Pupillen zaalvoetbal toernooi jan-feb 2019 

Het complete programma en spelregels kunt U op onderstaande button downloaden 

48e Kersttoernooi 2018 Olympic Sportcentrum Wijchen

Het complete programma en spelregels kunt U op onderstaande button downloaden 
 

Wedstrijden van O19 Piek
Schema Veld Team 1 Team 2 Uitslag Official
Poule O19 PIEK A
vr 28-12-2018 09.00 veld 3 AWC O19-1a AWC O19-1b Sluijtman
vr 28-12-2018 09.15 veld 3 Woezik O19-1a Woezik O19-1b Sluijtman
vr 28-12-2018 10.00 veld 1 Union O19-1 Woezik O19-1a Rutgers
vr 28-12-2018 10.00 veld 2 AWC O19-1a Woezik O19-1b Sluijtman
vr 28-12-2018 10.45 veld 1 Woezik O19-1a AWC O19-1a Jansen
vr 28-12-2018 10.45 veld 2 Union O19-1 AWC O19-1b Broek vd
vr 28-12-2018 11.30 veld 3 Union O19-1 AWC O19-1a Jansen
vr 28-12-2018 11.45 veld 3 AWC O19-1b Woezik O19-1b Jansen
vr 28-12-2018 12.30 veld 1 Woezik O19-1a AWC O19-1b Claassen
vr 28-12-2018 12.30 veld 2 Union O19-1 Woezik O19-1b Jansen
Poule O19 PIEK B
vr 28-12-2018 09.00 veld 1 UHC O19-1a Woezik O19-2a Oss van
vr 28-12-2018 09.00 veld 2 S.C.E O19-1a S.C.E O19-1b Rutgers
vr 28-12-2018 09.45 veld 1 AWC O19-2 S.C.E O19-1a Claassen
vr 28-12-2018 09.45 veld 2 UHC O19-1a S.C.E O19-1b Jansen
vr 28-12-2018 10.30 veld 3 AWC O19-2 UHC O19-1a Claassen
vr 28-12-2018 10.45 veld 3 Woezik O19-2a S.C.E O19-1b Claassen
vr 28-12-2018 11.30 veld 2 S.C.E O19-1a UHC O19-1a Claassen
vr 28-12-2018 11.30 veld 1 AWC O19-2 Woezik O19-2a Broek vd
vr 28-12-2018 12.15 veld 2 S.C.E O19-1a Woezik O19-2a Rutgers
vr 28-12-2018 12.15 veld 1 AWC O19-2 S.C.E O19-1b Oss van
O19 Piek FINALES
za 29-12-2018 11.15#1 veld 2 Poule O19 PIEK A #1 Poule O19 PIEK B #2 Burgt vd
za 29-12-2018 11.15#2 veld 3 Poule O19 PIEK A #2 Poule O19 PIEK B #1 Guelen
za 29-12-2018 12.00 veld 1 Verliezer #1 Verliezer #2 Broek vd
za 29-12-2018 12.15 veld 1 Winnaar #1 Winnaar #2 Rutgers
Wedstrijden van O19 Bal
Schema Veld Team 1 Team 2 Uitslag Official
Poule O19 BAL A
vr 28-12-2018 08.30 veld 1 Alverna O19-1 Juliana’31 O19-3a Broek vd
vr 28-12-2018 08.30 veld 2 UHC O19-1b S.C.E O19-2a Claassen
vr 28-12-2018 09.15 veld 1 Woezik O19-2b UHC O19-1b Oss van
vr 28-12-2018 09.15 veld 2 Alverna O19-1 S.C.E O19-2a Rutgers
vr 28-12-2018 10.00 veld 3 Woezik O19-2b Alverna O19-1 Oss van
vr 28-12-2018 10.15 veld 3 Juliana’31 O19-3a S.C.E O19-2a Oss van
vr 28-12-2018 11.00 veld 2 UHC O19-1b Alverna O19-1 Oss van
vr 28-12-2018 11.00 veld 1 Woezik O19-2b Juliana’31 O19-3a Sluijtman
vr 28-12-2018 11.45 veld 2 UHC O19-1b Juliana’31 O19-3a Claassen
vr 28-12-2018 11.45 veld 1 Woezik O19-2b S.C.E O19-2a Broek vd
Poule O19 BAL B
vr 28-12-2018 08.30 veld 3 Diosa Niftrik O19-1a AWC O19-3a Jansen
vr 28-12-2018 08.45 veld 3 sv Heumen O19-1a Woezik O19-3a Jansen
vr 28-12-2018 09.30 veld 1 Juliana’31 O19-3b sv Heumen O19-1a Claassen
vr 28-12-2018 09.30 veld 2 Diosa Niftrik O19-1a Woezik O19-3a Jansen
vr 28-12-2018 10.15 veld 2 Juliana’31 O19-3b Diosa Niftrik O19-1a Sluijtman
vr 28-12-2018 10.15 veld 1 AWC O19-3a Woezik O19-3a Rutgers
vr 28-12-2018 11.00 veld 3 Juliana’31 O19-3b AWC O19-3a Rutgers
vr 28-12-2018 11.15 veld 3 sv Heumen O19-1a Diosa Niftrik O19-1a Rutgers
vr 28-12-2018 12.00 veld 2 sv Heumen O19-1a AWC O19-3a Rutgers
vr 28-12-2018 12.00 veld 1 Juliana’31 O19-3b Woezik O19-3a Oss van
Poule O19 BAL C
vr 28-12-2018 08.45 veld 1 sv Heumen O19-1b S.C.E O19-2b Broek vd
vr 28-12-2018 08.45 veld 2 Diosa Niftrik O19-1b Woezik O19-3b Claassen
vr 28-12-2018 09.30 veld 3 AWC O19-3b Diosa Niftrik O19-1b Broek vd
vr 28-12-2018 09.45 veld 3 sv Heumen O19-1b Woezik O19-3b Broek vd
vr 28-12-2018 10.30 veld 1 AWC O19-3b sv Heumen O19-1b Jansen
vr 28-12-2018 10.30 veld 2 S.C.E O19-2b Woezik O19-3b Broek vd
vr 28-12-2018 11.15 veld 2 Diosa Niftrik O19-1b sv Heumen O19-1b Oss van
vr 28-12-2018 11.15 veld 1 AWC O19-3b S.C.E O19-2b Sluijtman
vr 28-12-2018 12.00 veld 3 AWC O19-3b Woezik O19-3b Sluijtman
vr 28-12-2018 12.15 veld 3 Diosa Niftrik O19-1b S.C.E O19-2b Sluijtman
O19 Bal FINALES
za 29-12-2018 11.30 #1 veld 2 Poule O19 BAL A #1 Poule O19 BAL C #1 Rutgers
za 29-12-2018 11.30 #2 veld 3 Poule O19 BAL A #2 Poule O19 BAL B #1 Sluijtman
za 29-12-2018 12.30 veld 2 Verliezer #1 Verliezer #2 Broek vd
za 29-12-2018 12.30 veld 1 Winnaar #1 Winnaar #2 Sluijtman
Wedstrijden van O17 Piek
Schema Veld Team 1 Team 2 Uitslag Official
Poule O17 PIEK A
do 27-12-2018 15.15 veld 3 Woezik O17-1a Woezik O17-1b Broek vd
do 27-12-2018 15.15 veld 2 AWC O17-1a AWC O17-1b Burgt vd
do 27-12-2018 16.00 veld 1 Trekvogels O17-1a AWC O17-1a Burgt vd
do 27-12-2018 16.00 veld 2 Woezik O17-1a AWC O17-1b Broek vd
do 27-12-2018 16.45 veld 1 Trekvogels O17-1a Woezik O17-1a Rutgers
do 27-12-2018 16.45 veld 2 Woezik O17-1b AWC O17-1b Jansen
do 27-12-2018 17.30 veld 1 AWC O17-1a Woezik O17-1a Jansen
do 27-12-2018 17.30 veld 2 Trekvogels O17-1a Woezik O17-1b Sluijtman
do 27-12-2018 18.15 veld 1 AWC O17-1a Woezik O17-1b Oss van
do 27-12-2018 18.15 veld 2 Trekvogels O17-1a AWC O17-1b Burgt vd
Poule O17 PIEK B
do 27-12-2018 15.15 veld 1 Trekvogels O17-1b Woezik O17-2a Oss van
do 27-12-2018 15.30 veld 1 S.C.E O17-1a S.C.E O17-1b Sluijtman
do 27-12-2018 16.00 veld 3 AWC O17-2 S.C.E O17-1a Oss van
do 27-12-2018 16.15 veld 3 Trekvogels O17-1b S.C.E O17-1b Oss van
do 27-12-2018 16.45 veld 3 AWC O17-2 Trekvogels O17-1b Sluijtman
do 27-12-2018 17.00 veld 3 Woezik O17-2a S.C.E O17-1b Burgt vd
do 27-12-2018 17.45 veld 2 S.C.E O17-1a Trekvogels O17-1b Sluijtman
do 27-12-2018 17.45 veld 1 AWC O17-2 Woezik O17-2a Jansen
do 27-12-2018 18.30 veld 2 S.C.E O17-1a Woezik O17-2a Sluijtman
do 27-12-2018 18.30 veld 1 AWC O17-2 S.C.E O17-1b Rutgers
O17 Piek FINALES
za 29-12-2018 11.45 #1 veld 2 Poule O17 PIEK A #1 Poule O17 PIEK B #2 Guelen
za 29-12-2018 11.45 #2 veld 3 Poule O17 PIEK A #2 Poule O17 PIEK B #1 Burgt vd
