Kerstzaalvoetbal

                  Jeugdzaalvoetbal   

2017

 47e  Kerst-zaalvoetbal-toernooi voor de Jeugd in PDF uitvoering

Datum:  22, 23, 24, 27, 28, 29 en 30 december 2017

Sporthal: Sportcentrum Olympic Nieuweweg 203 te Wijchen

Organisatie: Commissie Kerst-toernooi  o.l.v.  L. Koot, K. Timmerman en P. Wijnakker

Correspondentieadres: Rijksweg 238  6582 AB Heumen 

Mobiel 06 – 41598994

E-mail: p.wijnakker@hetnet.nl

Omroeper: W. Jansen

Scheidsrechters: van Beekum, Bijmans, van den Broek, Brouwer, van de Burgt, Claassen, Graveth, Guelen, de Jong, van Oss, Peters, Rutgers, Sluijtman en Wienen.

EHBO: De heer van den Heuvel en mevrouw van Grinsven

Enkele regels van de organisatie:

  1. Velden. Veld 1-2-3. Zie overzicht elders in dit boek.
  2. De speeltijden zijn als volgt, er wordt niet van helft gewisseld: 15 minuten (incl. veld verlaten) De teams verlaten na de wedstrijd het speelveld onmiddellijk, zodat binnen enkele seconden de volgende wedstrijd kan beginnen. Niet de bel, maar het fluitsignaal van de scheidsrechter is bindend.
  3. Aantal spelers. De O10 tot en met O19 teams voetballen de wedstrijden met 4 spelers en een keeper. De O6 tot en met O9 teams met 5 spelers en een keeper.
  4. Bij de O6 tot en met O11 teams ontvangen alle deelnemers een herinneringsvaantje. Alle teams, die de finale bereiken, ontvangen een beker op de finaledag. De winnaars van de finales O6 tot en met O11 ontvangen ook een medaille. Bij de O12 tot en met O19 teams ontvangen de winnaars de Olympic Wisselcup.
  5. De organisatie heeft voor iedere klasse scheidsrechters benoemd.De beslissing van de scheidsrechter is bindend.
  1. Kleedkamers. De kleedkamers zijn verdeeld volgens een per dag verschillend schema. De ruimte per team is zeer beperkt. U wordt verzocht hier rekening mee te houden. Laat zo weinig  mogelijk artikelen (onbeheerd) achter en vooral geen kostbare. Maak ook geen rommel in de kleedkamers: Houdt schoon die kleedkamers !!!   Het beste is geen bezittingen achter te laten in de kleedkamer. (neem enkele grote tassen mee). Voor meisjes kunnen niet altijd aparte kleedkamers worden gereserveerd.
  1. Het eerstgenoemde team heeft de aftrap, ook bij de O7.
  2. Neem geen eigen wedstrijdballen mee en waterzakken zijn in de hal verboden.

 

 REGLEMENT

  1. De wedstrijden worden gespeeld volgens reglementen en bepalingen van de KNVB. Echter het toernooi is voor veldvoetballers, daarom worden niet altijd de officiële zaalvoetbalspelregels nageleefd.
  2. De wedstrijden staan onder leiding van scheidsrechters van de KNVB. De spelregels worden soepel gehanteerd, vooral bij de pupillen. Scheidsrechters melden ernstige calamiteiten bij de tuchtcommissie van de KNVB.
  3. De begeleider van ieder team moet zich melden bij de wedstrijdleiding en een deelnemerslijst invullen. Deze  ontvangt U bij ontvangst. De lijst s.v.p. inleveren bij het wedstrijdsecretariaat 15 minuten voor de eerste wedstrijd van het team. De leeftijden gelden zoals die waren op 1 januari 2017. Er mogen geen spelers meedoen, die niet op de lijst vermeld staan. Er mogen alleen dispensatiespelers meedoen, indien toestemming is verleend door de wedstrijdleiding. Dispensaties van de KNVB zijn niet automatisch geldig.
  4. Zaalschoenen met zwarte/donkere zolen zijn niet toegestaan. Bij overtreding volgt onmiddellijke uitsluiting.
  5. Kleding. Bij gelijke kleur shirts zijn hesjes beschikbaar bij de wedstrijdleiding. 
  6. Wangedrag. Deelnemers die zich misdragen, worden zonder pardon uitgesloten voor verdere deelname.
  1. De teams spelen een halve competitie. Bij gelijk eindigen beslist het doelsaldo, is dat gelijk beslist het aantal doelpunten voor. De punten worden verdeeld met het 3-1-0 systeem. Is een team te laat of niet aanwezig, volgt een 2-0 nederlaag.

Bij gelijk eindigen in de poules en bij bepaling beste nummer 2, beslist het doelsaldo, is dat gelijk beslist het aantal doelpunten voor, is dat ook gelijk worden er 3 penalty’s genomen (om en om). Bij gelijk eindigen in de finales worden er ook 3 penalty’s genomen. Penaltyschieten is in de daarvoor bestemde penaltycorner. Indien 3 teams gelijk eindigen wordt er eerst geloot: A, B of C. C is voor de eerste reeks vrij geloot:Eerst A tegen B en de winnaar daarvan ontmoet C.

  1. Begeleid(st)er. Ieder team heeft minimaal een Begeleid(st)er (verplicht). De begeleid(st)er is minimaal 18 jaar oud en lid van de KNVB.
  2. Attentie: Er is een rookverbod, wel is er een aparte rookkamer aanwezig. Als een andere bal dan de Wedstrijdbal op het speelveld komt tijdens een wedstrijd, wordt die bal door de organisatie in beslag genomen. En kan deze bal na het toernooi bij de organisatie opgehaald worden.
  1. Algemeen. Protesten worden niet geaccepteerd en in gevallen waarin deze bepalingen niet voorzien, beslist de toernooiorganisatie. De organisatie stelt zich niet aansprakelijk voor verloren, vermiste of beschadigde eigendommen.

 

Enkele spelregels van de scheidsrechters:

  1. Terugspeelbal regeling op de keeper: conform de regels bij het veldvoetbal.
  2. Bij bal buiten de zijlijn of tegen plafond. Intrap op de zijlijn.
  3. Wanneer een speler een vrije schop neemt, moeten alle spelers van de tegenpartij zich op minstens 5 meter van de bal bevinden. Een vrije schop dient binnen 4 seconden te worden uitgevoerd.
  4. Bij een achterbal mogen de keepers bij de O6 tot en met en O9 de bal uit de handen trappen.
  5. Een strafschop wordt genomen van de strafschop punt, 8 meter van de doellijn.
  6. Alle overtredingen, die bij het veldvoetbal worden bestraft, worden ook bij het zaalvoetbal bestraft. Slidings en schouderduw zijn echter in de zaal verboden,
  7. De scheidsrechter straft met een gele kaart : Volledige 2 minuten tijdstraf. Twee keer een gele kaart hoeft geen rode kaart te betekenen. Een speler die een rode kaart ontvangt (definitief uitsluiting) is voor verdere deelname in die wedstrijd uitgesloten. De begeleider van het team is verplicht de naam van de betrokken speler direct na de wedstrijd door te geven aan de wedstrijdleiding. In overleg met de scheidsrechter en die begeleider beslist de wedstrijdleider verdere gevolgen.

 

De Poule-winnaars plaatsen zich voor de finales. Semi Finales, Troostfinale en Finale zijn op 30 december. Tevens plaatsen zich voor de Finales:

O19        Bij de O19 Piek Klasse de no. 2 van Poule 1 en 2.

O17        Bij de O17 Piek Klasse de no. 2 van Poule 1 en 2.

               Bij de O17 Bal Klasse de no.2 van Poule 1.

O15        Bij de O15 Piek Klasse de no. 2 van Poule 1 en 2.

O13        Bij de O13 Piek Klasse de no. 2 van Poule 1 en 2.

                Bij de O13 Ster Klasse de no. 2 van Poule 1 en 2.

O11        Bij de O11 Piek Klasse de no. 2 van Poule 1 en 2.

               Bij de O11 Ster Klasse de no. 2 van Poule 1 en 2.

               Bij de O11 Bal Klasse de no. 2  van Poule 1.

O10        Bij de O10 Ster Klasse de no. 2 van Poule 1 en 2.

O9          Bij de O9 Piek Klasse de no. 2 van Poule 1 en 2.

O8          Bij de O8 Ster Klasse de no. 2 van Poule 1 en 2.

O7          Bij de O7 Ster Klasse de no. 2 van Poule 1 en 2.

MO17   Bij de MO17 Ster Klasse de no. 2 van Poule 1 en 2.

MO13   Bij de MO13 Ster Klasse de no. 2 tot en met 4 van Poule 1.

 

WINNAARS JUNIOREN                  
                       
JAAR JO19 PIEK JO19 BAL JO17 PIEK JO17 STER JO17 BAL JO15 PIEK JO15 STER JO15 BAL MO19 STER MO17 STER MO15 STER
1985 AZC Abas Woezik
1986 AZC Abas AWC
1987 Woezik Hernani
1988 Woezik AWC
1989 AWC AWC
1990 AWC AWC
1991 Juliana’31 AWC
1992 Atlantic AWC
1993 AWC Woezik Atlantic
1994 AWC AWC AWC
1995 AWC Alverna AWC
1996 Atlantic AWC AWC
1997 Orient Pl. Orient Pl. AWC
1998 Union AWC AWC
1999 Alverna Heumen AWC
2000 AWC AWC AWC
2001 AWC Eendracht Yakumo Juliana’31 Orient Plaza Niftrik
2002 Woezik Eendracht Yakumo UHC Yakumo Diosa
2003 Ov. Boys Woezik Niumaga Ov. Boys Niumaga Alverna
2004 AWC Ov. Boys AWC Ov. Boys Niumaga Heumen
2005 AWC Ov. Boys Olympic Woezik Union Union
2006 Woezik Woezik Union Heumen Quick 1888 Heumen
2007 Union Woezik Woezik S.C.E AWC Diosa
2008 Union Heumen Union Diosa Woezik Diosa
2009 Woezik AWC AWC Woezik AWC Alverna
2010 Woezik AWC AWC Union AWC Ov. Boys Roda’28
2011 Woezik AWC Woezik Ov. Boys Union Victoria’25 Woezik
2012 Woezik Union Woezik Woezik Woezik UHC Woezik
2013 AWC Woezik Woezik Woezik AWC Union Woezik
2014 Woezik UHC Union AWC Woezik AWC UHC AWC AWC Union
2015 Orion UHC AWC UHC Woezik Dio’30 Woezik Woezik Woezik ZSW
2016 AWC AWC Woezik S.C.E Woezik AWC Woezik Ov. Boys ZSW


