De trainers & leiders seizoen 2019 – 2020

Elftal Trainers senioren zondag Ass. Trainer Ass.scheidsrechter Leider(ster) Leider(ster)
1e Serge Heuveling Roel van Wijk Karel Cremers Marcel Janssen Roel Heijltjes
2e Maikel Engelaar     Nick de Jong Leon de Haan
3e Remco Gubbels     Remco Gubbels  
4e Job Neijenhuyzen     Job Neijenhuyzen  
5e Amir Bagheri     Willy Nova  
Elftal Trainer senioren Dames Ass. Trainer Ass.scheidsrechter Leider(ster) Leider(ster)
Dames 1 Paul Raafs     Jos Joosten  
Elftal Trainers senioren zaterdag Ass. Trainer Ass.scheidsrechter Leider(ster) Leider(ster)
2e Dennis Milder     Sam Kregting  
3e Joop van Zanten     Tobias ten Hagen  
4e Nick van Haren     Nick van Haren  
Team Trainer 40+        
40+ Rudi Tielen        
Team Trainer 023 Ass. Trainer Ass.scheidsrechter Leider(ster) Leider(ster)
o23          
Elftal Trainer JO19 Ass. Trainer Ass.scheidsrechter Leider(ster) Leider(ster)
JO19-1 Marzouk Mechbal   Cor Leerentveld Manfred Buesink  
Elftal Trainers JO17 Ass. Trainer Ass.scheidsrechter Leider(ster) Leider(ster)
JO17-1 Engin Dag   Clement v.d. Heijden Amancio Hartman  
JO17-2 Erik Janssen     Erik Janssen  
Elftal Trainers JO15 Ass. Trainer Ass.scheidsrechter Leider(ster) Leider(ster)
JO15-1 Roel van Wijk Jarno Herfkens   Patrick Rentrop  
JO15-2 Youri Jansen     Yoeri Callaars  
JO15-3 Richard Verdijk     Jaap Thissen  
JO15-4 Marco Bogaard     Heleen Klaver  
Elftal Trainers JO13 Ass. Trainer Ass.scheidsrechter Leider(ster) Leider(ster)
JO13-1 Pascal Verweij Theo van den Braak   Noa Poelder Arthur Andringa
JO13-2 Roy Stevens Brian Huijding   Natascha Schür Emiel de Haas
JO13-3 Marzouk Mechbal Mathieu van der Post   Jolanda Mondi Hans de Louw
Team Trainers JO11 Ass. Trainer Ass.scheidsrechter Leider(ster) Leider(ster)
JO11-1 Peter Rotgans     Maurice Postma  
JO11-2 CIOS Nandy Baboelal   Nandy Baboelal Stephan vd Linden
Team Trainers JO10 Ass. Trainer Ass.scheidsrechter Leider(ster) Leider(ster)
JO10-1 Davy Schreven     Theo Dams Steef Laurensen
JO10-2 CIOS     Yusuf Bulut  
JO10-3 CIOS     Raoul Orth  
JO10-4 CIOS Vincent Gejas   Dirk van de Goor  
Team Trainers JO9 Ass. Trainer Ass.scheidsrechter Leider(ster) Leider(ster)
JO9-1 Manuel Teca Niels Besier   Ewald Bhugoea  
JO9-2 CIOS     Judith van Hees  
JO9-3 Pascal de Gooyert     Kelly de Groot Natascha Schür
Team Trainer JO8 Ass. Trainer Ass.scheidsrechter Leider(ster) Leider(ster)
JO8-1 Theo van den Braak     Jolanda Mondi  
JO8-2 CIOS     Ellen Boon Irina Benders
JO8-3 CIOS     ?? ??
Team Trainer JO5 Ass. Trainer   Leider(ster) Leider(ster)
JO5-1 (kabouters) Rudi Tielen Ben Rentrop      
Elftal Trainers MO Ass. Trainer Ass.scheidsrechter Leider(ster) Leider(ster)
MO19-1 geen team        
MO17-1 geen team        
MO15-1 geen team        
MO13-1 geen team        
MO11-1 geen team        
MO9-1 geen team        
Keepers          
Keepers senioren selectie Wim de Bruijn        
JO11-JO10-JO9-JO8 keepers Wim de Bruijn        
Jeugdkeepers overige teams Wim de Bruijn