za 29-12-2018 12.45 veld 2 Verliezer #1 Verliezer #2 Guelen
za 29-12-2018 12.45 veld 1 Winnaar #1 Winnaar #2 Rutgers
Wedstrijden van O17 Ster
Schema Veld Team 1 Team 2 Uitslag Official
Poule O17 STER A
do 27-12-2018 14.45 veld 1 UHC O17-1 Overasseltse Boys O17-1a Jansen
do 27-12-2018 14.45 veld 2 Eendracht’30 O17-1 Oranje Blauw O17-1a Sluijtman
do 27-12-2018 15.00 veld 3 Woezik O17-2b Woezik O17-3 Broek vd
do 27-12-2018 15.30 veld 2 Woezik O17-2b Eendracht’30 O17-1 Rutgers
do 27-12-2018 15.30 veld 3 UHC O17-1 Oranje Blauw O17-1a Jansen
do 27-12-2018 15.45 veld 3 Overasseltse Boys O17-1a Woezik O17-3 Jansen
do 27-12-2018 16.15 veld 1 Woezik O17-2b UHC O17-1 Burgt vd
do 27-12-2018 16.15 veld 2 Eendracht’30 O17-1 Woezik O17-3 Broek vd
do 27-12-2018 16.30 veld 3 Overasseltse Boys O17-1a Oranje Blauw O17-1a Sluijtman
do 27-12-2018 17.00 veld 1 Eendracht’30 O17-1 UHC O17-1 Broek vd
do 27-12-2018 17.00 veld 2 Woezik O17-2b Overasseltse Boys O17-1a Oss van
do 27-12-2018 17.15 veld 1 Oranje Blauw O17-1a Woezik O17-3 Broek vd
do 27-12-2018 17.30 veld 3 Eendracht’30 O17-1 Overasseltse Boys O17-1a Rutgers
do 27-12-2018 17.45 veld 3 Woezik O17-2b Oranje Blauw O17-1a Rutgers
do 27-12-2018 18.00 veld 3 UHC O17-1 Woezik O17-3 Broek vd
Poule O17 STER B
do 27-12-2018 15.00 veld 1 Woezik MO19-1 Overasseltse Boys O17-1b Oss van
do 27-12-2018 15.00 veld 2 Oranje Blauw O17-1b Woezik O17-4 Burgt vd
do 27-12-2018 15.45 veld 2 Alverna O17-1 Oranje Blauw O17-1b Rutgers
do 27-12-2018 15.45 veld 1 Woezik MO19-1 Woezik O17-4 Sluijtman
do 27-12-2018 16.30 veld 1 Alverna O17-1 Woezik MO19-1 Rutgers
do 27-12-2018 16.30 veld 2 Overasseltse Boys O17-1b Woezik O17-4 Jansen
do 27-12-2018 17.15 veld 3 Oranje Blauw O17-1b Woezik MO19-1 Burgt vd
do 27-12-2018 17.15 veld 2 Alverna O17-1 Overasseltse Boys O17-1b Oss van
do 27-12-2018 18.00 veld 2 Oranje Blauw O17-1b Overasseltse Boys O17-1b Burgt vd
do 27-12-2018 18.00 veld 1 Alverna O17-1 Woezik O17-4 Oss van
O17 Ster FINALES
za 29-12-2018 12.00 #1 veld 2 Poule O17 STER A #1 Poule O17 STER B #2 Sluijtman
za 29-12-2018 12.00 #2 veld 3 Poule O17 STER A #2 Poule O17 STER B #1 Peters
za 29-12-2018 13.00 veld 2 Verliezer #1 Verliezer #2 Sluijtman
za 29-12-2018 13.00 veld 1 Winnaar #1 Winnaar #2 Burgt vd
Wedstrijden van O17 Bal
Schema Veld Team 1 Team 2 Uitslag Official
Poule O17 BAL A
do 27-12-2018 11.30 veld 1 AWC O17-5a DVE Trajanus O17-1 Broek vd
do 27-12-2018 11.30 veld 2 Woezik O17-6a Woezik O17-5a Gerritzen
do 27-12-2018 12.00 veld 3 AWC O17-3 Woezik O17-6a Wienen
do 27-12-2018 12.15 veld 3 AWC O17-5a Woezik O17-5a Wienen
do 27-12-2018 12.45 veld 1 AWC O17-3 AWC O17-5a Burgt vd
do 27-12-2018 12.45 veld 2 DVE Trajanus O17-1 Woezik O17-5a Broek vd
do 27-12-2018 13.30 veld 2 Woezik O17-6a AWC O17-5a Jansen
do 27-12-2018 13.30 veld 1 AWC O17-3 DVE Trajanus O17-1 Rutgers
do 27-12-2018 14.00 veld 3 AWC O17-3 Woezik O17-5a Burgt vd
do 27-12-2018 14.15 veld 3 Woezik O17-6a DVE Trajanus O17-1 Burgt vd
Poule O17 BAL B
do 27-12-2018 11.30 veld 3 Overasseltse Boys O17-2a UHC O17-2a Guelen
do 27-12-2018 11.45 veld 3 Woezik O17-5b Woezik O17-7a Guelen
do 27-12-2018 12.15 veld 1 AWC O17-4a Woezik O17-5b Jansen
do 27-12-2018 12.15 veld 2 Overasseltse Boys O17-2a Woezik O17-7a Peters
do 27-12-2018 13.00 veld 1 AWC O17-4a Overasseltse Boys O17-2a Burgt vd
do 27-12-2018 13.00 veld 2 UHC O17-2a Woezik O17-7a Broek vd
do 27-12-2018 13.30 veld 3 AWC O17-4a UHC O17-2a Sluijtman
do 27-12-2018 13.45 veld 3 Woezik O17-5b Overasseltse Boys O17-2a Sluijtman
do 27-12-2018 14.15 veld 2 Woezik O17-5b UHC O17-2a Oss van
do 27-12-2018 14.15 veld 1 AWC O17-4a Woezik O17-7a Broek vd
Poule O17 BAL C
do 27-12-2018 11.45 veld 1 Diosa Niftrik O17-1 Eendracht’30 O17-2 Broek vd
do 27-12-2018 11.45 veld 2 Woezik MO19-2 Woezik O17-7b Gerritzen
do 27-12-2018 12.30 veld 2 AWC O17-4b Woezik MO19-2 Broek vd
do 27-12-2018 12.30 veld 1 Diosa Niftrik O17-1 Woezik O17-7b Burgt vd
do 27-12-2018 13.00 veld 3 AWC O17-4b Diosa Niftrik O17-1 Oss van
do 27-12-2018 13.15 veld 3 Eendracht’30 O17-2 Woezik O17-7b Sluijtman
do 27-12-2018 13.45 veld 1 Woezik MO19-2 Diosa Niftrik O17-1 Rutgers
do 27-12-2018 13.45 veld 2 AWC O17-4b Eendracht’30 O17-2 Jansen
do 27-12-2018 14.30 veld 3 Woezik MO19-2 Eendracht’30 O17-2 Rutgers
do 27-12-2018 14.30 veld 1 AWC O17-4b Woezik O17-7b Jansen
Poule O17 BAL D
do 27-12-2018 12.00 veld 1 Overasseltse Boys O17-2b UHC O17-2b Jansen
do 27-12-2018 12.00 veld 2 Woezik O17-6b Woezik O17-8 Peters
do 27-12-2018 12.30 veld 3 AWC O17-5b Woezik O17-6b Oss van
do 27-12-2018 12.45 veld 3 Overasseltse Boys O17-2b Woezik O17-8 Oss van
do 27-12-2018 13.15 veld 1 AWC O17-5b Overasseltse Boys O17-2b Rutgers
do 27-12-2018 13.15 veld 2 UHC O17-2b Woezik O17-8 Jansen
do 27-12-2018 14.00 veld 2 Woezik O17-6b Overasseltse Boys O17-2b Oss van
do 27-12-2018 14.00 veld 1 AWC O17-5b UHC O17-2b Broek vd
do 27-12-2018 14.30 veld 2 AWC O17-5b Woezik O17-8 Sluijtman
do 27-12-2018 14.45 veld 3 Woezik O17-6b UHC O17-2b Rutgers
O17 Bal FINALES
za 29-12-2018 12.15 #1 veld 2 Poule O17 BAL A #1 Poule O17 BAL D #1 Guelen
za 29-12-2018 12.15 #2 veld 3 Poule O17 BAL C #1 Poule O17 BAL B #1 Burgt vd
za 29-12-2018 13.15 veld 2 Verliezer #1 Verliezer #2 Guelen
za 29-12-2018 13.15 veld 1 Winnaar #1 Winnaar #2 Rutgers
Wedstrijden van MO17 Ster
Schema Veld Team 1 Team 2 Uitslag Official
Poule MO17 STER A
vr 28-12-2018 13.15 veld 2 Woezik MO17-3a Woezik MO17-2 Sluijtman
vr 28-12-2018 13.15 veld 1 Eendracht’30 MO17-2 Woezik MO17-3b Rutgers
vr 28-12-2018 14.00 veld 3 Eendracht’30 MO17-2 Woezik MO17-3a Claassen
vr 28-12-2018 14.15 veld 3 Woezik MO17-2 Woezik MO17-3b Claassen
vr 28-12-2018 15.30 veld 1 Eendracht’30 MO17-2 Woezik MO17-2 Jansen