WINNAARS PUPILLEN

JAAR JO13 PIEK JO13 STER JO13 BAL JO11 PIEK JO11 STER JO11 BAL JO9 PIEK JO9 STER JO9 BAL MO13 STER JO7 STER
1998 AWC Woezik Woezik
1999 Woezik OranjeBl. Woezik
2000 AWC Woezik Woezik
2001 Yakumo Alverna Woezik Woezik AWC S.C.E
2002 Yakumo Alverna Woezik Woezik AWC OranjeBl.
2003 Union Diosa AWC Heumen Woezik UHC
2004 S.C.E Diosa AWC AWC Union UHC
2005 Union Woezik Union UHC Union Woezik Boa
2006 Woezik Woezik Union Heumen Union UHC UHC
2007 Woezik UHC AWC S.C.E AWC Heumen AWC
2008 Woezik Ov. Boys Union Alverna Alverna Alverna Diosa
2009 S.C.E Alverna AWC Niftrik AWC AWC AWC
2010 Woezik Ov. Boys Alverna AWC Union AWC AWC
2011 Woezik Ov. Boys Union Be. Boys AWC Heumen AWC
2012 AWC Union NEC Ov. Boys S.C.E Heumen Alverna
2013 S.C.E Woezik NEC Union Juliana’31 Hatert AWC
2014 NEC Union Woezik AWC Heumen Woezik Orion Woezik Niftrik Heumen
2015 AWC Woezik ZSW Union Juliana’31 Heumen Woezik S.C.E Union Woezik Oranje Bl.
2016 AWC AWC Woezik AWC UHC Heumen OSC S.C.E S.C.E Woezik Oranje Bl.

 

 

 

 

Deelnemers 2017

                       
vereniging O19 O17 O15 O13 O11 O10 O9 O8 O7 MO17/MO15 M013 Totaal
Achilles’29         2 1            3
Alverna VV   3 2 2 1   1   1 1   11
Arnhemse Boys       1                1
AWC 8 8 7 7 6 2 8 1 1     48
Blauw Wit         2            4
Diosa/Niftrik 3     1 2   3          9
DVOL       3   1            4
Eendracht’30 3   2       2   1      8
Ewijk           1            1
Heumen SV 2   2 2 2   1 1       10
Juliana’31   3   2     1     1    7
Oranje Blauw       2 1     1 1      5
Orion     1                  1
Overasseltse Boys 1 2 4 2 3   1 1 1     15
Quick 1888         1              1
Sadap FC   1 1                  2
S.C.E 2   2 1 4   6         15
Trekvogels 1   2                  3
UHC 3 3 4 3 2   1         16
Union 1   4 5 4   2         16
Woezik SC 6 9 18 12 7 5 3 5 2 6 3 76
Totaal 30 29 49 43 37 10 29 9 7 8 5 256

 

Speelschema Zaal Kersttoernooi 2017

Schema Veld Team 1   Team 2 Uitslag Official
Poule 1            
vr 22-12-2017 20.30 veld 3 Woezik O19-2a AWC O19-1b de Jong
vr 22-12-2017 20.30 veld 2 UHC O19-1 Trekvogels O19-1 van Oss
vr 22-12-2017 21.00 veld 1 AWC O19-1a AWC O19-1b Claassen
vr 22-12-2017 21.00 veld 2 Woezik O19-2a Trekvogels O19-1 Graveth
vr 22-12-2017 21.30 veld 1 UHC O19-1 Woezik O19-2a de Jong
vr 22-12-2017 21.30 veld 3 AWC O19-1a Trekvogels O19-1 van Oss
vr 22-12-2017 22.00 veld 1 UHC O19-1 AWC O19-1a Guelen
vr 22-12-2017 22.00 veld 2 AWC O19-1b Trekvogels O19-1 Claassen
vr 22-12-2017 22.30 veld 3 Woezik O19-2a AWC O19-1a Sluijtman
vr 22-12-2017 22.30 veld 2 UHC O19-1 AWC O19-1b de Jong
Poule 2            
vr 22-12-2017 20.45 veld 1 Union O19-2 Woezik O19-3a Sluijtman
vr 22-12-2017 20.45 veld 2 AWC O19-2a AWC O19-2b van Oss
vr 22-12-2017 21.15 veld 2 Eendracht’30 O19-1 AWC O19-2a Graveth
vr 22-12-2017 21.15 veld 1 Union O19-2 AWC O19-2b Claassen
vr 22-12-2017 21.45 veld 2 Eendracht’30 O19-1 Union O19-2 Sluijtman
vr 22-12-2017 21.45 veld 1 Woezik O19-3a AWC O19-2b de Jong
vr 22-12-2017 22.15 veld 2 AWC O19-2a Union O19-2 Claassen
vr 22-12-2017 22.15 veld 1 Eendracht’30 O19-1 Woezik O19-3a Guelen
vr 22-12-2017 22.30 veld 1 AWC O19-2a Woezik O19-3a van Oss
vr 22-12-2017 22.45 veld 1 Eendracht’30 O19-1 AWC O19-2b van Oss
JO19 PIEK FINALES            
za 30-12-2017 11.00#1 veld 3 Poule 1 #1 Poule 2 #2 van de Burgt
za 30-12-2017 11.15#2 veld 3 Poule 1 #2 Poule 2 #1 Graveth
za 30-12-2017 12.45 veld 2 Verliezer #1 Verliezer #2 Claassen
za 30-12-2017 12.45 veld 1 Winnaar #1 Winnaar #2 Rutgers
             
Schema Veld Team 1   Team 2 Uitslag Official
vr 22-12-2017 20.30 veld 1 DIOSA-Niftrik O19-1 S.C.E O19-2a Sluijtman
vr 22-12-2017 20.45 veld 3 Woezik O19-2b Eendracht’30 O19-2 de Jong
vr 22-12-2017 21.00 veld 3 AWC O19-3a DIOSA-Niftrik O19-1 Guelen
vr 22-12-2017 21.15 veld 3 Woezik O19-2b S.C.E O19-2a Guelen
vr 22-12-2017 21.30 veld 2 AWC O19-3a Eendracht’30 O19-2 Sluijtman
vr 22-12-2017 21.45 veld 3 DIOSA-Niftrik O19-1 Woezik O19-2b van Oss
vr 22-12-2017 22.00 veld 3 AWC O19-3a S.C.E O19-2a Graveth
vr 22-12-2017 22.15 veld 3 DIOSA-Niftrik O19-1 Eendracht’30 O19-2 Graveth
vr 22-12-2017 22.45 veld 2 AWC O19-3a Woezik O19-2b de Jong
vr 22-12-2017 22.45 veld 3 Eendracht’30 O19-2 S.C.E O19-2a Sluijtman
Poule  2            
vr 22-12-2017 18.15 veld 2 sv Heumen O19-1a S.C.E O19-2b Graveth
vr 22-12-2017 18.15 veld 3 Woezik O19-3b UHC O19-2 Guelen
vr 22-12-2017 18.45 veld 2 AWC O19-3b Woezik O19-3b Sluijtman
vr 22-12-2017 18.45 veld 3 sv Heumen O19-1a UHC O19-2 van Oss
vr 22-12-2017 19.15 veld 3 AWC O19-3b sv Heumen O19-1a Graveth
vr 22-12-2017 19.15 veld 1 S.C.E O19-2b UHC O19-2 Guelen
vr 22-12-2017 19.45 veld 1 Woezik O19-3b sv Heumen O19-1a van Oss
vr 22-12-2017 19.45 veld 2 AWC O19-3b S.C.E O19-2b de Jong
vr 22-12-2017 20.15 veld 3 Woezik O19-3b S.C.E O19-2b Claassen
vr 22-12-2017 20.15 veld 2 AWC O19-3b UHC O19-2 Guelen
Poule  3            
vr 22-12-2017 18.00 veld 1 DIOSA-Niftrik O19-2 UHC O19-3 Claassen
vr 22-12-2017 18.15 veld 1 Woezik O19-4a Overasseltse Boys O19-1 Claassen
vr 22-12-2017 18.30 veld 2 AWC O19-4a DIOSA-Niftrik O19-2 Sluijtman
vr 22-12-2017 18.45 veld 1 Woezik O19-4a UHC O19-3 de Jong
vr 22-12-2017 19.00 veld 1 AWC O19-4a Overasseltse Boys O19-1 Guelen
vr 22-12-2017 19.15 veld 2 DIOSA-Niftrik O19-2 Woezik O19-4a Claassen
vr 22-12-2017 19.30 veld 1 AWC O19-4a UHC O19-3 van Oss
vr 22-12-2017 19.45 veld 3 DIOSA-Niftrik O19-2 Overasseltse Boys O19-1 Sluijtman
vr 22-12-2017 20.00 veld 1 AWC O19-4a Woezik O19-4a Graveth
vr 22-12-2017 20.15 veld 1 Overasseltse Boys O19-1 UHC O19-3 Graveth
Poule  4            
vr 22-12-2017 18.00 veld 2 sv Heumen O19-1b Eendracht’30 O19-3 Graveth
vr 22-12-2017 18.00 veld 3 DIOSA-Niftrik O19-3 Woezik O19-4b Guelen
vr 22-12-2017 18.30 veld 1 AWC O19-4b DIOSA-Niftrik O19-3 de Jong
vr 22-12-2017 18.30 veld 3 sv Heumen O19-1b Woezik O19-4b van Oss
vr 22-12-2017 19.00 veld 3 DIOSA-Niftrik O19-3 sv Heumen O19-1b Graveth
vr 22-12-2017 19.00 veld 2 AWC O19-4b Eendracht’30 O19-3 Claassen
vr 22-12-2017 19.30 veld 3 DIOSA-Niftrik O19-3 Eendracht’30 O19-3 Sluijtman
vr 22-12-2017 19.30 veld 2 AWC O19-4b Woezik O19-4b de Jong
vr 22-12-2017 20.00 veld 2 AWC O19-4b sv Heumen O19-1b Guelen
vr 22-12-2017 20.00 veld 3 Eendracht’30 O19-3 Woezik O19-4b Claassen
JO19 BAL FINALES            
za 30-12-2017 11.30#1 veld 3 Poule  1 #1 Poule  3 #1 Rutgers
za 30-12-2017 11.45#2 veld 3 Poule  2 #1 Poule  4 #1 van de Burgt
za 30-12-2017 13.00 veld 2 Verliezer #1 Verliezer #2 Guelen
za 30-12-2017 13.00 veld 1 Winnaar #1 Winnaar #2 Graveth
             
