De volgende spelers spelen seizoen 2019 – 2020 in S.C.E zondag 1
Rick Theunissen, Kaj Dreis, Guido Peters, Jarno Herfkens, Thijs Meesters, Richard Schür, Angelo Kilkens, Damian Kregting, Robbin van Zantvliet, Luuk Schiphorst, Martin Sluijs, Kay de Kluis, Daniel Heideveld, Anthony Wefer, Diego Tang, Jayrell Terziyan, Nick Sander, Khalid Samaoui

 

De volgende clubs spelen in seizoen 2019 – 2020 in de 4e klasse zondag poule E district Oost

Technische staf seizoen 2019 – 2020

Trainer – Coach Berry Breems Elftalleider Marcel Janssen Ass. scheidsrechter Karel Creemers
Ass. trainer Roel van Wijk Materiaalman Roel Heijltjes Verzorger Patrick Rentrop
Keeperstrainer Wim de Bruyn Wedstrijd zaken Karel Creemers Team-manager Paul van Cleef

Oefenprogramma Aanvang Thuis-team   Uit-team  Uitslag
18-08-19 12.00 uur S.C.E 1 Brakkenstein 1 1       – 0
20-08-19 20.00 uur S.C.E 1 vv Achates 1 7       – 1
25-08-19 12.00 uur S.C.E 1 SCD’33 1 6       – 2
27-08-19 20.00 uur Union 1 S.C.E 1 2       – 1
10-09-19 20.00 uur S.C.E 1 AAC-Olympia 1 vervallen
10-09-19 20.00 uur Blauw Wit 1 S.C.E 1 3       – 2
xx-xx-xx
xx-xx-xx
xx-xx-xx
xx-xx-xx
xx-xx-xx
xx-xx-xx
.
Bekerprogramma Aanvang Groep 3   Poule 36 Uitslag
01-09-19 14.00 uur S.C.E 1 vv Batavia 1 5      – 1
08-09-19 14.00 uur Eendracht Arnhem 1 S.C.E 1 1      – 11
15-09-19 14.00 uur sv Babberich 1 S.C.E 1 1      – 5
16-11-19 17.00 uur S.C.E 1 Avendo’57 1      –
xx-xx-xx
xx-xx-xx
 . .
Competitie Aanvang Thuis-team      Uit-team  Uitslag
22-09-19 14.00 uur S.C.E 1 sc Millingen 1 2       – 2
29-09-19 14.30 uur sv Nijmegen 1 S.C.E 1 0       – 3
06-10-19 14.00 uur SCP 1 S.C.E 1 1       – 4
13-10-19 14.00 uur S.C.E 1 Overasseltse Boys 1 2       – 1
20-10-19 14.30 uur DIOSA 1 S.C.E 1       –
27-10-19 14.00 uur S.C.E 1 sv Hatert 1       –
03-11-19 14.30 uur vv UHC 1 S.C.E 1      –
10-11-19 14.00 uur S.C.E 1 FC Kunde 1      –
17-11-19 Inhaal/beker  
24-11-19 14.00 uur Aquila 1 S.C.E 1      –
01-12-19 14.00 uur S.C.E 1 vv OSC 1      –
08-12-19 14.30 uur RODA’28 1 S.C.E 1      –
15-12-19 14.00 uur vv DSZ 1 S.C.E 1      –
22-12-19 Inhaal/beker  
Winterstop  
19-01-20 Inhaal/beker  
26-01-20 14.00 uur S.C.E 1 vv Krayenhoff 1      –
02-02-20 14.00 uur sv Hatert 1 S.C.E 1      –
09-02-20 14.00 uur S.C.E 1 DIOSA 1      –
16-02-20 14.30 uur sc Millingen 1 S.C.E 1      –
23-02-20 Carnaval
01-03-20 Inhaal/beker  
08-03-20 14.00 uur S.C.E 1 sv Nijmegen 1      –
15-03-20 14.30 uur FC Kunde 1 S.C.E 1      –
22-03-20 14.00 uur S.C.E 1 vv UHC 1      –
29-03-20 14.30 uur vv Krayenhoff 1 S.C.E 1      –
05-04-20 14.00 uur S.C.E 1 vv DSZ 1      –
12-04-20 Inhaal/beker  
19-04-20 14.00 uur S.C.E 1 SCP 1      –
26-04-20 14.00 uur Overasseltse Boys 1 S.C.E 1      –
03-05-20 Inhaal/beker  
10-05-20 14.00 uur S.C.E 1 RODA’28 1      –
17-05-20 14.00 uur vv OSC 1 S.C.E 1      –
24-05-20 14.00 uur S.C.E 1 vv Aquila 1      –
 .
Nacompetitie Aanvang Thuis-team        Uit-team  Uitslag
31-05-20      –
07-06-20      –
14-06-20      –
21-06-20      –

WWW logo
facebook

Topscorers  sinds 13-10-19 Comp. Beker Oefen o23 FairPlay Nacom. Totaal
Richard Schür (C) 5 5 6 0 0 16
Kay de Kluis 2 2 1 2 0 7
Robbin van Zantvliet 2 0 1 0 0 3
Nick Sander 1 5 1 0 0 7
Daniel Heideveld 1 0 0 0 0 1
Jayrell Terziyan 0 3 4 1 0 8
Kaj Dreis 0 3 2 0 0 5
Khalid Samaoui 0 2 0 0 0 2
Angelo Kilkens 0 1 1 0 0 2
Jarno Herfkens 0 0 1 0 0 1
Damian Kregting 0 0 0 0 0 0
Thijs Meesters 0 0 0 0 0 0
Guido Peters 0 0 0 0 0 0
Luuk Schiphorst 0 0 0 0 0 0
Martin Sluis 0 0 0 0 0 0
Diego Tang (K) 0 0 0 0 0 0
Rick Theunissen 0 0 0 0 0 0
Anthony Wefer (K) 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
Eigen   Doelpunt 0 0 0 0 0 0
Totaal           seizoen 2019-2020 11 21 17 3 0 52