vr 28-12-2018 15.45 veld 3 Woezik MO17-3a Woezik MO17-3b Guelen
MO17 Ster FINALES
za 29-12-2018 08.45 #1 veld 2 Poule MO17 STER A #1 Poule MO17 STER A #3 Burgt vd
za 29-12-2018 08.45 #2 veld 3 Poule MO17 STER A #2 Poule MO17 STER A #4 Sluijtman
za 29-12-2018 10.00 veld 3 Verliezer #1 Verliezer #2 Peters
za 29-12-2018 10.00 veld 2 Winnaar #1 Winnaar #2 Rutgers
Wedstrijden van MO15 Ster
Schema Veld Team 1 Team 2 Uitslag Official
Poule MO15 STER A
do 27-12-2018 08.45 veld 1 Alverna MO15-1a Unitas’28 MO15-1 Broek vd
do 27-12-2018 08.45 veld 2 Woezik MO15-1a Woezik MO15-2a Gerritzen
do 27-12-2018 09.30 veld 1 Eendracht’30 MO15-1a Woezik MO15-1a Gerritzen
do 27-12-2018 09.30 veld 2 Alverna MO15-1a Woezik MO15-2a Guelen
do 27-12-2018 10.00 veld 1 Unitas’28 MO15-1 Woezik MO15-2a Peters
do 27-12-2018 10.15 veld 3 Eendracht’30 MO15-1a Alverna MO15-1a Jansen
do 27-12-2018 10.30 veld 3 Woezik MO15-1a Unitas’28 MO15-1 Gerritzen
do 27-12-2018 10.45 veld 3 Eendracht’30 MO15-1a Woezik MO15-2a Gerritzen
do 27-12-2018 11.15 veld 2 Woezik MO15-1a Alverna MO15-1a Jansen
do 27-12-2018 11.15 veld 1 Eendracht’30 MO15-1a Unitas’28 MO15-1 Wienen
Poule MO15 STER B
do 27-12-2018 09.00 veld 2 Alverna MO15-1b Eendracht’30 MO15-1b Peters
do 27-12-2018 09.00 veld 1 Woezik MO15-1b Woezik MO15-2b Jansen
do 27-12-2018 10.00 veld 3 Eendracht’30 MO15-1b Woezik MO15-1b Jansen
do 27-12-2018 10.00 veld 2 Alverna MO15-1b Woezik MO15-2b Wienen
do 27-12-2018 11.00 veld 1 Alverna MO15-1b Woezik MO15-1b Wienen
do 27-12-2018 11.00 veld 2 Eendracht’30 MO15-1b Woezik MO15-2b Jansen
MO15 Ster FINALES
za 29-12-2018 08.30 #1 veld 2 Poule MO15 STER A #1 Poule MO15 STER B #2 Guelen
za 29-12-2018 08.30 #2 veld 3 Poule MO15 STER A #2 Poule MO15 STER B #1 Peters
za 29-12-2018 09.45 veld 3 Verliezer #1 Verliezer #2 Burgt vd
za 29-12-2018 09.45 veld 2 Winnaar #1 Winnaar #2 Broek vd
Wedstrijden van O15 Piek
Schema Veld Team 1 Team 2 Uitslag Official
Poule O15 PIEK A
vr 28-12-2018 12.30 veld 3 Trekvogels O15-1a AWC O15-1a Broek vd
vr 28-12-2018 12.45 veld 3 Union O15-1a S.C.E O15-1a Broek vd
vr 28-12-2018 13.30 veld 1 Woezik O15-1a Union O15-1a Rutgers
vr 28-12-2018 13.30 veld 2 Trekvogels O15-1a S.C.E O15-1a Sluijtman
vr 28-12-2018 14.15 veld 2 Woezik O15-1a Trekvogels O15-1a Broek vd
vr 28-12-2018 14.15 veld 1 AWC O15-1a S.C.E O15-1a Burgt vd
vr 28-12-2018 15.00 veld 2 Union O15-1a Trekvogels O15-1a Claassen
vr 28-12-2018 15.00 veld 1 Woezik O15-1a AWC O15-1a Broek vd
vr 28-12-2018 15.45 veld 1 Union O15-1a AWC O15-1a Jansen
vr 28-12-2018 15.45 veld 2 Woezik O15-1a S.C.E O15-1a Peters
Poule O15 PIEK B
vr 28-12-2018 12.45 veld 1 Trekvogels O15-1b Union O15-1b Claassen
vr 28-12-2018 12.45 veld 2 Juliana’31 O15-2a Woezik O15-1b Jansen
vr 28-12-2018 13.30 veld 3 AWC O15-1b Juliana’31 O15-2a Oss van
vr 28-12-2018 13.45 veld 3 Trekvogels O15-1b Woezik O15-1b Oss van
vr 28-12-2018 14.30 veld 1 AWC O15-1b Trekvogels O15-1b Guelen
vr 28-12-2018 14.30 veld 2 Union O15-1b Woezik O15-1b Jansen
vr 28-12-2018 15.00 veld 3 AWC O15-1b Union O15-1b Burgt vd
vr 28-12-2018 15.15 veld 3 Juliana’31 O15-2a Trekvogels O15-1b Burgt vd
vr 28-12-2018 16.00 veld 2 Juliana’31 O15-2a Union O15-1b Burgt vd
vr 28-12-2018 16.00 veld 1 AWC O15-1b Woezik O15-1b Claassen
O15 Piek FINALES
za 29-12-2018 12.30 #1 veld 3 Poule O15 PIEK A #1 Poule O15 PIEK B #2 Wienen
za 29-12-2018 12.45 #2 veld 3 Poule O15 PIEK A #2 Poule O15 PIEK B #1 Peters
za 29-12-2018 14.15 veld 2 Verliezer #1 Verliezer #2 Brouwer
za 29-12-2018 14.15 veld 1 Winnaar #1 Winnaar #2 Broek vd
Wedstrijden van O15 Ster
Schema Veld Team 1 Team 2 Uitslag Official
Poule O15 STER A
vr 28-12-2018 13.00 veld 1 S.C.E O15-1b Woezik O15-2a Claassen
vr 28-12-2018 13.00 veld 2 AWC O15-2 Oranje Blauw O15-1a Jansen
vr 28-12-2018 13.45 veld 1 Juliana’31 O15-2b AWC O15-2 Rutgers
vr 28-12-2018 13.45 veld 2 S.C.E O15-1b Oranje Blauw O15-1a Sluijtman
vr 28-12-2018 14.30 veld 3 Juliana’31 O15-2b S.C.E O15-1b Peters
vr 28-12-2018 14.45 veld 3 Woezik O15-2a Oranje Blauw O15-1a Peters
vr 28-12-2018 15.15 veld 2 AWC O15-2 Woezik O15-2a Claassen
vr 28-12-2018 15.15 veld 1 Juliana’31 O15-2b Oranje Blauw O15-1a Broek vd
vr 28-12-2018 16.00 veld 3 Juliana’31 O15-2b Woezik O15-2a Broek vd
vr 28-12-2018 16.15 veld 3 AWC O15-2 S.C.E O15-1b Broek vd
Poule O15 STER B
vr 28-12-2018 13.00 veld 3 AWC O15-3a Eendracht’30 O15-1a Broek vd
vr 28-12-2018 13.15 veld 3 Oranje Blauw O15-1b S.C.E O15-2a Oss van
vr 28-12-2018 14.00 veld 1 Woezik O15-2b Oranje Blauw O15-1b Burgt vd
vr 28-12-2018 14.00 veld 2 AWC O15-3a S.C.E O15-2a Broek vd
vr 28-12-2018 14.45 veld 1 Woezik O15-2b AWC O15-3a Guelen
vr 28-12-2018 14.45 veld 2 Eendracht’30 O15-1a S.C.E O15-2a Jansen
vr 28-12-2018 15.30 veld 3 Oranje Blauw O15-1b AWC O15-3a Guelen
vr 28-12-2018 15.30 veld 2 Woezik O15-2b Eendracht’30 O15-1a Peters
vr 28-12-2018 16.15 veld 2 Oranje Blauw O15-1b Eendracht’30 O15-1a Burgt vd
vr 28-12-2018 16.15 veld 1 Woezik O15-2b S.C.E O15-2a Claassen
Poule O15 STER C
vr 28-12-2018 16.30 veld 1 Union O15-2 UHC O15-1a Peters
vr 28-12-2018 16.30 veld 2 Eendracht’30 O15-1b S.C.E O15-2b Guelen
vr 28-12-2018 17.15 veld 3 AWC O15-3b Eendracht’30 O15-1b Claassen
vr 28-12-2018 17.15 veld 2 Union O15-2 S.C.E O15-2b Broek vd
vr 28-12-2018 18.00 veld 3 AWC O15-3b Union O15-2 Burgt vd
vr 28-12-2018 18.15 veld 3 UHC O15-1a S.C.E O15-2b Burgt vd
vr 28-12-2018 19.00 veld 2 Eendracht’30 O15-1b Union O15-2 Burgt vd
vr 28-12-2018 19.00 veld 1 AWC O15-3b UHC O15-1a Claassen
vr 28-12-2018 19.30 veld 3 AWC O15-3b S.C.E O15-2b Jansen
vr 28-12-2018 19.45 veld 3 Eendracht’30 O15-1b UHC O15-1a Jansen
Poule O15 STER D
vr 28-12-2018 16.30 veld 3 UHC O15-1b Overasseltse Boys O15-1a Jansen
vr 28-12-2018 16.45 veld 3 Union O15-3 Woezik O15-3 Jansen