Schema Veld Team 1   Team 2 Uitslag Official
Poule 1            
za 23-12-2017 12.30 veld 1 Woezik O17-1a Woezik O17-1b Graveth
za 23-12-2017 12.30 veld 2 AWC O17-1a AWC O17-1b van Oss
za 23-12-2017 12.30 veld 3 Juliana’31 O17-1a Sadap O17-1 Claassen
za 23-12-2017 13.00 veld 3 Juliana’31 O17-1a AWC O17-1a van de Broek
za 23-12-2017 13.00 veld 1 Woezik O17-1a AWC O17-1b Guelen
za 23-12-2017 13.00 veld 2 Woezik O17-1b Sadap O17-1 Sluijtman
za 23-12-2017 13.30 veld 3 AWC O17-1a Woezik O17-1a van Oss
za 23-12-2017 13.30 veld 1 Juliana’31 O17-1a Woezik O17-1b Claassen
za 23-12-2017 13.30 veld 2 AWC O17-1b Sadap O17-1 Graveth
za 23-12-2017 14.00 veld 1 Juliana’31 O17-1a AWC O17-1b Sluijtman
za 23-12-2017 14.00 veld 2 Woezik O17-1a Sadap O17-1 Guelen
za 23-12-2017 14.15 veld 1 AWC O17-1a Woezik O17-1b Sluijtman
za 23-12-2017 14.30 veld 1 Juliana’31 O17-1a Woezik O17-1a Sluijtman
za 23-12-2017 14.45 veld 2 Woezik O17-1b AWC O17-1b Guelen
za 23-12-2017 14.45 veld 1 AWC O17-1a Sadap O17-1 van Oss
Poule 2            
za 23-12-2017 12.45 veld 2 Juliana’31 O17-1b UHC O17-1 Sluijtman
za 23-12-2017 12.45 veld 1 Woezik O17-2a Woezik O17-2b Guelen
za 23-12-2017 13.15 veld 1 AWC O17-2 Woezik O17-2a Claassen
za 23-12-2017 13.15 veld 2 Juliana’31 O17-1b Woezik O17-2b Graveth
za 23-12-2017 13.45 veld 1 Woezik O17-2a Juliana’31 O17-1b Graveth
za 23-12-2017 13.45 veld 2 AWC O17-2 UHC O17-1 van Oss
za 23-12-2017 14.15 veld 2 Woezik O17-2a UHC O17-1 Graveth
za 23-12-2017 14.30 veld 2 AWC O17-2 Woezik O17-2b Graveth
za 23-12-2017 15.00 veld 1 AWC O17-2 Juliana’31 O17-1b van Oss
za 23-12-2017 15.00 veld 2 UHC O17-1 Woezik O17-2b Guelen
JO17 PIEK FINALES            
za 30-12-2017 12.15#1 veld 1 Poule 1 #1 Poule 2 #2 Rutgers
za 30-12-2017 12.15#2 veld 2 Poule 1 #2 Poule 2 #1 Guelen
za 30-12-2017 13.15 veld 2 Verliezer #1 Verliezer #2 Wienen
za 30-12-2017 13.15 veld 1 Winnaar #1 Winnaar #2 Claassen
             
Schema Veld Team 1   Team 2 Uitslag Official
za 23-12-2017 09.15 veld 1 AWC O17-3a AWC O17-3b Claassen
za 23-12-2017 09.15 veld 2 Woezik O17-3a Alverna O17-1 Graveth
za 23-12-2017 09.15 veld 3 Woezik O17-3b Juliana’31 O17-4 van Oss
za 23-12-2017 10.00 veld 1 Woezik O17-3b Woezik O17-3a van de Broek
za 23-12-2017 10.00 veld 2 AWC O17-3a Alverna O17-1 Sluijtman
za 23-12-2017 10.00 veld 3 AWC O17-3b Juliana’31 O17-4 Guelen
za 23-12-2017 10.45 veld 3 Woezik O17-3b AWC O17-3a Sluijtman
za 23-12-2017 10.45 veld 2 AWC O17-3b Alverna O17-1 van de Broek
za 23-12-2017 10.45 veld 1 Woezik O17-3a Juliana’31 O17-4 Guelen
za 23-12-2017 11.30 veld 3 Woezik O17-3a AWC O17-3a Graveth
za 23-12-2017 11.30 veld 2 Woezik O17-3b AWC O17-3b Claassen
za 23-12-2017 11.30 veld 1 Alverna O17-1 Juliana’31 O17-4 van Oss
za 23-12-2017 12.15 veld 2 Woezik O17-3a AWC O17-3b van Oss
za 23-12-2017 12.15 veld 3 Woezik O17-3b Alverna O17-1 Claassen
za 23-12-2017 12.15 veld 1 AWC O17-3a Juliana’31 O17-4 Graveth
Poule  2            
za 23-12-2017 09.30 veld 1 AWC O17-4a AWC O17-4b Claassen
za 23-12-2017 09.30 veld 2 Woezik O17-4a Alverna O17-2a Graveth
za 23-12-2017 09.30 veld 3 UHC O17-2 Overasseltse Boys O17-1a van Oss
za 23-12-2017 10.15 veld 1 UHC O17-2 Woezik O17-4a Claassen
za 23-12-2017 10.15 veld 2 AWC O17-4a Alverna O17-2a Graveth
za 23-12-2017 10.15 veld 3 AWC O17-4b Overasseltse Boys O17-1a van Oss
za 23-12-2017 11.00 veld 3 UHC O17-2 AWC O17-4a Sluijtman
za 23-12-2017 11.00 veld 2 AWC O17-4b Alverna O17-2a van de Broek
za 23-12-2017 11.00 veld 1 Woezik O17-4a Overasseltse Boys O17-1a Guelen
za 23-12-2017 11.45 veld 3 Woezik O17-4a AWC O17-4a van de Broek
za 23-12-2017 11.45 veld 2 UHC O17-2 AWC O17-4b Guelen
za 23-12-2017 11.45 veld 1 Alverna O17-2a Overasseltse Boys O17-1a Sluijtman
za 23-12-2017 12.45 veld 3 Woezik O17-4a AWC O17-4b van de Broek
za 23-12-2017 13.15 veld 3 UHC O17-2 Alverna O17-2a van Oss
za 23-12-2017 13.45 veld 3 AWC O17-4a Overasseltse Boys O17-1a Claassen
Poule  3            
za 23-12-2017 09.00 veld 1 Alverna O17-2b Overasseltse Boys O17-1b van de Broek
za 23-12-2017 09.00 veld 2 AWC O17-5 UHC O17-3 Sluijtman
za 23-12-2017 09.00 veld 3 Woezik O17-5 Woezik O17-4b Guelen
za 23-12-2017 09.45 veld 1 Woezik O17-5 AWC O17-5 van de Broek
za 23-12-2017 09.45 veld 2 Alverna O17-2b UHC O17-3 Sluijtman
za 23-12-2017 09.45 veld 3 Overasseltse Boys O17-1b Woezik O17-4b Guelen
za 23-12-2017 10.30 veld 1 AWC O17-5 Alverna O17-2b Claassen
za 23-12-2017 10.30 veld 2 Woezik O17-5 Overasseltse Boys O17-1b Graveth
za 23-12-2017 10.30 veld 3 UHC O17-3 Woezik O17-4b van Oss
za 23-12-2017 11.15 veld 3 Woezik O17-5 Alverna O17-2b Graveth
za 23-12-2017 11.15 veld 2 Overasseltse Boys O17-1b UHC O17-3 Claassen
za 23-12-2017 11.15 veld 1 AWC O17-5 Woezik O17-4b van Oss
za 23-12-2017 12.00 veld 1 AWC O17-5 Overasseltse Boys O17-1b Sluijtman
za 23-12-2017 12.00 veld 2 Woezik O17-5 UHC O17-3 Guelen
za 23-12-2017 12.00 veld 3 Alverna O17-2b Woezik O17-4b van de Broek
JO17 BAL FINALES            
za 30-12-2017 12.15#1 veld 3 Poule  1 #1 Poule  3 #1 Claassen
za 30-12-2017 12.30#2 veld 3 Poule  1 #2 Poule  2 #1 Wienen
za 30-12-2017 13.30 veld 2 Verliezer #1 Verliezer #2 Graveth
za 30-12-2017 13.30 veld 1 Winnaar #1 Winnaar #2 Guelen
             
Schema Veld Team 1   Team 2 Uitslag Official
Poule 1            
zo 24-12-2017 15.15 veld 1 Trekvogels O15-1a Sadap O15-1 Bijmans
zo 24-12-2017 15.30 veld 1 Union O15-1a Woezik O15-1a Graveth
zo 24-12-2017 15.45 veld 1 AWC O15-1a Trekvogels O15-1a Rutgers
zo 24-12-2017 16.00 veld 1 Union O15-1a Sadap O15-1 Rutgers
zo 24-12-2017 16.15 veld 1 AWC O15-1a Woezik O15-1a Guelen
zo 24-12-2017 16.30 veld 1 Trekvogels O15-1a Union O15-1a Guelen
zo 24-12-2017 16.45 veld 1 AWC O15-1a Sadap O15-1 Guelen
zo 24-12-2017 17.00 veld 1 Trekvogels O15-1a Woezik O15-1a Bijmans
zo 24-12-2017 17.15 veld 2 AWC O15-1a Union O15-1a Rutgers
zo 24-12-2017 17.15 veld 1 Woezik O15-1a Sadap O15-1 Bijmans
Poule  2            
zo 24-12-2017 15.30 veld 2 Trekvogels O15-1b Union O15-1b van de Burgt
zo 24-12-2017 15.30 veld 3 S.C.E O15-1a Woezik O15-1b Guelen
zo 24-12-2017 16.00 veld 2 AWC O15-1b S.C.E O15-1a van de Broek
zo 24-12-2017 16.00 veld 3 Trekvogels O15-1b Woezik O15-1b Bijmans
zo 24-12-2017 16.30 veld 3 AWC O15-1b Trekvogels O15-1b van de Burgt
zo 24-12-2017 16.30 veld 2 Union O15-1b Woezik O15-1b Graveth
zo 24-12-2017 17.00 veld 3 S.C.E O15-1a Trekvogels O15-1b van de Broek
zo 24-12-2017 17.00 veld 2 AWC O15-1b Union O15-1b Rutgers
zo 24-12-2017 17.30 veld 2 S.C.E O15-1a Union O15-1b Guelen
zo 24-12-2017 17.30 veld 1 AWC O15-1b Woezik O15-1b van de Burgt
JO15 PIEK FINALES            
za 30-12-2017 12.30#1 veld 1 Poule  1 #1 Poule  2 #2 Graveth
za 30-12-2017 12.30#2 veld 2 Poule  1 #2 Poule  2 #1 van de Burgt
za 30-12-2017 13.45 veld 2 Verliezer #1 Verliezer #2 Claassen
za 30-12-2017 13.45 veld 1 Winnaar #1 Winnaar #2 Rutgers
             
