De volgende spelers spelen seizoen 2019 – 2020 in S.C.E zondag 1
Rick Theunissen, Kaj Dreis, Guido Peters, Jarno Herfkens, Thijs Meesters, Richard Schür, Angelo Kilkens, Damian Kregting, Robbin van Zantvliet, Luuk Schiphorst, Martin Sluijs, Kay de Kluis, Daniel Heideveld, Anthony Wefer, Diego Tang, Jayrell Terziyan, Nick Sander, Khalid Samaoui

 

De volgende clubs spelen in seizoen
2019 – 2020  
zondag 4e klasse E district Oost

Technische staf seizoen 2019 – 2020

Trainer – Coach Serge Heuveling Elftalleider Marcel Janssen Ass. scheidsrechter Karel Creemers
Ass. trainer Roel van Wijk Materiaalman Roel Heijltjes Verzorger Patrick Rentrop
Keeperstrainer Wim de Bruyn Wedstrijd zaken Karel Creemers Team-manager Paul van Cleef

Oefenprogramma Aanvang Thuis-team   Uit-team  Uitslag
18-08-19 12.00 uur S.C.E 1 Brakkenstein 1 1       – 0
20-08-19 20.00 uur S.C.E 1 vv Achates 1 7       – 1
25-08-19 12.00 uur S.C.E 1 SCD’33 1 6       – 2
27-08-19 20.00 uur Union 1 S.C.E 1 2       – 1
10-09-19 20.00 uur S.C.E 1 AAC-Olympia 1 vervallen
10-09-19 20.00 uur Blauw Wit 1 S.C.E 1 3       – 2
14-01-20 20.00 uur S.C.E 1 DSV Sint Anthonis 1 3       – 3
19-01-20 12.00 uur S.C.E 1 vv Herpinia 1 schaduw
xx-xx-xx
xx-xx-xx
xx-xx-xx
xx-xx-xx
.
Bekerprogramma Aanvang Groep 3   Poule 36 Uitslag
01-09-19 14.00 uur S.C.E 1 vv Batavia 1 5      – 1
08-09-19 14.00 uur Eendracht Arnhem 1 S.C.E 1 1      – 11
15-09-19 14.00 uur sv Babberich 1 S.C.E 1 1      – 5
16-11-19 17.00 uur S.C.E 1 Advendo’57 1 1      – 0
11-12-19 19.30 uur DUNO Doorwerth 1 S.C.E 1 7      – 1
.
 . .
Competitie Aanvang Thuis-team      Uit-team  Uitslag
22-09-19 14.00 uur S.C.E 1 sc Millingen 1 2       – 2
29-09-19 14.30 uur sv Nijmegen 1 S.C.E 1 0       – 3
06-10-19 14.00 uur vv SCP 1 S.C.E 1 1       – 4
13-10-19 14.00 uur S.C.E 1 Overasseltse Boys 1 2       – 1
20-10-19 14.30 uur sc DIOSA 1 S.C.E 1 2       – 1
27-10-19 14.00 uur S.C.E 1 sv Hatert 1 6       – 0
03-11-19 14.30 uur vv UHC 1 S.C.E 1 2      – 2
10-11-19 14.00 uur S.C.E 1 FC Kunde 1 5      – 2
17-11-19 Inhaal/beker  
24-11-19 14.00 uur vv Aquila 1 S.C.E 1 1      – 4
01-12-19 14.00 uur S.C.E 1 vv OSC 1 1      – 1
08-12-19 14.30 uur RODA’28 1 S.C.E 1 2      – 1
15-12-19 14.00 uur sv DSZ 1 S.C.E 1      afg.
22-12-19 Inhaal/beker  
Winterstop  
19-01-20 14.00 uur sv DSZ 1 S.C.E 1 4      – 1
26-01-20 14.00 uur S.C.E 1 vv Krayenhoff 1      –
02-02-20 14.00 uur sv Hatert 1 S.C.E 1      –
09-02-20 14.00 uur S.C.E 1 sc DIOSA 1      –
16-02-20 14.30 uur sc Millingen 1 S.C.E 1      –
23-02-20 Carnaval
01-03-20 Inhaal/beker  
08-03-20 14.00 uur S.C.E 1 sv Nijmegen 1      –
15-03-20 14.30 uur FC Kunde 1 S.C.E 1      –
22-03-20 14.00 uur S.C.E 1 vv UHC 1      –
29-03-20 14.30 uur vv Krayenhoff 1 S.C.E 1      –
05-04-20 14.00 uur S.C.E 1 sv DSZ 1      –
12-04-20 Inhaal/beker  
19-04-20 14.00 uur S.C.E 1 vv SCP 1      –
26-04-20 14.00 uur Overasseltse Boys 1 S.C.E 1      –
03-05-20 Inhaal/beker  
10-05-20 14.00 uur S.C.E 1 RODA’28 1      –
17-05-20 14.00 uur vv OSC 1 S.C.E 1      –
24-05-20 14.00 uur S.C.E 1 vv Aquila 1      –
 .
Nacompetitie Aanvang Thuis-team        Uit-team  Uitslag
31-05-20      –
07-06-20      –
14-06-20      –
21-06-20      –

Topscorers  sinds 19-01-20 Comp. Beker Oefen o23 FP Nacom. Totaal
Richard Schür (C) 9 5 7 0 0 21
Kay de Kluis 7 2 2 2 0 13
Jayrell Terziyan 4 3 4 1 0 12
Kaj Dreis 4 4 2 1 0 11
Robbin van Zantvliet 3 0 1 0 0 4
Nicky Sander 2 6 1 0 0 9
Daniel Heideveld 2 0 0 0 0 2
Guido Peters 1 0 0 0 0 1
Khalid Samaoui 0 2 0 0 0 2
Angelo Kilkens 0 1 1 0 0 2
Jarno Herfkens 0 0 2 0 0 2
Thijs Meesters 0 0 0 0 0 0
Damian Kregting 0 0 0 0 0 0
Luuk Schiphorst 0 0 0 0 0 0
Martin Sluis 0 0 0 0 0 0
Diego Tang (K) 0 0 0 0 0 0
Rick Theunissen 0 0 0 0 0 0
Anthony Wefer (K) 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
Eigen   Doelpunt 0 0 1 0 0 1
Totaal           seizoen 2019-2020 32 23 21 4 0 80