vr 28-12-2018 17.30 veld 1 AWC O15-4a Union O15-3 Guelen
vr 28-12-2018 17.30 veld 2 UHC O15-1b Woezik O15-3 Jansen
vr 28-12-2018 18.15 veld 1 AWC O15-4a UHC O15-1b Broek vd
vr 28-12-2018 18.15 veld 2 Overasseltse Boys O15-1a Woezik O15-3 Claassen
vr 28-12-2018 19.00 veld 3 AWC O15-4a Overasseltse Boys O15-1a Broek vd
vr 28-12-2018 19.15 veld 3 Union O15-3 UHC O15-1b Broek vd
vr 28-12-2018 19.45 veld 2 Union O15-3 Overasseltse Boys O15-1a Guelen
vr 28-12-2018 19.45 veld 1 AWC O15-4a Woezik O15-3 Peters
O15 Ster FINALES
za 29-12-2018 13.00 #1 veld 3 Poule O15 STER A #1 Poule O15 STER D #1 Broek vd
za 29-12-2018 13.15 #2 veld 3 Poule O15 STER C #1 Poule O15 STER B #1 Peters
za 29-12-2018 14.30 veld 2 Verliezer #1 Verliezer #2 Wienen
za 29-12-2018 14.30 veld 1 Winnaar #1 Winnaar #2 Burgt vd
Wedstrijden van O15 Bal
Schema Veld Team 1 Team 2 Uitslag Official
Poule O15 BAL A
vr 28-12-2018 16.45 veld 1 Overasseltse Boys O15-2a Diosa Niftrik O15-1 Peters
vr 28-12-2018 16.45 veld 2 Woezik MO17-1 Woezik O15-4a Guelen
vr 28-12-2018 17.30 veld 3 AWC O15-4b Woezik MO17-1 Peters
vr 28-12-2018 17.45 veld 3 Overasseltse Boys O15-2a Woezik O15-4a Peters
vr 28-12-2018 18.30 veld 1 AWC O15-4b Overasseltse Boys O15-2a Jansen
vr 28-12-2018 18.30 veld 2 Diosa Niftrik O15-1 Woezik O15-4a Peters
vr 28-12-2018 19.15 veld 2 Woezik MO17-1 Overasseltse Boys O15-2a Burgt vd
vr 28-12-2018 19.15 veld 1 AWC O15-4b Diosa Niftrik O15-1 Claassen
vr 28-12-2018 20.00 veld 2 Woezik MO17-1 Diosa Niftrik O15-1 Broek vd
vr 28-12-2018 20.00 veld 1 AWC O15-4b Woezik O15-4a Burgt vd
Poule O15 BAL B
vr 28-12-2018 17.00 veld 1 AWC O15-5a Woezik O15-6a Burgt vd
vr 28-12-2018 17.00 veld 2 Woezik O15-5 Overasseltse Boys O15-1b Broek vd
vr 28-12-2018 17.45 veld 1 Alverna O15-1 Woezik O15-5 Guelen
vr 28-12-2018 17.45 veld 2 AWC O15-5a Overasseltse Boys O15-1b Jansen
vr 28-12-2018 18.30 veld 3 Alverna O15-1 AWC O15-5a Guelen
vr 28-12-2018 18.45 veld 3 Woezik O15-6a Overasseltse Boys O15-1b Guelen
vr 28-12-2018 19.30 veld 2 Woezik O15-5 AWC O15-5a Guelen
vr 28-12-2018 19.30 veld 1 Alverna O15-1 Woezik O15-6a Peters
vr 28-12-2018 20.15 veld 2 Woezik O15-5 Woezik O15-6a Broek vd
vr 28-12-2018 20.15 veld 1 Alverna O15-1 Overasseltse Boys O15-1b Burgt vd
Poule O15 BAL C
vr 28-12-2018 17.00 veld 3 Overasseltse Boys O15-2b Woezik O15-4b Claassen
vr 28-12-2018 17.15 veld 1 AWC O15-5b Woezik O15-6b Burgt vd
vr 28-12-2018 18.00 veld 1 AWC O15-5b Overasseltse Boys O15-2b Broek vd
vr 28-12-2018 18.00 veld 2 Woezik O15-4b Woezik O15-6b Claassen
vr 28-12-2018 18.45 veld 2 AWC O15-5b Woezik O15-4b Peters
vr 28-12-2018 18.45 veld 1 Overasseltse Boys O15-2b Woezik O15-6b Jansen
O15 Bal FINALES
za 29-12-2018 13.45 #1 veld 2 Poule O15 BAL A #1 Poule O15 BAL C #1 Brouwer
za 29-12-2018 13.45 2 veld 3 Poule O15 BAL C #2 Poule O15 BAL B #1 Broek vd
za 29-12-2018 14.45 veld 2 Verliezer #1 Verliezer #2 Brouwer
za 29-12-2018 14.45 veld 1 Winnaar #1 Winnaar #2 Guelen
Wedstrijden van O14 Ster
Schema Veld Team 1 Team 2 Uitslag Official
Poule O14 STER A
do 27-12-2018 08.30 veld 1 UHC O14-1a Union O14-1a Broek vd
do 27-12-2018 08.30 veld 2 Woezik O14-1a Woezik O14-1b Gerritzen
do 27-12-2018 09.00 veld 3 Arnhemse Boys O14-2a Woezik O14-1a Wienen
do 27-12-2018 09.15 veld 3 UHC O14-1a Woezik O14-1b Wienen
do 27-12-2018 09.30 veld 3 Arnhemse Boys O14-2a Union O14-1a Broek vd
do 27-12-2018 09.45 veld 1 Woezik O14-1a UHC O14-1a Gerritzen
do 27-12-2018 10.15 veld 1 Arnhemse Boys O14-2a UHC O14-1a Peters
do 27-12-2018 10.15 veld 2 Union O14-1a Woezik O14-1b Wienen
do 27-12-2018 10.45 veld 2 Woezik O14-1a Union O14-1a Broek vd
do 27-12-2018 10.45 veld 1 Arnhemse Boys O14-2a Woezik O14-1b Guelen
Poule O14 STER B
do 27-12-2018 08.30 veld 3 Union O14-1b UHC O14-1b Guelen
do 27-12-2018 08.45 veld 3 Woezik O14-3M Woezik O14-2 Guelen
do 27-12-2018 09.15 veld 1 Arnhemse Boys O14-2b Woezik O14-3M Jansen
do 27-12-2018 09.15 veld 2 Union O14-1b Woezik O14-2 Peters
do 27-12-2018 09.45 veld 2 Arnhemse Boys O14-2b Union O14-1b Guelen
do 27-12-2018 09.45 veld 3 UHC O14-1b Woezik O14-2 Broek vd
do 27-12-2018 10.30 veld 2 Woezik O14-3M Union O14-1b Broek vd
do 27-12-2018 10.30 veld 1 Arnhemse Boys O14-2b UHC O14-1b Guelen
do 27-12-2018 11.00 veld 3 Woezik O14-3M UHC O14-1b Peters
do 27-12-2018 11.15 veld 3 Arnhemse Boys O14-2b Woezik O14-2 Peters
O14 Ster FINALES
za 29-12-2018 13.45 #1 veld 1 Poule O14 STER A #1 Poule O14 STER B #2 Wienen
za 29-12-2018 14.00 #2 veld 1 Poule O14 STER A #2 Poule O14 STER B #1 Burgt vd
za 29-12-2018 15.00 veld 2 Verliezer #1 Verliezer #2 Wienen
za 29-12-2018 15.00 veld 1 Winnaar #1 Winnaar #2 Peters
Wedstrijden van O13 Piek
Schema Veld Team 1 Team 2 Official
Poule O13 PIEK A
ma 24-12-2018 14.00 veld 3 Woezik O13-1a Woezik O13-1b Burgt vd
ma 24-12-2018 14.00 veld 2 AWC O13-1a S.C.E O13-1a Beekum v
ma 24-12-2018 14.30 veld 2 DVOL O13-1a Woezik O13-1a Peters
ma 24-12-2018 14.30 veld 1 Woezik O13-1b S.C.E O13-1a Broek vd
ma 24-12-2018 15.00 veld 2 DVOL O13-1a AWC O13-1a Burgt vd
ma 24-12-2018 15.00 veld 1 Woezik O13-1a S.C.E O13-1a Beekum v
ma 24-12-2018 15.30 veld 1 AWC O13-1a Woezik O13-1a Peters
ma 24-12-2018 15.30 veld 3 DVOL O13-1a Woezik O13-1b Broek vd
ma 24-12-2018 16.00 veld 1 AWC O13-1a Woezik O13-1b Burgt vd
ma 24-12-2018 16.00 veld 2 DVOL O13-1a S.C.E O13-1a Brouwer
Poule O13 PIEK B
ma 24-12-2018 14.15 veld 3 Union O13-1b Blauw Wit O13-1 Burgt vd
ma 24-12-2018 14.15 veld 2 DVOL O13-1b Union O13-1a Beekum v
ma 24-12-2018 14.45 veld 1 AWC O13-1b Union O13-1b Broek vd
ma 24-12-2018 14.45 veld 2 Blauw Wit O13-1 Union O13-1a Peters
ma 24-12-2018 15.15 veld 1 AWC O13-1b DVOL O13-1b Beekum v
ma 24-12-2018 15.15 veld 2 Union O13-1b Union O13-1a Burgt vd
ma 24-12-2018 15.45 veld 2 DVOL O13-1b Union O13-1b Guelen