Schema Veld Team 1   Team 2 Uitslag Official
Poule  1            
zo 24-12-2017 12.30 veld 2 Woezik O14-1a Woezik O14-2Ma van de Broek
zo 24-12-2017 12.30 veld 1 Eendracht’30 O15-1 AWC O15-2 Wienen
zo 24-12-2017 13.00 veld 1 Overasseltse Boys O15-1a Eendracht’30 O15-1 Guelen
zo 24-12-2017 13.00 veld 2 Woezik O14-1a AWC O15-2 Graveth
zo 24-12-2017 13.30 veld 1 Overasseltse Boys O15-1a Woezik O14-1a Guelen
zo 24-12-2017 13.30 veld 2 Woezik O14-2Ma AWC O15-2 Graveth
zo 24-12-2017 14.00 veld 2 Eendracht’30 O15-1 Woezik O14-1a van de Broek
zo 24-12-2017 14.00 veld 1 Overasseltse Boys O15-1a Woezik O14-2Ma Rutgers
zo 24-12-2017 14.30 veld 3 Eendracht’30 O15-1 Woezik O14-2Ma Graveth
zo 24-12-2017 14.30 veld 2 Overasseltse Boys O15-1a AWC O15-2 Guelen
Poule  2            
zo 24-12-2017 12.45 veld 2 Woezik O14-1b Woezik O15-2b van de Broek
zo 24-12-2017 12.45 veld 1 AWC O15-4 S.C.E O15-1b Wienen
zo 24-12-2017 13.15 veld 2 UHC O15-1 AWC O15-4 Graveth
zo 24-12-2017 13.15 veld 3 Woezik O14-1b S.C.E O15-1b van Beekeum
zo 24-12-2017 13.45 veld 2 AWC O15-4 Woezik O14-1b Wienen
zo 24-12-2017 13.45 veld 1 UHC O15-1 Woezik O15-2b Rutgers
zo 24-12-2017 14.15 veld 2 UHC O15-1 Woezik O14-1b van de Broek
zo 24-12-2017 14.15 veld 3 Woezik O15-2b S.C.E O15-1b Bijmans
zo 24-12-2017 15.00 veld 3 AWC O15-4 Woezik O15-2b van de Broek
zo 24-12-2017 15.00 veld 2 UHC O15-1 S.C.E O15-1b Rutgers
Poule  3            
zo 24-12-2017 12.45 veld 3 Eendracht’30 O15-2 UHC O15-2 Bijmans
zo 24-12-2017 13.00 veld 3 Woezik O15-3 Woezik O15-4a van Beekeum
zo 24-12-2017 13.15 veld 1 Woezik O15-2a Eendracht’30 O15-2 Guelen
zo 24-12-2017 13.30 veld 3 Woezik O15-3 UHC O15-2 van Beekeum
zo 24-12-2017 13.45 veld 3 Woezik O15-2a Woezik O15-4a Bijmans
zo 24-12-2017 14.00 veld 3 Eendracht’30 O15-2 Woezik O15-3 Bijmans
zo 24-12-2017 14.15 veld 1 Woezik O15-2a UHC O15-2 Rutgers
zo 24-12-2017 14.30 veld 1 Eendracht’30 O15-2 Woezik O15-4a van de Burgt
zo 24-12-2017 14.45 veld 3 Woezik O15-2a Woezik O15-3 Graveth
zo 24-12-2017 15.00 veld 1 Woezik O15-4a UHC O15-2 Bijmans
Poule  4            
zo 24-12-2017 14.45 veld 1 Woezik O15-4b sv Heumen O15-1a van de Burgt
zo 24-12-2017 14.45 veld 2 Overasseltse Boys O15-1b Alverna O15-1a Guelen
zo 24-12-2017 15.15 veld 3 Overasseltse Boys O15-1b Woezik O15-4b van de Broek
zo 24-12-2017 15.15 veld 2 Alverna O15-1a sv Heumen O15-1a Rutgers
zo 24-12-2017 15.45 veld 3 sv Heumen O15-1a Overasseltse Boys O15-1b Bijmans
zo 24-12-2017 15.45 veld 2 Woezik O15-4b Alverna O15-1a van de Broek
zo 24-12-2017 16.15 veld 3 Alverna O15-1a Overasseltse Boys O15-1b van de Burgt
zo 24-12-2017 16.15 veld 2 sv Heumen O15-1a Woezik O15-4b Graveth
zo 24-12-2017 16.45 veld 2 Woezik O15-4b Overasseltse Boys O15-1b Graveth
zo 24-12-2017 16.45 veld 3 sv Heumen O15-1a Alverna O15-1a van de Burgt
zo 24-12-2017 17.15 veld 3 Overasseltse Boys O15-1b sv Heumen O15-1a van de Broek
zo 24-12-2017 17.30 veld 3 Alverna O15-1a Woezik O15-4b Graveth
JO15 STER FINALES            
za 30-12-2017 10.15#1 veld 1 Poule  1 #1 Poule  3 #1 Guelen
za 30-12-2017 10.15#2 veld 2 Poule  4 #1 Poule  2 #1 Rutgers
za 30-12-2017 11.15 veld 2 Verliezer #1 Verliezer #2 van de Broek
za 30-12-2017 11.15 veld 1 Winnaar #1 Winnaar #2 Claassen
             
Schema Veld Team 1   Team 2 Uitslag Official
Poule  1            
zo 24-12-2017 09.15 veld 1 Woezik O14-2Mb Woezik MO19-1a Wienen
zo 24-12-2017 09.15 veld 2 AWC O15-5a Orion O15-6 van de Broek
zo 24-12-2017 09.45 veld 3 Woezik O14-2Mb Orion O15-6 van Beekeum
zo 24-12-2017 10.00 veld 3 Union O15-4a AWC O15-5a van Beekeum
zo 24-12-2017 10.30 veld 1 Union O15-4a Woezik O14-2Mb Bijmans
zo 24-12-2017 10.30 veld 2 Woezik MO19-1a Orion O15-6 Wienen
zo 24-12-2017 11.15 veld 2 AWC O15-5a Woezik O14-2Mb Bijmans
zo 24-12-2017 11.15 veld 3 Union O15-4a Woezik MO19-1a Wienen
zo 24-12-2017 11.45 veld 2 AWC O15-5a Woezik MO19-1a van Beekeum
zo 24-12-2017 12.00 veld 3 Union O15-4a Orion O15-6 Guelen
Poule  2            
zo 24-12-2017 09.15 veld 3 Woezik O14-3a Woezik O14-3b Bijmans
zo 24-12-2017 09.30 veld 3 Alverna O15-1b Union O15-4b Bijmans
zo 24-12-2017 10.00 veld 1 AWC O15-5b Woezik O14-3a Guelen
zo 24-12-2017 10.00 veld 2 Alverna O15-1b Woezik O14-3b Graveth
zo 24-12-2017 10.45 veld 1 AWC O15-5b Alverna O15-1b van Beekeum
zo 24-12-2017 10.45 veld 2 Union O15-4b Woezik O14-3b Guelen
zo 24-12-2017 11.15 veld 1 Woezik O14-3a Alverna O15-1b van de Broek
zo 24-12-2017 11.30 veld 3 AWC O15-5b Union O15-4b Wienen
zo 24-12-2017 12.00 veld 2 Woezik O14-3a Union O15-4b van Beekeum
zo 24-12-2017 12.00 veld 1 AWC O15-5b Woezik O14-3b Graveth
Poule  3            
zo 24-12-2017 09.30 veld 1 Overasseltse Boys O14-1a UHC O15-3 Wienen
zo 24-12-2017 09.30 veld 2 Woezik O15-5 Woezik O15-6 van de Broek
zo 24-12-2017 10.15 veld 1 AWC O15-6 Woezik O15-5 Bijmans
zo 24-12-2017 10.15 veld 2 Overasseltse Boys O14-1a Woezik O15-6 Wienen
zo 24-12-2017 10.45 veld 3 UHC O15-3 Woezik O15-6 Graveth
zo 24-12-2017 11.00 veld 3 AWC O15-6 Overasseltse Boys O14-1a Graveth
zo 24-12-2017 11.30 veld 1 Woezik O15-5 Overasseltse Boys O14-1a van de Broek
zo 24-12-2017 11.30 veld 2 AWC O15-6 UHC O15-3 Bijmans
zo 24-12-2017 12.15 veld 2 Woezik O15-5 UHC O15-3 van de Broek
zo 24-12-2017 12.15 veld 1 AWC O15-6 Woezik O15-6 Wienen
Poule  4            
zo 24-12-2017 09.45 veld 2 Overasseltse Boys O14-1b UHC O15-4 Graveth
zo 24-12-2017 09.45 veld 1 Woezik MO19-1b Woezik O15-7 Guelen
zo 24-12-2017 10.15 veld 3 sv Heumen O15-1b Woezik MO19-1b van de Broek
zo 24-12-2017 10.30 veld 3 Overasseltse Boys O14-1b Woezik O15-7 van de Broek
zo 24-12-2017 11.00 veld 1 sv Heumen O15-1b Overasseltse Boys O14-1b van Beekeum
zo 24-12-2017 11.00 veld 2 UHC O15-4 Woezik O15-7 Guelen
zo 24-12-2017 11.45 veld 1 Woezik MO19-1b Overasseltse Boys O14-1b Graveth
zo 24-12-2017 11.45 veld 3 sv Heumen O15-1b UHC O15-4 Guelen
zo 24-12-2017 12.15 veld 3 sv Heumen O15-1b Woezik O15-7 Bijmans
zo 24-12-2017 12.30 veld 3 Woezik MO19-1b UHC O15-4 Bijmans
JO15 BAL FINALES            
za 30-12-2017 10.30#1 veld 1 Poule  1 #1 Poule  3 #1 van de Burgt
za 30-12-2017 10.30#2 veld 2 Poule  4 #1 Poule  2 #1 Graveth
za 30-12-2017 11.30 veld 2 Verliezer #1 Verliezer #2 Wienen
za 30-12-2017 11.30 veld 1 Winnaar #1 Winnaar #2 Guelen
             
