C.E  

 
25-03-2018 S.C.E vv Batavia  

 
01-04-2018 Victoria’25 S.C.E  

 
08-04-2018 S.C.E Kraijenhoff  

 
15-04-2018 Overasseltse Boys S.C.E  

 
22-04-2018 S.C.E RODA’28  

 
29-04-2018 inhaal/beker    

 
06-05-2018 inhaal/beker    

 
13-05-2018 DIOSA S.C.E  

 
20-05-2018 S.C.E Niftrik  

 
27-05-2018 WVW S.C.E  

 
Topscorers  sinds 22-10-17 Comp. Beker Oefen Nacom. Totaal
Mick Verdonk 1 1 3 0 5
Jefferson Gola 1 2 1 0 4
Richard Schür (C) 2 0 0 0 2
Angelo Kilkens 1 0 1 0 2
Nicky Sander 1 0 1 0 2
Mike Roos 0 2 0 0 2
Dylan Cousin 1 0 0 0 1
Roel van Wijk 0 1 0 0 1
Kaj Dreis 0 0 1 0 1
Job ten Barge (K) 0 0 0 0 0
Zev de Bruijn (K) 0 0 0 0 0
Lucas Corbeek (K) 0 0 0 0 0
Mickey van de Griend 0 0 0 0 0
Anthony  de Jong 0 0 0 0 0
Damian Kregting 0 0 0 0 0
Mitch Orth 0 0 0 0 0
Khalid Samaoui 0 0 0 0 0
Jeffrey  van de Scheur 0 0 0 0 0
Luuk Schiphorst 0 0 0 0 0
Diego Tang 0 0 0 0 0
Rick Theunissen 0 0 0 0 0
Luc Vissers 0 0 0 0 0
Robbin van Zantvliet 0 0 0 0 0
Eigen Doelpunt 0 0 0 0 0
Totaal           Seizoen 2017-2018 7 6 7 0 20