ma 24-12-2018 15.45 veld 1 AWC O13-1b Blauw Wit O13-1 Peters
ma 24-12-2018 16.15 veld 1 DVOL O13-1b Blauw Wit O13-1 Burgt vd
ma 24-12-2018 16.15 veld 2 AWC O13-1b Union O13-1a Brouwer
O13 Piek FINALES
za 29-12-2018 14.00 #1 veld 2 Poule O13 PIEK A #1 Poule O13 PIEK B #2 Sluijtman
za 29-12-2018 14.00 #2 veld 3 Poule O13 PIEK A #2 Poule O13 PIEK B #1 Guelen
za 29-12-2018 15.15 veld 2 Verliezer #1 Verliezer #2 Brouwer
za 29-12-2018 15.15 veld 1 Winnaar #1 Winnaar #2 Guelen
Wedstrijden van O13 Ster
Schema Veld Team 1 Team 2 Uitslag Official
Poule O13 STER A
ma 24-12-2018 11.00 veld 3 Woezik O13-2a Woezik O13-2b Peters
ma 24-12-2018 11.15 veld 3 S.C.E O13-1b Union O13-2a Peters
ma 24-12-2018 11.45 veld 1 AWC O13-2a S.C.E O13-1b Beekum v
ma 24-12-2018 11.45 veld 2 Union O13-2a Woezik O13-2b Bijmans
ma 24-12-2018 12.15 veld 3 AWC O13-2a Woezik O13-2a Wienen
ma 24-12-2018 12.15 veld 1 S.C.E O13-1b Woezik O13-2b Broek vd
ma 24-12-2018 12.45 veld 2 Woezik O13-2a S.C.E O13-1b Brouwer
ma 24-12-2018 12.45 veld 1 AWC O13-2a Union O13-2a Burgt vd
ma 24-12-2018 13.15 veld 1 Woezik O13-2a Union O13-2a Guelen
ma 24-12-2018 13.15 veld 3 AWC O13-2a Woezik O13-2b Peters
Poule O13 STER B
ma 24-12-2018 11.30 veld 2 AWC O13-3a AWC O13-2b Bijmans
ma 24-12-2018 11.30 veld 1 S.C.E O13-2a S.C.E O13-2b Beekum v
ma 24-12-2018 12.00 veld 1 Woezik O13-3a S.C.E O13-2a Broek vd
ma 24-12-2018 12.00 veld 3 AWC O13-3a S.C.E O13-2b Wienen
ma 24-12-2018 12.30 veld 3 Woezik O13-3a AWC O13-3a Beekum v
ma 24-12-2018 12.30 veld 2 AWC O13-2b S.C.E O13-2b Brouwer
ma 24-12-2018 13.00 veld 2 S.C.E O13-2a AWC O13-3a Brouwer
ma 24-12-2018 13.00 veld 1 Woezik O13-3a AWC O13-2b Burgt vd
ma 24-12-2018 13.30 veld 3 S.C.E O13-2a AWC O13-2b Peters
ma 24-12-2018 13.30 veld 2 Woezik O13-3a S.C.E O13-2b Broek vd
Poule O13 STER C
ma 24-12-2018 11.30 veld 3 Woezik O13-4 Woezik O13-3b Brouwer
ma 24-12-2018 11.45 veld 3 AWC O13-3b Union O13-2b Brouwer
ma 24-12-2018 12.00 veld 2 Alverna O13-1 Woezik O13-4 Peters
ma 24-12-2018 12.15 veld 2 Woezik O13-3b Union O13-2b Peters
ma 24-12-2018 12.30 veld 1 Alverna O13-1 AWC O13-3b Burgt vd
ma 24-12-2018 12.45 veld 3 Woezik O13-4 Union O13-2b Beekum v
ma 24-12-2018 13.00 veld 3 Alverna O13-1 Woezik O13-3b Beekum v
ma 24-12-2018 13.15 veld 2 AWC O13-3b Woezik O13-4 Broek vd
ma 24-12-2018 13.45 veld 1 AWC O13-3b Woezik O13-3b Guelen
ma 24-12-2018 13.45 veld 2 Alverna O13-1 Union O13-2b Broek vd
O13 Ster FINALES
za 29-12-2018 17.15 #1 veld 3 Poule O13 STER A #1 Poule O13 STER C #1 Broek vd
za 29-12-2018 17.30 #2 veld 3 Poule O13 STER A #2 Poule O13 STER B #1 Peters
za 29-12-2018 18.15 veld 2 Verliezer #1 Verliezer #2 Beekum v
za 29-12-2018 18.15 veld 1 Winnaar #1 Winnaar #2 Wienen
Wedstrijden van O13 Bal
Schema Veld Team 1 Team 2 Uitslag Official
Poule O13 BAL A
ma 24-12-2018 13.30 veld 1 sv Heumen O13-1a Oranje Blauw O13-1 Guelen
ma 24-12-2018 13.45 veld 3 Diosa Niftrik O13-1 Union O13-3 Peters
ma 24-12-2018 14.00 veld 1 AWC O13-4a sv Heumen O13-1a Brouwer
ma 24-12-2018 14.15 veld 1 Oranje Blauw O13-1 Union O13-3 Brouwer
ma 24-12-2018 14.30 veld 3 AWC O13-4a Diosa Niftrik O13-1 Guelen
ma 24-12-2018 14.45 veld 3 sv Heumen O13-1a Union O13-3 Guelen
ma 24-12-2018 15.00 veld 3 Diosa Niftrik O13-1 Oranje Blauw O13-1 Brouwer
ma 24-12-2018 15.15 veld 3 AWC O13-4a Union O13-3 Brouwer
ma 24-12-2018 15.30 veld 2 Diosa Niftrik O13-1 sv Heumen O13-1a Guelen
ma 24-12-2018 15.45 veld 3 AWC O13-4a Oranje Blauw O13-1 Broek vd
Poule O13 BAL B
ma 24-12-2018 09.00 veld 1 Union O13-5a AWC O13-4b Broek vd
ma 24-12-2018 09.00 veld 2 Diosa Niftrik O13-2a S.C.E O13-4 Peters
ma 24-12-2018 09.30 veld 3 Diosa Niftrik O13-2a AWC O13-4b Beekum v
ma 24-12-2018 10.00 veld 3 Union O13-5a S.C.E O13-4 Broek vd
ma 24-12-2018 10.30 veld 3 Diosa Niftrik O13-2a Union O13-5a Bijmans
ma 24-12-2018 10.30 veld 1 AWC O13-4b S.C.E O13-4 Brouwer
Poule O13 BAL C
ma 24-12-2018 09.00 veld 3 Diosa Niftrik O13-2b sv Heumen O13-1b Wienen
ma 24-12-2018 09.15 veld 3 Union O13-5b Woezik O13-5 Wienen
ma 24-12-2018 10.00 veld 2 Union O13-5b Diosa Niftrik O13-2b Wienen
ma 24-12-2018 10.00 veld 1 sv Heumen O13-1b Woezik O13-5 Peters
ma 24-12-2018 11.00 veld 1 Union O13-5b sv Heumen O13-1b Wienen
ma 24-12-2018 11.00 veld 2 Diosa Niftrik O13-2b Woezik O13-5 Broek vd
O13 Bal FINALES
za 29-12-2018 14.15 #1 veld 3 Poule O13 BAL A #1 Poule O13 BAL C #1 Peters
za 29-12-2018 14.30 #2 veld 3 Poule O13 BAL A #2 Poule O13 BAL B #1 Beekum v
za 29-12-2018 16.00 veld 2 Verliezer #1 Verliezer #2 Broek vd
za 29-12-2018 16.00 veld 1 Winnaar #1 Winnaar #2 Brouwer
Wedstrijden van O12 Ster
Schema Veld Team 1 Team 2 Uitslag Official
Poule O12 STER A
zo 23-12-2018 13.45 veld 1 DVOL O12-2 Overasseltse Boys O12-1 Beekum v
zo 23-12-2018 13.45 veld 2 Woezik O12-2M Woezik O12-1 Bijmans
zo 23-12-2018 13.45 veld 3 OSC O12-1 Achilles’29 O12-1 Broek vd
zo 23-12-2018 14.15 veld 1 OSC O12-1 Woezik O12-2M Brouwer
zo 23-12-2018 14.15 veld 2 DVOL O12-2 Woezik O12-1 Peters
zo 23-12-2018 14.15 veld 3 Overasseltse Boys O12-1 Achilles’29 O12-1 Guelen
zo 23-12-2018 14.45 veld 2 OSC O12-1 DVOL O12-2 Broek vd
zo 23-12-2018 14.45 veld 3 Overasseltse Boys O12-1 Woezik O12-1 Beekum v
zo 23-12-2018 14.45 veld 1 Woezik O12-2M Achilles’29 O12-1 Bijmans
zo 23-12-2018 15.15 veld 3 Woezik O12-2M DVOL O12-2 Brouwer
zo 23-12-2018 15.15 veld 2 OSC O12-1 Overasseltse Boys O12-1 Guelen
zo 23-12-2018 15.15 veld 1 Woezik O12-1 Achilles’29 O12-1 Peters
zo 23-12-2018 15.45 veld 1 Woezik O12-2M Overasseltse Boys O12-1 Broek vd
zo 23-12-2018 15.45 veld 2 OSC O12-1 Woezik O12-1 Beekum v
zo 23-12-2018 15.45 veld 3 DVOL O12-2 Achilles’29 O12-1 Bijmans
Poule O12 STER B
zo 23-12-2018 14.00 veld 1 Woezik O12-3M Woezik MO13-1 Brouwer
zo 23-12-2018 14.00 veld 2 Overasseltse Boys O12-2 Woezik O12-4 Peters