Schema Veld Team 1   Team 2 Uitslag Official
Poule  1            
wo 27-12-2017 14.45 veld 1 Achilles’29 O11-1a Blauw Wit O11-1 Peters
wo 27-12-2017 15.00 veld 1 Woezik O11-1 S.C.E O11-1 Brouwer
wo 27-12-2017 15.00 veld 2 AWC O11-1 Union O11-1 van de Burgt
wo 27-12-2017 15.30 veld 1 AWC O11-1 Woezik O11-1 Guelen
wo 27-12-2017 15.30 veld 2 Achilles’29 O11-1a S.C.E O11-1 Peters
wo 27-12-2017 15.30 veld 3 Blauw Wit O11-1 Union O11-1 van de Broek
wo 27-12-2017 16.00 veld 2 AWC O11-1 Achilles’29 O11-1a Brouwer
wo 27-12-2017 16.00 veld 3 Woezik O11-1 Union O11-1 van de Burgt
wo 27-12-2017 16.15 veld 3 Blauw Wit O11-1 S.C.E O11-1 van de Burgt
wo 27-12-2017 16.30 veld 1 Woezik O11-1 Achilles’29 O11-1a van de Broek
wo 27-12-2017 16.45 veld 1 AWC O11-1 Blauw Wit O11-1 van de Broek
wo 27-12-2017 16.45 veld 2 S.C.E O11-1 Union O11-1 Guelen
wo 27-12-2017 17.15 veld 1 Woezik O11-1 Blauw Wit O11-1 van de Burgt
wo 27-12-2017 17.15 veld 2 AWC O11-1 S.C.E O11-1 Bijmans
wo 27-12-2017 17.15 veld 3 Achilles’29 O11-1a Union O11-1 Brouwer
Poule  2            
wo 27-12-2017 15.00 veld 3 Woezik O11-2 Quick 1888 O11-1 Bijmans
wo 27-12-2017 15.15 veld 3 Achilles’29 O11-1b Oranje Blauw O11-1 Bijmans
wo 27-12-2017 15.45 veld 2 AWC O11-2 Woezik O11-2 Peters
wo 27-12-2017 15.45 veld 3 Achilles’29 O11-1b Quick 1888 O11-1 van de Broek
wo 27-12-2017 16.15 veld 2 Woezik O11-2 Achilles’29 O11-1b Brouwer
wo 27-12-2017 16.15 veld 1 AWC O11-2 Oranje Blauw O11-1 Bijmans
wo 27-12-2017 16.45 veld 3 AWC O11-2 Quick 1888 O11-1 Peters
wo 27-12-2017 17.00 veld 1 Woezik O11-2 Oranje Blauw O11-1 van de Burgt
wo 27-12-2017 17.30 veld 1 AWC O11-2 Achilles’29 O11-1b Peters
wo 27-12-2017 17.30 veld 2 Oranje Blauw O11-1 Quick 1888 O11-1 van de Broek
JO11 PIEK FINALES            
za 30-12-2017 14.15#1 veld 1 Poule  1 #1 Poule  2 #2 Wienen
za 30-12-2017 14.15#2 veld 2 Poule  1 #2 Poule  2 #1 Brouwer
za 30-12-2017 15.15 veld 2 Verliezer #1 Verliezer #2 Brouwer
za 30-12-2017 15.15 veld 1 Winnaar #1 Winnaar #2 van de Broek
             
Schema Veld Team 1   Team 2 Uitslag Official
Poule  1            
wo 27-12-2017 12.15 veld 3 AWC O11-3 DIOSA-Niftrik O11-1 van de Broek
wo 27-12-2017 12.30 veld 3 Overasseltse Boys O11-1 Woezik O11-3 van Beekeum
wo 27-12-2017 12.45 veld 3 Union O11-2 AWC O11-3 van Beekeum
wo 27-12-2017 13.00 veld 3 Overasseltse Boys O11-1 DIOSA-Niftrik O11-1 van Beekeum
wo 27-12-2017 13.15 veld 2 Union O11-2 Woezik O11-3 Guelen
wo 27-12-2017 13.30 veld 2 AWC O11-3 Overasseltse Boys O11-1 Guelen
wo 27-12-2017 13.45 veld 2 Union O11-2 DIOSA-Niftrik O11-1 Guelen
wo 27-12-2017 14.00 veld 1 AWC O11-3 Woezik O11-3 van de Burgt
wo 27-12-2017 14.15 veld 1 Union O11-2 Overasseltse Boys O11-1 van de Burgt
wo 27-12-2017 14.30 veld 1 Woezik O11-3 DIOSA-Niftrik O11-1 Peters
Poule  2            
wo 27-12-2017 12.30 veld 1 S.C.E O11-2 Woezik O11-4M Bijmans
wo 27-12-2017 12.30 veld 2 AWC O11-4 AWC O11-5 Brouwer
wo 27-12-2017 13.00 veld 1 UHC O11-1 AWC O11-4 Bijmans
wo 27-12-2017 13.00 veld 2 S.C.E O11-2 AWC O11-5 Brouwer
wo 27-12-2017 13.30 veld 3 AWC O11-4 S.C.E O11-2 Wienen
wo 27-12-2017 13.30 veld 1 UHC O11-1 Woezik O11-4M van de Broek
wo 27-12-2017 14.00 veld 3 AWC O11-4 Woezik O11-4M Brouwer
wo 27-12-2017 14.00 veld 2 UHC O11-1 AWC O11-5 Bijmans
wo 27-12-2017 14.30 veld 2 UHC O11-1 S.C.E O11-2 van de Broek
wo 27-12-2017 14.30 veld 3 Woezik O11-4M AWC O11-5 Guelen
JO11 STER FINALES            
za 30-12-2017 14.15#1 veld 3 Poule  1 #1 Poule  2 #2 van Beekeum
za 30-12-2017 14.30#2 veld 2 Poule  1 #2 Poule  2 #1 Peters
za 30-12-2017 15.30 veld 2 Verliezer #1 Verliezer #2 Guelen
za 30-12-2017 15.30 veld 1 Winnaar #1 Winnaar #2 Wienen
             
Schema Veld Team 1   Team 2 Uitslag Official
Poule  1            
wo 27-12-2017 09.30 veld 1 S.C.E O11-5 Union O11-7 Bijmans
wo 27-12-2017 09.30 veld 2 Blauw Wit O11-2 Woezik O11-5 Brouwer
wo 27-12-2017 09.30 veld 3 Alverna O11-1 sv Heumen O11-1 van Beekeum
wo 27-12-2017 10.00 veld 3 Alverna O11-1 Blauw Wit O11-2 Wienen
wo 27-12-2017 10.00 veld 2 S.C.E O11-5 Woezik O11-5 Guelen
wo 27-12-2017 10.15 veld 3 Union O11-7 sv Heumen O11-1 Wienen
wo 27-12-2017 10.30 veld 3 Alverna O11-1 S.C.E O11-5 Brouwer
wo 27-12-2017 10.45 veld 3 Union O11-7 Woezik O11-5 Brouwer
wo 27-12-2017 10.45 veld 2 Blauw Wit O11-2 sv Heumen O11-1 Bijmans
wo 27-12-2017 11.15 veld 2 Blauw Wit O11-2 S.C.E O11-5 van de Broek
wo 27-12-2017 11.15 veld 3 Alverna O11-1 Union O11-7 Guelen
wo 27-12-2017 11.15 veld 1 Woezik O11-5 sv Heumen O11-1 Wienen
wo 27-12-2017 11.45 veld 2 Blauw Wit O11-2 Union O11-7 van Beekeum
wo 27-12-2017 11.45 veld 1 Alverna O11-1 Woezik O11-5 Brouwer
wo 27-12-2017 12.00 veld 3 S.C.E O11-5 sv Heumen O11-1 van de Broek
Poule  2            
wo 27-12-2017 09.45 veld 2 S.C.E O11-4 Union O11-8 Brouwer
wo 27-12-2017 09.45 veld 3 DIOSA-Niftrik O11-2 sv Heumen O11-2 van Beekeum
wo 27-12-2017 10.15 veld 1 AWC O11-6 DIOSA-Niftrik O11-2 van de Broek
wo 27-12-2017 10.15 veld 2 S.C.E O11-4 sv Heumen O11-2 Guelen
wo 27-12-2017 10.45 veld 1 AWC O11-6 S.C.E O11-4 van Beekeum
wo 27-12-2017 11.00 veld 1 Union O11-8 sv Heumen O11-2 Wienen
wo 27-12-2017 11.30 veld 3 DIOSA-Niftrik O11-2 S.C.E O11-4 Bijmans
wo 27-12-2017 11.30 veld 2 AWC O11-6 Union O11-8 van Beekeum
wo 27-12-2017 12.00 veld 2 DIOSA-Niftrik O11-2 Union O11-8 Wienen
wo 27-12-2017 12.00 veld 1 AWC O11-6 sv Heumen O11-2 Guelen
Poule  3            
wo 27-12-2017 09.45 veld 1 Overasseltse Boys O11-3 UHC O11-2 Bijmans
wo 27-12-2017 10.00 veld 1 Woezik MO11-1 Woezik O11-7 van de Broek
wo 27-12-2017 10.30 veld 1 Overasseltse Boys O11-2 Woezik MO11-1 van Beekeum
wo 27-12-2017 10.30 veld 2 Overasseltse Boys O11-3 Woezik O11-7 Bijmans
wo 27-12-2017 11.00 veld 2 Overasseltse Boys O11-2 Overasseltse Boys O11-3 van de Broek
wo 27-12-2017 11.00 veld 3 UHC O11-2 Woezik O11-7 Guelen
wo 27-12-2017 11.30 veld 1 Overasseltse Boys O11-2 UHC O11-2 Brouwer
wo 27-12-2017 11.45 veld 3 Woezik MO11-1 Overasseltse Boys O11-3 Bijmans
wo 27-12-2017 12.15 veld 2 Woezik MO11-1 UHC O11-2 Wienen
wo 27-12-2017 12.15 veld 1 Overasseltse Boys O11-2 Woezik O11-7 Guelen
JO11 BAL FINALES            
za 30-12-2017 14.30#1 veld 1 Poule  1 #1 Poule  3 #1 van de Burgt
za 30-12-2017 14.30#2 veld 3 Poule  1 #2 Poule  2 #1 van de Broek
za 30-12-2017 15.45 veld 2 Verliezer #1 Verliezer #2 Brouwer
za 30-12-2017 15.45 veld 1 Winnaar #1 Winnaar #2 Peters
             