zo 23-12-2018 14.00 veld 3 Alverna O12-1 UHC O12-1 Guelen
zo 23-12-2018 14.30 veld 1 Alverna O12-1 Overasseltse Boys O12-2 Bijmans
zo 23-12-2018 14.30 veld 2 Woezik O12-3M Woezik O12-4 Broek vd
zo 23-12-2018 14.30 veld 3 Woezik MO13-1 UHC O12-1 Beekum v
zo 23-12-2018 15.00 veld 2 Alverna O12-1 Woezik O12-3M Guelen
zo 23-12-2018 15.00 veld 3 Woezik MO13-1 Woezik O12-4 Brouwer
zo 23-12-2018 15.00 veld 1 Overasseltse Boys O12-2 UHC O12-1 Peters
zo 23-12-2018 15.30 veld 3 Overasseltse Boys O12-2 Woezik O12-3M Bijmans
zo 23-12-2018 15.30 veld 2 Alverna O12-1 Woezik MO13-1 Beekum v
zo 23-12-2018 15.30 veld 1 Woezik O12-4 UHC O12-1 Broek vd
zo 23-12-2018 16.00 veld 1 Overasseltse Boys O12-2 Woezik MO13-1 Guelen
zo 23-12-2018 16.00 veld 2 Alverna O12-1 Woezik O12-4 Brouwer
zo 23-12-2018 16.00 veld 3 Woezik O12-3M UHC O12-1 Peters
O12 Ster FINALES
za 29-12-2018 14.45 #1 veld 3 Poule O12 STER A #1 Poule O12 STER B #2 Broek vd
za 29-12-2018 15.00 #2 veld 3 Poule O12 STER A #2 Poule O12 STER B #1 Burgt vd
za 29-12-2018 16.15 veld 2 Verliezer #1 Verliezer #2 Beekum v
za 29-12-2018 16.15 veld 1 Winnaar #1 Winnaar #2 Wienen
 
Wedstrijden van O11 Piek
Schema Veld Team 1 Team 2 Uitslag Official
Poule O11 PIEK A
za 22-12-2018 11.30 veld 2 Union O11-1a Woezik O11-1 Bijmans
za 22-12-2018 11.30 veld 1 AWC O11-1 Oranje Blauw O11-1 Beekum v
za 22-12-2018 12.15 veld 2 Union O11-1a vv Ewijk O11-1 Guelen
za 22-12-2018 12.15 veld 1 AWC O11-1 Woezik O11-1 Broek vd
za 22-12-2018 13.00 veld 2 AWC O11-1 vv Ewijk O11-1 Brouwer
za 22-12-2018 13.00 veld 3 Woezik O11-1 Oranje Blauw O11-1 Beekum v
za 22-12-2018 13.45 veld 1 AWC O11-1 Union O11-1a Guelen
za 22-12-2018 13.45 veld 2  vv Ewijk O11-1 Oranje Blauw O11-1 Peters
za 22-12-2018 14.30 veld 1 vv Ewijk O11-1 Woezik O11-1 Peters
za 22-12-2018 14.30 veld 2 Union O11-1a Oranje Blauw O11-1 Broek vd
Poule O11 PIEK B
za 22-12-2018 14.45 veld 1 Juliana’31 O11-1 S.C.E O11-1 Peters
za 22-12-2018 14.45 veld 2 Union O11-1b Union O11-2 Broek vd
za 22-12-2018 15.15 veld 1 AWC O11-2 Union O11-1b Beekum v
za 22-12-2018 15.30 veld 1 Juliana’31 O11-1 Union O11-2 Broek vd
za 22-12-2018 16.00 veld 1 AWC O11-2 Juliana’31 O11-1 Bijmans
za 22-12-2018 16.00 veld 2 S.C.E O11-1 Union O11-2 Brouwer
za 22-12-2018 16.45 veld 2 Union O11-1b Juliana’31 O11-1 Peters
za 22-12-2018 16.45 veld 1 AWC O11-2 S.C.E O11-1 Guelen
za 22-12-2018 17.15 veld 1 AWC O11-2 Union O11-2 Brouwer
za 22-12-2018 17.30 veld 1 Union O11-1b S.C.E O11-1 Peters
O11 Piek FINALES
za 29-12-2018 15.45 #1 veld 1 Poule O11 PIEK A #1 Poule O11 PIEK B #2 Peters
za 29-12-2018 15.45 #2 veld 2 Poule O11 PIEK A #2 Poule O11 PIEK B #1 Wienen
za 29-12-2018 16.45 veld 2 Verliezer #1 Verliezer #2 Wienen
za 29-12-2018 16.45 veld 1 Winnaar #1 Winnaar #2 Peters
Wedstrijden van O11 Ster
Schema Veld Team 1 Team 2 Uitslag Official
Poule O11 STER A
za 22-12-2018 11.15 veld 1 Oranje Blauw O11-2 Union 011-3 Wienen
za 22-12-2018 11.15 veld 2 Woezik O11-2 Woezik O11-3 Broek vd
za 22-12-2018 12.00 veld 2 S.C.E O11-2 Woezik O11-2 Guelen
za 22-12-2018 12.00 veld 3 Oranje Blauw O11-2 Woezik O11-3 Wienen
za 22-12-2018 12.45 veld 1 S.C.E O11-2 Oranje Blauw O11-2 Bijmans
za 22-12-2018 12.45 veld 2 Union 011-3 Woezik O11-3 Brouwer
za 22-12-2018 13.30 veld 3 Woezik O11-2 Oranje Blauw O11-2 Broek vd
za 22-12-2018 13.30 veld 2 S.C.E O11-2 Union 011-3 Peters
za 22-12-2018 14.15 veld 3 Woezik O11-2 Union 011-3 Bijmans
za 22-12-2018 14.15 veld 2 S.C.E O11-2 Woezik O11-3 Beekum v
Poule O11 STER B
za 22-12-2018 11.15 veld 3 Overasseltse Boys O11-1 S.C.E O11-4 Guelen
za 22-12-2018 11.30 veld 3 sv Heumen O11-1a Woezik O11-4 Brouwer
za 22-12-2018 12.00 veld 1 DVE Trajanus O11-1 sv Heumen O11-1a Broek vd
za 22-12-2018 12.15 veld 3 Overasseltse Boys O11-1 Woezik O11-4 Wienen
za 22-12-2018 12.45 veld 3 DVE Trajanus O11-1 Overasseltse Boys O11-1 Beekum v
za 22-12-2018 13.00 veld 1 S.C.E O11-4 Woezik O11-4 Bijmans
za 22-12-2018 13.30 veld 1 sv Heumen O11-1a Overasseltse Boys O11-1 Guelen
za 22-12-2018 13.45 veld 3 DVE Trajanus O11-1 S.C.E O11-4 Broek vd
za 22-12-2018 14.15 veld 1 DVE Trajanus O11-1 Woezik O11-4 Brouwer
za 22-12-2018 14.30 veld 3 sv Heumen O11-1a S.C.E O11-4 Guelen
O11 Ster FINALES
za 29-12-2018 09.30 #1 veld 2 Poule O11 STER A #1 Poule O11 STER B #2 Sluijtman
za 29-12-2018 09.30 #2 veld 3 Poule O11 STER A #2 Poule O11 STER B #1 Brouwer
za 29-12-2018 10.45 veld 3 Verliezer #1 Verliezer #2 Broek vd
za 29-12-2018 10.45 veld 2 Winnaar #1 Winnaar #2 Sluijtman
Wedstrijden van O11 Bal
Schema Veld Team 1 Team 2 Uitslag Official
Poule O11 BAL A
za 22-12-2018 14.45 veld 3 Diosa Niftrik O11-1 DVOL O11-4 Guelen
za 22-12-2018 15.00 veld 2 AWC O11-3 UHC O11-1 Bijmans
za 22-12-2018 15.00 veld 3 Alverna O11-1 Woezik O11-5 Brouwer
za 22-12-2018 15.30 veld 2 Alverna O11-1 AWC O11-3 Guelen
za 22-12-2018 15.30 veld 3 Diosa Niftrik O11-1 UHC O11-1 Peters
za 22-12-2018 15.45 veld 1 DVOL O11-4 Woezik O11-5 Broek vd
za 22-12-2018 16.15 veld 1 Alverna O11-1 Diosa Niftrik O11-1 Bijmans
za 22-12-2018 16.15 veld 3 DVOL O11-4 UHC O11-1 Beekum v
za 22-12-2018 16.15 veld 2 AWC O11-3 Woezik O11-5 Brouwer
za 22-12-2018 16.45 veld 3 AWC O11-3 Diosa Niftrik O11-1 Broek vd
za 22-12-2018 17.00 veld 2 Alverna O11-1 DVOL O11-4 Beekum v
za 22-12-2018 17.00 veld 3 UHC O11-1 Woezik O11-5 Bijmans
za 22-12-2018 17.15 veld 2 AWC O11-3 DVOL O11-4 Beekum v
za 22-12-2018 17.30 veld 2 Diosa Niftrik O11-1 Woezik O11-5 Broek vd
za 22-12-2018 17.45 veld 1 Alverna O11-1 UHC O11-1 Peters
Poule O11 BAL B
za 22-12-2018 15.00 veld 1 sv Heumen O11-1b Overasseltse Boys O11-2 Beekum v
za 22-12-2018 15.15 veld 2 Diosa Niftrik O11-2a S.C.E O11-6 Bijmans
za 22-12-2018 15.15 veld 3 AWC O11-4 Diosa Niftrik O11-2b Brouwer
za 22-12-2018 15.45 veld 2 AWC O11-4 Diosa Niftrik O11-2a Guelen
za 22-12-2018 15.45 veld 3 sv Heumen O11-1b S.C.E O11-6 Peters
za 22-12-2018 16.00 veld 3 Overasseltse Boys O11-2 Diosa Niftrik O11-2b Beekum v
za 22-12-2018 16.30 veld 3 AWC O11-4 sv Heumen O11-1b Broek vd
za 22-12-2018 16.30 veld 2 Overasseltse Boys O11-2 S.C.E O11-6 Peters
za 22-12-2018 16.30 veld 1 Diosa Niftrik O11-2a Diosa Niftrik O11-2b Guelen
za 22-12-2018 17.00 veld 1 Diosa Niftrik O11-2a sv Heumen O11-1b Brouwer
za 22-12-2018 17.15 veld 3 AWC O11-4 Overasseltse Boys O11-2 Bijmans
za 22-12-2018 17.30 veld 3 S.C.E O11-6 Diosa Niftrik O11-2b Guelen
za 22-12-2018 17.45 veld 3 Diosa Niftrik O11-2a Overasseltse Boys O11-2 Guelen
za 22-12-2018 17.45 veld 2 AWC O11-4 S.C.E O11-6 Broek vd
za 22-12-2018 18.00 veld 2 sv Heumen O11-1b Diosa Niftrik O11-2b Broek vd
O11 Bal FINALES
za 29-12-2018 15.15 #1 veld 3 Poule O11 BAL A #1 Poule O11 BAL B #2 Broek vd
za 29-12-2018 15.45 #2 veld 3 Poule O11 BAL A #2 Poule O11 BAL B #1 Beekum v
za 29-12-2018 16.30 veld 2 Verliezer #1 Verliezer #2 Guelen
za 29-12-2018 16.30 veld 1 Winnaar #1 Winnaar #2 Broek vd
Wedstrijden van O10 Ster
Schema Veld Team 1 Team 2 Uitslag Official
Poule O10 STER A
ma 24-12-2018 08.30 veld 3 Woezik O10-1 Woezik O10-2 Brouwer
ma 24-12-2018 08.45 veld 3 AWC O10-1 AWC O10-2 Brouwer
ma 24-12-2018 09.15 veld 1 Juliana’31 O10-1 AWC O10-1 Broek vd
ma 24-12-2018 09.15 veld 2 Woezik O10-1 AWC O10-2 Peters
ma 24-12-2018 09.45 veld 3 Juliana’31 O10-1 Woezik O10-1 Beekum v
ma 24-12-2018 10.15 veld 2 AWC O10-1 Woezik O10-1 Wienen
ma 24-12-2018 10.15 veld 1 Juliana’31 O10-1 Woezik O10-2 Peters
ma 24-12-2018 10.45 veld 3 Woezik O10-2 AWC O10-2 Bijmans
ma 24-12-2018 11.15 veld 2 AWC O10-1 Woezik O10-2 Broek vd
ma 24-12-2018 11.15 veld 1 Juliana’31 O10-1 AWC O10-2 Wienen
Poule O10 STER B
ma 24-12-2018 08.30 veld 1 Oranje Blauw O10-1 Woezik O10-4 Beekum v
ma 24-12-2018 08.30 veld 2 AWC O10-3 UHC O10-1 Bijmans
ma 24-12-2018 09.30 veld 1 AWC O10-3 Oranje Blauw O10-1 Bijmans
ma 24-12-2018 09.30 veld 2 Woezik O10-4 UHC O10-1 Brouwer
ma 24-12-2018 10.15 veld 3 AWC O10-3 Woezik O10-4 Broek vd
ma 24-12-2018 10.30 veld 2 Oranje Blauw O10-1 UHC O10-1 Beekum v
Poule O10 STER C            
ma 24-12-2018 08.45 veld 1 AWC O10-4 Union MO11-1 Beekum v
ma 24-12-2018 08.45 veld 2 Alverna MO11-1 Woezik O10-6 Bijmans
ma 24-12-2018 09.45 veld 1 Alverna MO11-1 AWC O10-4 Bijmans
ma 24-12-2018 09.45 veld 2 Union MO11-1 Woezik O10-6 Brouwer
ma 24-12-2018 10.45 veld 1 Alverna MO11-1 Union MO11-1 Brouwer
ma 24-12-2018 10.45 veld 2 AWC O10-4 Woezik O10-6 Beekum v
O10 Ster FINALES
za 29-12-2018 16.00 #1 veld 3 Poule O10 STER A #1 Poule O10 STER C #1 Guelen
za 29-12-2018 16.15 #2 veld 3 Poule O10 STER A #2 Poule O10 STER B #1 Peters
za 29-12-2018 17.30 veld 2 Verliezer #1 Verliezer #2 Wienen
za 29-12-2018 17.30 veld 1 Winnaar #1 Winnaar #2 Beekum v
Wedstrijden van O9 Piek
Schema Veld Team 1 Team 2 Uitslag Official
Poule O9 PIEK A
zo 23-12-2018 10.30 veld 1 Woezik O9-1 Woezik O9-2 Gerritzen
zo 23-12-2018 10.30 veld 2 AWC O9-1 AWC O9-3 Peters
zo 23-12-2018 10.30 veld 3 Eendracht’30 O9-1 Oranje Blauw O9-1 Wienen
zo 23-12-2018 11.15 veld 1 Eendracht’30 O9-1 AWC O9-1 Bijmans
zo 23-12-2018 11.15 veld 2 Woezik O9-1 AWC O9-3 Broek vd
zo 23-12-2018 11.15 veld 3 Woezik O9-2 Oranje Blauw O9-1 Beekum v
zo 23-12-2018 12.00 veld 2 Eendracht’30 O9-1 Woezik O9-1 Beekum v
zo 23-12-2018 12.00 veld 3 Woezik O9-2 AWC O9-3 Bijmans
zo 23-12-2018 12.00 veld 1 AWC O9-1 Oranje Blauw O9-1 Broek vd
zo 23-12-2018 12.45 veld 3 AWC O9-1 Woezik O9-1 Peters
zo 23-12-2018 12.45 veld 2 Eendracht’30 O9-1 Woezik O9-2 Brouwer
zo 23-12-2018 12.45 veld 1 AWC O9-3 Oranje Blauw O9-1 Guelen
zo 23-12-2018 13.30 veld 1 AWC O9-1 Woezik O9-2 Beekum v
zo 23-12-2018 13.30 veld 2 Eendracht’30 O9-1 AWC O9-3 Bijmans
zo 23-12-2018 13.30 veld 3 Woezik O9-1 Oranje Blauw O9-1 Broek vd
O9 Piek FINALES
za 29-12-2018 17.15 #1 veld 1 Poule O9 PIEK A #1 Poule O9 PIEK A #3 Guelen
za 29-12-2018 17.15 #2 veld 2 Poule O9 PIEK A #2 Poule O9 PIEK A #4 Brouwer
za 29-12-2018 18.00 veld 2 Verliezer #1 Verliezer #2 Peters
za 29-12-2018 18.00 veld 1 Winnaar #1 Winnaar #2 Broek vd
Wedstrijden van O9 Bal
Schema Veld Team 1 Team 2 Uitslag Official
Poule O9 BAL A
zo 23-12-2018 10.00 veld 1 Woezik O9-3 Woezik O9-5 Beekum v
zo 23-12-2018 10.00 veld 2 AWC O9-2 AWC O9-4 Bijmans
zo 23-12-2018 10.00 veld 3 Aquila JO9-1 S.C.E O9-1 Broek vd
zo 23-12-2018 10.45 veld 1 Aquila JO9-1 AWC O9-2 Gerritzen
zo 23-12-2018 10.45 veld 2 Woezik O9-3 AWC O9-4 Peters
zo 23-12-2018 10.45 veld 3 Woezik O9-5 S.C.E O9-1 Wienen
zo 23-12-2018 11.30 veld 2 Aquila JO9-1 Woezik O9-3 Wienen
zo 23-12-2018 11.30 veld 3 Woezik O9-5 AWC O9-4 Gerritzen
zo 23-12-2018 11.30 veld 1 AWC O9-2 S.C.E O9-1 Peters
zo 23-12-2018 12.15 veld 3 AWC O9-2 Woezik O9-3 Bijmans
zo 23-12-2018 12.15 veld 2 Aquila JO9-1 Woezik O9-5 Beekum v
zo 23-12-2018 12.15 veld 1 AWC O9-4 S.C.E O9-1 Broek vd
zo 23-12-2018 13.00 veld 1 AWC O9-2 Woezik O9-5 Guelen
zo 23-12-2018 13.00 veld 2 Aquila JO9-1 AWC O9-4 Brouwer
zo 23-12-2018 13.00 veld 3 Woezik O9-3 S.C.E O9-1 Peters
Poule O9 BAL B
zo 23-12-2018 10.15 veld 1 sv Heumen O9-1 Overasseltse Boys O9-1 Beekum v
zo 23-12-2018 10.15 veld 2 Diosa Niftrik O9-1 S.C.E O9-7 Bijmans
zo 23-12-2018 10.15 veld 3 AWC O9-5 Woezik O9-6 Broek vd
zo 23-12-2018 11.00 veld 1 AWC O9-5 Diosa Niftrik O9-1 Bijmans
zo 23-12-2018 11.00 veld 2 sv Heumen O9-1 S.C.E O9-7 Broek vd
zo 23-12-2018 11.00 veld 3 Overasseltse Boys O9-1 Woezik O9-6 Beekum v
zo 23-12-2018 11.45 veld 2 AWC O9-5 sv Heumen O9-1 Wienen
zo 23-12-2018 11.45 veld 3 Overasseltse Boys O9-1 S.C.E O9-7 Gerritzen
zo 23-12-2018 11.45 veld 1 Diosa Niftrik O9-1 Woezik O9-6 Peters
zo 23-12-2018 12.30 veld 3 Diosa Niftrik O9-1 sv Heumen O9-1 Bijmans