Schema Veld Team 1   Team 2 Uitslag Official
Poule  1            
wo 27-12-2017 15.15 veld 2 Woezik O10-3 DVOL O10-1 van de Burgt
wo 27-12-2017 15.15 veld 1 Woezik O10-1 Woezik O10-2 Brouwer
wo 27-12-2017 15.45 veld 1 Achilles’29 O10-1 Woezik O10-1 Guelen
wo 27-12-2017 16.00 veld 1 Woezik O10-3 Woezik O10-2 Bijmans
wo 27-12-2017 16.30 veld 3 Woezik O10-1 Woezik O10-3 Peters
wo 27-12-2017 16.30 veld 2 Achilles’29 O10-1 DVOL O10-1 Guelen
wo 27-12-2017 17.00 veld 3 Woezik O10-1 DVOL O10-1 Brouwer
wo 27-12-2017 17.00 veld 2 Achilles’29 O10-1 Woezik O10-2 Bijmans
wo 27-12-2017 17.45 veld 1 Achilles’29 O10-1 Woezik O10-3 Peters
wo 27-12-2017 17.45 veld 2 DVOL O10-1 Woezik O10-2 van de Broek
Poule  2            
wo 27-12-2017 12.45 veld 2 AWC O11-7 AWC O11-8 Brouwer
wo 27-12-2017 12.45 veld 1 Woezik O10-4 Woezik O10-5 Bijmans
wo 27-12-2017 13.15 veld 1 vv Ewijk O10-1 Woezik O10-4 van de Broek
wo 27-12-2017 13.15 veld 3 AWC O11-7 Woezik O10-5 Wienen
wo 27-12-2017 13.45 veld 3 Woezik O10-4 AWC O11-7 Wienen
wo 27-12-2017 13.45 veld 1 vv Ewijk O10-1 AWC O11-8 van de Broek
wo 27-12-2017 14.15 veld 3 Woezik O10-4 AWC O11-8 Brouwer
wo 27-12-2017 14.15 veld 2 vv Ewijk O10-1 Woezik O10-5 Bijmans
wo 27-12-2017 14.45 veld 3 vv Ewijk O10-1 AWC O11-7 Guelen
wo 27-12-2017 14.45 veld 2 AWC O11-8 Woezik O10-5 van de Broek
JO10 STER FINALES            
za 30-12-2017 14.45#1 veld 3 Poule  1 #1 Poule  2 #2 Wienen
za 30-12-2017 15.00#2 veld 3 Poule  1 #2 Poule  2 #1 Peters
za 30-12-2017 16.30 veld 2 Verliezer #1 Verliezer #2 van de Burgt
za 30-12-2017 16.30 veld 1 Winnaar #1 Winnaar #2 van de Broek
             
Schema Veld Team 1   Team 2 Uitslag Official
Poule  1            
do 28-12-2017 14.45 veld 3 DVOL O13-1a Woezik O13-1a van de Broek
do 28-12-2017 14.45 veld 1 Juliana’31 O13-1a Juliana’31 O13-1b van de Burgt
do 28-12-2017 15.30 veld 1 AWC O13-1a Juliana’31 O13-1a van de Broek
do 28-12-2017 15.30 veld 2 DVOL O13-1a Juliana’31 O13-1b van de Burgt
do 28-12-2017 16.15 veld 2 Juliana’31 O13-1a DVOL O13-1a Peters
do 28-12-2017 16.15 veld 1 AWC O13-1a Woezik O13-1a van Beekeum
do 28-12-2017 17.00 veld 1 Juliana’31 O13-1a Woezik O13-1a Brouwer
do 28-12-2017 17.00 veld 2 AWC O13-1a Juliana’31 O13-1b van Beekeum
do 28-12-2017 17.45 veld 1 AWC O13-1a DVOL O13-1a van de Burgt
do 28-12-2017 17.45 veld 2 Woezik O13-1a Juliana’31 O13-1b Guelen
Poule  2            
do 28-12-2017 14.30 veld 3 Woezik O13-1b Woezik O13-2a van de Broek
do 28-12-2017 14.45 veld 2 DVOL O13-1b UHC O13-1 Guelen
do 28-12-2017 15.15 veld 1 AWC O13-1b Woezik O13-1b Peters
do 28-12-2017 15.30 veld 3 DVOL O13-1b Woezik O13-2a Guelen
do 28-12-2017 16.00 veld 3 AWC O13-1b UHC O13-1 Brouwer
do 28-12-2017 16.15 veld 3 Woezik O13-1b DVOL O13-1b Brouwer
do 28-12-2017 16.45 veld 3 AWC O13-1b Woezik O13-2a van de Burgt
do 28-12-2017 17.00 veld 3 Woezik O13-1b UHC O13-1 Peters
do 28-12-2017 17.30 veld 2 AWC O13-1b DVOL O13-1b Guelen
do 28-12-2017 17.45 veld 3 UHC O13-1 Woezik O13-2a van de Broek
JO13 PIEK FINALES            
za 30-12-2017 10.30#1 veld 3 Poule  1 #1 Poule  2 #2 Wienen
za 30-12-2017 10.45#2 veld 3 Poule  1 #2 Poule  2 #1 Claassen
za 30-12-2017 11.45 veld 2 Verliezer #1 Verliezer #2 van de Broek
za 30-12-2017 11.45 veld 1 Winnaar #1 Winnaar #2 Graveth
             
Schema Veld Team 1   Team 2 Uitslag Official
Poule  1            
do 28-12-2017 14.15 veld 1 Woezik O12-1a Woezik O12-1b Brouwer
do 28-12-2017 14.15 veld 2 AWC O13-3 AWC O13-2a van Beekeum
do 28-12-2017 14.15 veld 3 Oranje Blauw O13-1a Union O13-2a Peters
do 28-12-2017 15.00 veld 1 Oranje Blauw O13-1a AWC O13-3 Peters
do 28-12-2017 15.00 veld 2 Woezik O12-1a AWC O13-2a Brouwer
do 28-12-2017 15.00 veld 3 Woezik O12-1b Union O13-2a van Beekeum
do 28-12-2017 15.45 veld 2 Oranje Blauw O13-1a Woezik O12-1a van de Burgt
do 28-12-2017 15.45 veld 3 Woezik O12-1b AWC O13-2a Guelen
do 28-12-2017 15.45 veld 1 AWC O13-3 Union O13-2a van de Broek
do 28-12-2017 16.30 veld 1 AWC O13-3 Woezik O12-1a Guelen
do 28-12-2017 16.30 veld 2 Oranje Blauw O13-1a Woezik O12-1b van de Broek
do 28-12-2017 16.30 veld 3 AWC O13-2a Union O13-2a van de Burgt
do 28-12-2017 17.15 veld 1 AWC O13-3 Woezik O12-1b Brouwer
do 28-12-2017 17.15 veld 2 Oranje Blauw O13-1a AWC O13-2a van Beekeum
do 28-12-2017 17.15 veld 3 Woezik O12-1a Union O13-2a Peters
Poule  2            
do 28-12-2017 14.30 veld 2 Woezik O13-2b Oranje Blauw O13-1b Guelen
do 28-12-2017 14.30 veld 1 DVOL O12-1 Union O13-2b van de Burgt
do 28-12-2017 15.15 veld 2 AWC O13-2b DVOL O12-1 Brouwer
do 28-12-2017 15.15 veld 3 Woezik O13-2b Union O13-2b van Beekeum
do 28-12-2017 16.00 veld 2 DVOL O12-1 Woezik O13-2b Peters
do 28-12-2017 16.00 veld 1 AWC O13-2b Oranje Blauw O13-1b van Beekeum
do 28-12-2017 16.45 veld 2 DVOL O12-1 Oranje Blauw O13-1b van de Broek
do 28-12-2017 16.45 veld 1 AWC O13-2b Union O13-2b Guelen
do 28-12-2017 17.30 veld 1 AWC O13-2b Woezik O13-2b van de Burgt
do 28-12-2017 17.30 veld 3 Oranje Blauw O13-1b Union O13-2b van de Broek
JO13 STER FINALES            
za 30-12-2017 13.00#1 veld 3 Poule  1 #1 Poule  2 #2 van de Broek
za 30-12-2017 13.15#2 veld 3 Poule  1 #2 Poule  2 #1 van de Burgt
za 30-12-2017 14.45 veld 2 Verliezer #1 Verliezer #2 van Beekeum
za 30-12-2017 14.45 veld 1 Winnaar #1 Winnaar #2 Brouwer
             
Schema Veld Team 1   Team 2 Uitslag Official
Poule  1            
do 28-12-2017 10.00 veld 1 Woezik O13-5 Woezik O13-4a Wienen
do 28-12-2017 10.00 veld 2 Overasseltse Boys O13-1a Alverna O13-1a Guelen
do 28-12-2017 10.00 veld 3 AWC O13-4 Arnhemse Boys O13-6 van de Broek
do 28-12-2017 10.45 veld 3 Woezik O13-5 Alverna O13-1a Peters
do 28-12-2017 10.45 veld 2 Woezik O13-4a Arnhemse Boys O13-6 van Beekeum
do 28-12-2017 11.00 veld 3 AWC O13-4 Overasseltse Boys O13-1a van de Broek
do 28-12-2017 11.30 veld 1 Alverna O13-1a Arnhemse Boys O13-6 Peters
do 28-12-2017 11.45 veld 2 Overasseltse Boys O13-1a Woezik O13-5 Brouwer
do 28-12-2017 11.45 veld 1 AWC O13-4 Woezik O13-4a Peters
do 28-12-2017 12.30 veld 3 Overasseltse Boys O13-1a Woezik O13-4a Brouwer
do 28-12-2017 12.30 veld 2 AWC O13-4 Alverna O13-1a Peters
do 28-12-2017 12.30 veld 1 Woezik O13-5 Arnhemse Boys O13-6 van Beekeum
do 28-12-2017 13.15 veld 2 AWC O13-4 Woezik O13-5 van de Broek
do 28-12-2017 13.15 veld 3 Woezik O13-4a Alverna O13-1a Wienen
do 28-12-2017 13.30 veld 3 Overasseltse Boys O13-1a Arnhemse Boys O13-6 Wienen
Poule  2            
do 28-12-2017 10.15 veld 1 Woezik O12-2 UHC O13-2 Wienen
do 28-12-2017 10.15 veld 2 Union O13-4a AWC O13-5 Guelen
do 28-12-2017 11.00 veld 1 Alverna O13-1b Union O13-4a Wienen
do 28-12-2017 11.00 veld 2 Woezik O12-2 AWC O13-5 Guelen
do 28-12-2017 11.45 veld 3 Union O13-4a Woezik O12-2 van Beekeum
do 28-12-2017 12.00 veld 3 Alverna O13-1b UHC O13-2 Guelen
do 28-12-2017 12.45 veld 2 Union O13-4a UHC O13-2 Peters
do 28-12-2017 12.45 veld 1 Alverna O13-1b AWC O13-5 van Beekeum
do 28-12-2017 13.30 veld 1 Alverna O13-1b Woezik O12-2 Guelen
do 28-12-2017 13.30 veld 2 UHC O13-2 AWC O13-5 van de Broek
Poule  3            
do 28-12-2017 10.15 veld 3 Woezik O13-6a Woezik O13-4b van de Broek
do 28-12-2017 10.30 veld 2 DIOSA-Niftrik O13-1 S.C.E O13-4 van Beekeum
do 28-12-2017 10.30 veld 3 sv Heumen O13-1a Union O13-3 Peters
do 28-12-2017 11.15 veld 3 sv Heumen O13-1a DIOSA-Niftrik O13-1 van de Broek
do 28-12-2017 11.15 veld 2 Woezik O13-6a S.C.E O13-4 Guelen
do 28-12-2017 11.15 veld 1 Woezik O13-4b Union O13-3 Wienen
do 28-12-2017 12.00 veld 1 DIOSA-Niftrik O13-1 Woezik O13-6a van de Broek
do 28-12-2017 12.00 veld 2 sv Heumen O13-1a Woezik O13-4b Wienen
do 28-12-2017 12.15 veld 1 S.C.E O13-4 Union O13-3 van de Broek
do 28-12-2017 12.45 veld 3 Woezik O13-6a Union O13-3 Brouwer
do 28-12-2017 13.00 veld 2 DIOSA-Niftrik O13-1 Woezik O13-4b Peters
do 28-12-2017 13.00 veld 3 sv Heumen O13-1a S.C.E O13-4 Brouwer
do 28-12-2017 13.45 veld 1 sv Heumen O13-1a Woezik O13-6a Guelen
do 28-12-2017 13.45 veld 2 Woezik O13-4b S.C.E O13-4 van de Broek
do 28-12-2017 13.45 veld 3 DIOSA-Niftrik O13-1 Union O13-3 Wienen
Poule  4            
do 28-12-2017 10.30 veld 1 Overasseltse Boys O13-1b Woezik O13-6b Brouwer
do 28-12-2017 10.45 veld 1 UHC O13-3 Union O13-4b Brouwer
do 28-12-2017 11.30 veld 2 sv Heumen O13-1b Overasseltse Boys O13-1b Brouwer
do 28-12-2017 11.30 veld 3 UHC O13-3 Woezik O13-6b van Beekeum
do 28-12-2017 12.15 veld 2 Overasseltse Boys O13-1b UHC O13-3 Wienen
do 28-12-2017 12.15 veld 3 sv Heumen O13-1b Union O13-4b Guelen
do 28-12-2017 13.00 veld 1 sv Heumen O13-1b Woezik O13-6b van Beekeum
do 28-12-2017 13.15 veld 1 Overasseltse Boys O13-1b Union O13-4b Guelen
do 28-12-2017 14.00 veld 1 sv Heumen O13-1b UHC O13-3 Brouwer
do 28-12-2017 14.00 veld 2 Union O13-4b Woezik O13-6b van Beekeum
JO13 BAL FINALES            
za 30-12-2017 13.30#1 veld 3 Poule  1 #1 Poule  4 #2 van de Broek
za 30-12-2017 13.45#2 veld 3 Poule  3 #1 Poule  2 #2 Peters
za 30-12-2017 15.00 veld 2 Verliezer #1 Verliezer #2 Guelen
za 30-12-2017 15.00 veld 1 Winnaar #1 Winnaar #2 van de Burgt
             
Schema Veld Team 1   Team 2 Uitslag Official
Poule  1            
vr 29-12-2017 15.15 veld 2 Union O9-1 S.C.E O9-1 Guelen
vr 29-12-2017 15.15 veld 1 AWC O9-1 Woezik O9-1 van de Broek
vr 29-12-2017 15.45 veld 2 AWC O9-1 Union O9-1 Bijmans
vr 29-12-2017 15.45 veld 3 Woezik O9-1 S.C.E O9-1 Brouwer
vr 29-12-2017 16.15 veld 2 S.C.E O9-1 AWC O9-1 van de Broek
vr 29-12-2017 16.15 veld 1 Union O9-1 Woezik O9-1 van de Burgt
vr 29-12-2017 16.45 veld 1 Woezik O9-1 AWC O9-1 Brouwer
vr 29-12-2017 16.45 veld 2 S.C.E O9-1 Union O9-1 van Beekeum
vr 29-12-2017 17.15 veld 1 Union O9-1 AWC O9-1 Guelen
vr 29-12-2017 17.15 veld 2 S.C.E O9-1 Woezik O9-1 van de Burgt
vr 29-12-2017 17.45 veld 1 Woezik O9-1 Union O9-1 Bijmans
vr 29-12-2017 17.45 veld 2 AWC O9-1 S.C.E O9-1 Brouwer
Poule  2            
vr 29-12-2017 15.00 veld 1 Juliana’31 O9-2 S.C.E O9-2 Bijmans
vr 29-12-2017 15.00 veld 2 AWC O9-2 Union O9-2 Brouwer
vr 29-12-2017 15.30 veld 1 AWC O9-2 Juliana’31 O9-2 van de Broek
vr 29-12-2017 15.30 veld 2 Union O9-2 S.C.E O9-2 Guelen
vr 29-12-2017 16.00 veld 2 S.C.E O9-2 AWC O9-2 Bijmans
vr 29-12-2017 16.00 veld 3 Juliana’31 O9-2 Union O9-2 Brouwer
vr 29-12-2017 16.30 veld 1 Union O9-2 AWC O9-2 van de Burgt
vr 29-12-2017 16.30 veld 2 S.C.E O9-2 Juliana’31 O9-2 van de Broek
vr 29-12-2017 17.00 veld 1 Juliana’31 O9-2 AWC O9-2 Brouwer
vr 29-12-2017 17.00 veld 2 S.C.E O9-2 Union O9-2 van Beekeum
vr 29-12-2017 17.30 veld 1 Union O9-2 Juliana’31 O9-2 Guelen
vr 29-12-2017 17.30 veld 2 AWC O9-2 S.C.E O9-2 van de Burgt
JO9 PIEK FINALES            
za 30-12-2017 15.15#1 veld 3 Poule  1 #1 Poule  2 #2 van Beekeum
za 30-12-2017 15.30#2 veld 3 Poule  1 #2 Poule  2 #1 van de Burgt
za 30-12-2017 16.45 veld 2 Verliezer #1 Verliezer #2 van Beekeum
za 30-12-2017 16.45 veld 1 Winnaar #1 Winnaar #2 Brouwer
             
Schema Veld Team 1   Team 2 Uitslag Official
Poule  1            
vr 29-12-2017 09.15 veld 2 S.C.E O9-3 Eendracht’30 O9-1 Bijmans
vr 29-12-2017 09.15 veld 1 AWC O9-4 AWC O9-3 van Beekeum
vr 29-12-2017 09.45 veld 2 Woezik O9-3 AWC O9-4 van de Broek
vr 29-12-2017 09.45 veld 3 S.C.E O9-3 AWC O9-3 Guelen
vr 29-12-2017 10.15 veld 3 Woezik O9-3 S.C.E O9-3 Bijmans
vr 29-12-2017 10.30 veld 1 Eendracht’30 O9-1 AWC O9-3 Brouwer
vr 29-12-2017 11.00 veld 2 AWC O9-4 S.C.E O9-3 Wienen
vr 29-12-2017 11.00 veld 1 Woezik O9-3 Eendracht’30 O9-1 Guelen
vr 29-12-2017 11.30 veld 2 AWC O9-4 Eendracht’30 O9-1 Brouwer
vr 29-12-2017 11.30 veld 1 Woezik O9-3 AWC O9-3 Bijmans
Poule  2            
vr 29-12-2017 09.15 veld 3 DIOSA-Niftrik O9-3 Eendracht’30 O9-2 Brouwer
vr 29-12-2017 09.30 veld 2 AWC O9-5 sv Heumen O9-1 Bijmans
vr 29-12-2017 09.30 veld 3 Alverna O9-1 Overasseltse Boys O9-1 Brouwer
vr 29-12-2017 10.00 veld 1 Alverna O9-1 AWC O9-5 Wienen
vr 29-12-2017 10.00 veld 2 DIOSA-Niftrik O9-3 sv Heumen O9-1 van de Broek
vr 29-12-2017 10.00 veld 3 Eendracht’30 O9-2 Overasseltse Boys O9-1 Guelen
vr 29-12-2017 10.30 veld 2 Alverna O9-1 DIOSA-Niftrik O9-3 van Beekeum
vr 29-12-2017 10.30 veld 3 AWC O9-5 Overasseltse Boys O9-1 Bijmans
vr 29-12-2017 10.45 veld 1 Eendracht’30 O9-2 sv Heumen O9-1 Guelen
vr 29-12-2017 11.00 veld 3 AWC O9-5 DIOSA-Niftrik O9-3 van de Broek
vr 29-12-2017 11.15 veld 2 Alverna O9-1 Eendracht’30 O9-2 Brouwer
vr 29-12-2017 11.15 veld 3 sv Heumen O9-1 Overasseltse Boys O9-1 van Beekeum
vr 29-12-2017 11.45 veld 1 AWC O9-5 Eendracht’30 O9-2 van de Broek
vr 29-12-2017 11.45 veld 2 Alverna O9-1 sv Heumen O9-1 Guelen
vr 29-12-2017 11.45 veld 3 DIOSA-Niftrik O9-3 Overasseltse Boys O9-1 Wienen
Poule  3            
vr 29-12-2017 09.30 veld 1 Woezik O9-5 UHC O9-1 van Beekeum
vr 29-12-2017 09.45 veld 1 DIOSA-Niftrik O9-1 S.C.E O9-5 Wienen
vr 29-12-2017 10.15 veld 1 AWC O9-6 Woezik O9-5 Brouwer
vr 29-12-2017 10.15 veld 2 DIOSA-Niftrik O9-1 UHC O9-1 van Beekeum
vr 29-12-2017 10.45 veld 3 Woezik O9-5 DIOSA-Niftrik O9-1 van de Broek
vr 29-12-2017 10.45 veld 2 AWC O9-6 S.C.E O9-5 Wienen
vr 29-12-2017 11.15 veld 1 AWC O9-6 UHC O9-1 Bijmans
vr 29-12-2017 11.30 veld 3 Woezik O9-5 S.C.E O9-5 van Beekeum
vr 29-12-2017 12.00 veld 2 AWC O9-6 DIOSA-Niftrik O9-1 Guelen
vr 29-12-2017 12.00 veld 3 S.C.E O9-5 UHC O9-1 Wienen
Poule  4            
vr 29-12-2017 12.00 veld 1 DIOSA-Niftrik O9-2 S.C.E O9-6 van de Broek
vr 29-12-2017 12.15 veld 3 AWC O9-7 AWC O9-9 Brouwer
vr 29-12-2017 12.45 veld 1 S.C.E O9-7 DIOSA-Niftrik O9-2 van Beekeum
vr 29-12-2017 12.45 veld 2 AWC O9-7 S.C.E O9-6 Bijmans
vr 29-12-2017 13.30 veld 2 DIOSA-Niftrik O9-2 AWC O9-7 van de Broek
vr 29-12-2017 13.30 veld 1 S.C.E O9-7 AWC O9-9 Wienen
vr 29-12-2017 14.00 veld 3 S.C.E O9-7 S.C.E O9-6 Bijmans
vr 29-12-2017 14.15 veld 3 DIOSA-Niftrik O9-2 AWC O9-9 van de Broek
vr 29-12-2017 14.45 veld 1 S.C.E O9-7 AWC O9-7 Bijmans
vr 29-12-2017 14.45 veld 2 AWC O9-9 S.C.E O9-6 Brouwer
JO9 BAL FINALES            
za 30-12-2017 15.45#1 veld 3 Poule  1 #1 Poule  3 #1 van de Broek
za 30-12-2017 16.15#2 veld 3 Poule  4 #1 Poule  2 #1 van Beekeum
za 30-12-2017 17.00 veld 2 Verliezer #1 Verliezer #2 Guelen
za 30-12-2017 17.00 veld 1 Winnaar #1 Winnaar #2 Peters
             