zo 23-12-2018 12.30 veld 2 AWC O9-5 Overasseltse Boys O9-1 Beekum v
zo 23-12-2018 12.30 veld 1 S.C.E O9-7 Woezik O9-6 Broek vd
zo 23-12-2018 13.15 veld 1 Diosa Niftrik O9-1 Overasseltse Boys O9-1 Guelen
zo 23-12-2018 13.15 veld 2 AWC O9-5 S.C.E O9-7 Brouwer
zo 23-12-2018 13.15 veld 3 sv Heumen O9-1 Woezik O9-6 Peters
O9 Bal FINALES            
za 29-12-2018 16.30 #1 veld 3 Poule O9 BAL A #1 Poule O9 BAL B #2 Brouwer
za 29-12-2018 16.45 #2 veld 3 Poule O9 BAL A #2 Poule O9 BAL B #1 Beekum v
za 29-12-2018 17.45 veld 2 Verliezer #1 Verliezer #2 Brouwer
za 29-12-2018 17.45 veld 1 Winnaar #1 Winnaar #2 Guelen
Wedstrijden van O8 Piek
Schema Veld Team 1 Team 2 Uitslag Official
Poule O8 PIEK A
za 22-12-2018 11.00 veld 1 Woezik O8-1 Woezik O8-2 Wienen
za 22-12-2018 11.00 veld 2 Oranje Blauw O8-1 EGS O8-1 Broek vd
za 22-12-2018 11.00 veld 3 AWC O8-1 ESA O8-2 Guelen
za 22-12-2018 11.45 veld 1 AWC O8-1 Oranje Blauw O8-1 Beekum v
za 22-12-2018 11.45 veld 3 Woezik O8-1 EGS O8-1 Brouwer
za 22-12-2018 11.45 veld 2 Woezik O8-2 ESA O8-2 Bijmans
za 22-12-2018 12.30 veld 3 AWC O8-1 Woezik O8-1 Beekum v
za 22-12-2018 12.30 veld 2 Woezik O8-2 EGS O8-1 Brouwer
za 22-12-2018 12.30 veld 1 Oranje Blauw O8-1 ESA O8-2 Bijmans
za 22-12-2018 13.15 veld 3 Oranje Blauw O8-1 Woezik O8-1 Broek vd
za 22-12-2018 13.15 veld 2 AWC O8-1 Woezik O8-2 Peters
za 22-12-2018 13.15 veld 1 EGS O8-1 ESA O8-2 Guelen
za 22-12-2018 14.00 veld 1 Oranje Blauw O8-1 Woezik O8-2 Brouwer
za 22-12-2018 14.00 veld 2 AWC O8-1 EGS O8-1 Beekum v
za 22-12-2018 14.00 veld 3 Woezik O8-1 ESA O8-2 Bijmans
O8 Piek FINALES
za 29-12-2018 09.15 #1 veld 2 Poule O8 PIEK A #1 Poule O8 PIEK A #3 Burgt vd
za 29-12-2018 09.15 #2 veld 3 Poule O8 PIEK A #2 Poule O8 PIEK A #4 Rutgers
za 29-12-2018 10.30 veld 3 Verliezer #1 Verliezer #2 Burgt vd
za 29-12-2018 10.30 veld 2 Winnaar #1 Winnaar #2 Brouwer
Wedstrijden van O8 Bal
Schema Veld Team 1 Team 2 Uitslag Official
Poule O8 BAL A
za 22-12-2018 08.30 veld 1 Juliana’31 O8-2 AWC O8-2 Beekum v
za 22-12-2018 08.30 veld 2 Union O8-1 Oranje Blauw O8-2 Bijmans
za 22-12-2018 08.30 veld 3 S.C.E O8-1 UHC O8-1 Brouwer
za 22-12-2018 09.00 veld 2 S.C.E O8-1 Union O8-1 Guelen
za 22-12-2018 09.00 veld 3 Juliana’31 O8-2 Oranje Blauw O8-2 Wienen
za 22-12-2018 09.00 veld 1 AWC O8-2 UHC O8-1 Broek vd
za 22-12-2018 09.30 veld 1 S.C.E O8-1 Juliana’31 O8-2 Bijmans
za 22-12-2018 09.30 veld 2 AWC O8-2 Oranje Blauw O8-2 Brouwer
za 22-12-2018 09.30 veld 3 Union O8-1 UHC O8-1 Beekum v
za 22-12-2018 10.00 veld 2 Union O8-1 Juliana’31 O8-2 Wienen
za 22-12-2018 10.00 veld 3 S.C.E O8-1 AWC O8-2 Broek vd
za 22-12-2018 10.00 veld 1 Oranje Blauw O8-2 UHC O8-1 Guelen
za 22-12-2018 10.30 veld 1 Union O8-1 AWC O8-2 Brouwer
za 22-12-2018 10.30 veld 2 S.C.E O8-1 Oranje Blauw O8-2 Beekum v
za 22-12-2018 10.30 veld 3 Juliana’31 O8-2 UHC O8-1 Bijmans
Poule O8 BAL B
za 22-12-2018 08.45 veld 1 Woezik O8-3 Woezik O8-4 Beekum v
za 22-12-2018 08.45 veld 2 Oranje Blauw O9-3M Overasseltse Boys O8-1 Bijmans
za 22-12-2018 08.45 veld 3 Alverna O8-1 AWC O8-4 Brouwer
za 22-12-2018 09.15 veld 2 Alverna O8-1 Oranje Blauw O9-3M Guelen
za 22-12-2018 09.15 veld 3 Woezik O8-3 Overasseltse Boys O8-1 Wienen
za 22-12-2018 09.15 veld 1 Woezik O8-4 AWC O8-4 Broek vd
za 22-12-2018 09.45 veld 3 Alverna O8-1 Woezik O8-3 Beekum v
za 22-12-2018 09.45 veld 1 Woezik O8-4 Overasseltse Boys O8-1 Bijmans
za 22-12-2018 09.45 veld 2 Oranje Blauw O9-3M AWC O8-4 Brouwer
za 22-12-2018 10.15 veld 3 Oranje Blauw O9-3M Woezik O8-3 Broek vd
za 22-12-2018 10.15 veld 2 Alverna O8-1 Woezik O8-4 Wienen
za 22-12-2018 10.15 veld 1 Overasseltse Boys O8-1 AWC O8-4 Guelen
za 22-12-2018 10.45 veld 1 Oranje Blauw O9-3M Woezik O8-4 Brouwer
za 22-12-2018 10.45 veld 2 Alverna O8-1 Overasseltse Boys O8-1 Beekum v
za 22-12-2018 10.45 veld 3 Woezik O8-3 AWC O8-4 Bijmans
O8 Bal FINALES
za 29-12-2018 09.00 #1 veld 2 Poule O8 BAL A #1 Poule O8 BAL B #2 Brouwer
za 29-12-2018 09.00 #2 veld 3 Poule O8 BAL A #2 Poule O8 BAL B #1 Beekum v
za 29-12-2018 10.15 veld 3 Verliezer #1 Verliezer #2 Sluijtman
za 29-12-2018 10.15 veld 2 Winnaar #1 Winnaar #2 Beekum v
Wedstrijden van O7 Ster
Schema Veld Team 1 Team 2 Uitslag Official
Poule O7 STER A
za 29-12-2018 08.30 veld 1a Alverna O7-1 OSC O7-1 Beekum v
za 29-12-2018 08.30 veld 1b Woezik O7-1 Woezik O7-2 Brouwer
za 29-12-2018 09.00 veld 1a AWC O7-1 Woezik O7-1 Guelen
za 29-12-2018 09.00 veld 1b Alverna O7-1 Woezik O7-2 Peters
za 29-12-2018 09.30 veld 1a AWC O7-1 Alverna O7-1 Peters
za 29-12-2018 09.30 veld 1b OSC O7-1 Woezik O7-2 Guelen
za 29-12-2018 10.00 veld 1b Woezik O7-1 Alverna O7-1 Brouwer
za 29-12-2018 10.00 veld 1a AWC O7-1 OSC O7-1 Guelen
za 29-12-2018 10.30 veld 1b Woezik O7-1 OSC O7-1 Peters
za 29-12-2018 10.30 veld 1a AWC O7-1 Woezik O7-2 Guelen
Poule O7 STER B
za 29-12-2018 08.45 veld 1a Overasseltse Boys O7-1 Woezik O7-3 Broek vd
za 29-12-2018 08.45 veld 1b sv Heumen O7-1 Diosa Niftrik O7-1 Wienen
za 29-12-2018 09.15 veld 1a AWC O7-2 sv Heumen O7-1 Wienen
za 29-12-2018 09.15 veld 1b Overasseltse Boys O7-1 Diosa Niftrik O7-1 Broek vd
za 29-12-2018 09.45 veld 1a AWC O7-2 Overasseltse Boys O7-1 Beekum v
za 29-12-2018 09.45 veld 1b Woezik O7-3 Diosa Niftrik O7-1 Wienen
za 29-12-2018 10.15 veld 1b sv Heumen O7-1 Overasseltse Boys O7-1 Wienen
za 29-12-2018 10.15 veld 1a AWC O7-2 Woezik O7-3 Broek vd
za 29-12-2018 10.45 veld 1b sv Heumen O7-1 Woezik O7-3 Wienen
za 29-12-2018 10.45 veld 1a AWC O7-2 Diosa Niftrik O7-1 Beekum v
O7 Ster FINALES
za 29-12-2018 11.15 #1 veld 1a Poule O7 STER A #1 Poule O7 STER B #2 Wienen
za 29-12-2018 11.15 #2 veld 1b Poule O7 STER A #2 Poule O7 STER B #1 Beekum v
za 29-12-2018 11.30 veld 1b Verliezer #1 Verliezer #2 Beekum v
za 29-12-2018 11.30 veld 1a Winnaar #1 Winnaar #2 Wienen