Schema Veld Team 1   Team 2 Uitslag Official
Poule  1            
vr 29-12-2017 12.15 veld 2 Woezik O8-1 Woezik O8-2 Bijmans
vr 29-12-2017 12.15 veld 1 Oranje Blauw O8-1 Woezik O8-3 van Beekeum
vr 29-12-2017 13.00 veld 1 AWC O9-10 Oranje Blauw O8-1 Wienen
vr 29-12-2017 13.00 veld 2 Woezik O8-1 Woezik O8-3 van de Broek
vr 29-12-2017 13.30 veld 3 AWC O9-10 Woezik O8-2 Guelen
vr 29-12-2017 13.45 veld 3 Oranje Blauw O8-1 Woezik O8-1 Bijmans
vr 29-12-2017 14.15 veld 2 Oranje Blauw O8-1 Woezik O8-2 van de Burgt
vr 29-12-2017 14.15 veld 1 AWC O9-10 Woezik O8-3 Guelen
vr 29-12-2017 14.45 veld 3 AWC O9-10 Woezik O8-1 van Beekeum
vr 29-12-2017 15.15 veld 3 Woezik O8-2 Woezik O8-3 van de Burgt
Poule  2            
vr 29-12-2017 12.30 veld 1 Overasseltse Boys O8-1 Woezik O8-4 van Beekeum
vr 29-12-2017 12.30 veld 2 sv Heumen O8-1 Woezik O8-5 Bijmans
vr 29-12-2017 13.00 veld 3 sv Heumen O8-1 Overasseltse Boys O8-1 Guelen
vr 29-12-2017 13.15 veld 3 Woezik O8-5 Woezik O8-4 Guelen
vr 29-12-2017 13.45 veld 2 Woezik O8-4 sv Heumen O8-1 van Beekeum
vr 29-12-2017 13.45 veld 1 Overasseltse Boys O8-1 Woezik O8-5 Brouwer
vr 29-12-2017 14.30 veld 1 Woezik O8-5 sv Heumen O8-1 Guelen
vr 29-12-2017 14.30 veld 2 Woezik O8-4 Overasseltse Boys O8-1 van de Burgt
vr 29-12-2017 15.30 veld 3 Overasseltse Boys O8-1 sv Heumen O8-1 van de Burgt
vr 29-12-2017 16.00 veld 1 Woezik O8-4 Woezik O8-5 van Beekeum
vr 29-12-2017 16.30 veld 3 sv Heumen O8-1 Woezik O8-4 Guelen
vr 29-12-2017 17.00 veld 3 Woezik O8-5 Overasseltse Boys O8-1 Bijmans
JO8 STER FINALES            
za 30-12-2017 16.15#1 veld 1 Poule  1 #1 Poule  2 #2 Guelen
za 30-12-2017 16.15#2 veld 2 Poule  1 #2 Poule  2 #1 Wienen
za 30-12-2017 17.15 veld 2 Verliezer #1 Verliezer #2 van de Broek
za 30-12-2017 17.15 veld 1 Winnaar #1 Winnaar #2 van de Burgt
             
Schema Veld Team 1   Team 2 Uitslag Official
Poule  1            
vr 29-12-2017 12.30 veld 3 Woezik O7-1 Eendracht’30 O7-1 Brouwer
vr 29-12-2017 12.45 veld 3 AWC O7-1 Oranje Blauw O7-1 Brouwer
vr 29-12-2017 13.15 veld 1 Woezik O7-1 AWC O7-1 Wienen
vr 29-12-2017 13.15 veld 2 Oranje Blauw O7-1 Eendracht’30 O7-1 van de Broek
vr 29-12-2017 14.00 veld 1 Woezik O7-1 Oranje Blauw O7-1 Brouwer
vr 29-12-2017 14.00 veld 2 AWC O7-1 Eendracht’30 O7-1 van Beekeum
Poule  2            
vr 29-12-2017 14.30 veld 3 Overasseltse Boys O7-1 Woezik O7-2 van de Broek
vr 29-12-2017 15.00 veld 3 Alverna O7-1 Overasseltse Boys O7-1 van Beekeum
vr 29-12-2017 15.45 veld 1 Woezik O7-2 Alverna O7-1 van Beekeum
vr 29-12-2017 16.15 veld 3 Woezik O7-2 Overasseltse Boys O7-1 Guelen
vr 29-12-2017 16.45 veld 3 Overasseltse Boys O7-1 Alverna O7-1 Bijmans
vr 29-12-2017 17.15 veld 3 Alverna O7-1 Woezik O7-2 van de Broek
JO7 STER FINALES            
za 30-12-2017 16.30#1 veld 3 Poule  1 #1 Poule  2 #2 Peters
za 30-12-2017 16.45#2 veld 3 Poule  1 #2 Poule  2 #1 Wienen
za 30-12-2017 17.30 veld 2 Verliezer #1 Verliezer #2 Brouwer
za 30-12-2017 17.30 veld 1 Winnaar #1 Winnaar #2 van Beekeum
             
Schema Veld Team 1   Team 2 Uitslag Official
Poule  1            
za 23-12-2017 15.30 veld 1 Woezik MO17-2 Alverna MO17-1 van de Broek
za 23-12-2017 15.30 veld 2 Woezik MO17-1 Woezik MO15-1a van Beekeum
za 23-12-2017 16.15 veld 1 Woezik MO17-1 Woezik MO17-2 van Beekeum
za 23-12-2017 16.15 veld 2 Alverna MO17-1 Woezik MO15-1a van de Broek
za 23-12-2017 17.00 veld 1 Woezik MO17-1 Alverna MO17-1 Wienen
za 23-12-2017 17.00 veld 2 Woezik MO17-2 Woezik MO15-1a Guelen
Poule  2            
za 23-12-2017 15.45 veld 1 Woezik MO15-1b Woezik MO15-2a Guelen
za 23-12-2017 15.45 veld 2 Juliana’31 MO15-1 Woezik MO15-2b Wienen
za 23-12-2017 16.30 veld 1 Juliana’31 MO15-1 Woezik MO15-1b van Beekeum
za 23-12-2017 16.30 veld 2 Woezik MO15-2a Woezik MO15-2b van de Broek
za 23-12-2017 17.30 veld 1 Juliana’31 MO15-1 Woezik MO15-2a van de Broek
za 23-12-2017 17.30 veld 2 Woezik MO15-1b Woezik MO15-2b van Beekeum
MO17 FINALES            
za 30-12-2017 10.00#1 veld 3 Poule  1 #1 Poule  2 #2 van de Broek
za 30-12-2017 10.15#2 veld 3 Poule  1 #2 Poule  2 #1 Claassen
za 30-12-2017 11.00 veld 2 Verliezer #1 Verliezer #2 Guelen
za 30-12-2017 11.00 veld 1 Winnaar #1 Winnaar #2 Wienen
             
Schema Veld Team 1   Team 2 Uitslag Official
Poule 1            
za 23-12-2017 15.15 veld 1 Blauw Wit MO13-2a Blauw Wit MO13-2b van de Broek
za 23-12-2017 15.15 veld 2 Woezik O13-3Ma Woezik O13-3Mb van Beekeum
za 23-12-2017 16.00 veld 1 Woezik MO13-1 Woezik O13-3Ma Guelen
za 23-12-2017 16.00 veld 2 Blauw Wit MO13-2a Woezik O13-3Mb Wienen
za 23-12-2017 16.45 veld 1 Woezik MO13-1 Blauw Wit MO13-2a Wienen
za 23-12-2017 16.45 veld 2 Blauw Wit MO13-2b Woezik O13-3Mb Guelen
za 23-12-2017 17.15 veld 2 Woezik O13-3Ma Blauw Wit MO13-2a van Beekeum
za 23-12-2017 17.15 veld 1 Woezik MO13-1 Blauw Wit MO13-2b van de Broek
za 23-12-2017 17.45 veld 2 Woezik O13-3Ma Blauw Wit MO13-2b Wienen
za 23-12-2017 17.45 veld 1 Woezik MO13-1 Woezik O13-3Mb Guelen
MO13 STER FINALES            
za 30-12-2017 10.00#1 veld 1 Poule  1 #1 Poule  1 #3 Graveth
za 30-12-2017 10.00#2 veld 2 Poule  1 #4 Poule  1 #2 van de Burgt
za 30-12-2017 10.45 veld 2 Verliezer #1 Verliezer #2 van de Broek
za 30-12-2017 10.45 veld 1 Winnaar #1 Winnaar #2 Rutgers