Aanvang Thuis-team Uit-team Uitslag
  Jeugd zaterdag 07-12-2019  
14.30 uur sv Leones JO19-1 S.C.E JO19-1 1 2
13.00 uur DVOL JO17-1 S.C.E JO17-1 5 1
12.00 uur S.C.E JO17-2 AWC JO17-4 5 1
10.30 uur Groesbeekse Boys JO15-1 S.C.E JO15-1 0 7
10.30 uur S.C.E JO15-2 Woezik JO15-2 4 1
S.C.E JO15-3 vrij
14.00 uur Woezik JO15-3 S.C.E JO15-4 10 2
11.00 uur Quick 1888 JO13-1 S.C.E JO13-1 2 1
08.30 uur S.C.E JO13-2 Blauw Wit JO13-2 1 2
09.00 uur Union JO13-4 S.C.E JO13-3 2 4
10.00 uur S.C.E JO11-1 Arnhemse Boys JO11-3 7 1
10.00 uur S.C.E JO11-2 RODA’28 JO11-1 2 8
11.30 uur Beuningse Boys JO10-2 S.C.E JO10-1 2 25
09.30 uur DVSG/Germania JO10-1 S.C.E JO10-2 afg.
10.00 uur S.C.E JO10-3 Alverna JO10-1 4 9
13.15 uur DIO’30 JO10-3 S.C.E JO10-4 2 5
08.30uur S.C.E JO9-1 vv OSC JO9-2G 13 2
08.30 uur S.C.E JO9-2 Diosa-Niftrik JO9-1 0 9
10.00 uur S.C.E JO9-3 Orion JO9-6 4 4
09.00 uur Beuningse Boys JO8-5 S.C.E JO8-1 1 8
12.00 uur Orion JO8-6 S.C.E JO8-2 10 0
Senioren zaterdag 07-12-2019  
14.30 uur Rood Wit 2 S.C.E 2 afg.
14.00 uur S.C.E 3 SC Bemmel  2 4 3
14.00 uur S.C.E 4 vv Bennekom 10 2 6
Senioren zondag 08-12-2019  
14.30 uur RODA’28 1 S.C.E 1 2 1
12.00 uur vv Trekvogels 3 S.C.E 2 4 2
10.00 uur vv OSC 4 S.C.E 3 3 2
11.00 uur S.C.E 4 DVSG 4 2 0
10.15 uur sv DSZ 4 S.C.E 5 afg.
11.00 uur S.C.E VR1 SCP VR1 2 2
  Senioren woensdag 11-12-2019  
19.30 uur DUNO Doorwerth 1 S.C.E 1
  Jeugd zaterdag 14-12-2019  
13.00 uur De Treffers JO19-2 S.C.E JO19-1
12.00 uur S.C.E JO17-1 Blauw Wit JO17-1
S.C.E JO17-2 vrij
S.C.E JO15-1 vrij
10.00 uur Orion JO15-4 S.C.E JO15-2
12.00 uur S.C.E JO15-3 Groesbeekse Boys JO15-2
S.C.E JO13-1 vrij
10.00 uur S.C.E JO13-2 Eendracht’30 JO13-1
S.C.E JO13-3 vrij
S.C.E JO13-4 vrij
10.00 uur S.C.E JO11-1 Oranje Blauw JO11-2
10.00 uur S.C.E JO11-2 Aquila JO11-1G
S.C.E JO10-1 vrij
S.C.E JO10-2 vrij
S.C.E JO10-3 vrij
S.C.E JO10-4 vrij
10.00 uur S.C.E JO9-1 Blauw Wit JO9-2
S.C.E JO9-2 vrij
08.30 uur vv Trekvogels JO9-4 S.C.E JO9-3
S.C.E JO8-1 vrij
10.00 uur S.C.E JO8-2 Orion JO8-7
  Senioren zaterdag 14-12-2019  
S.C.E 2 vrij
14.00 uur Spero 3 S.C.E 3
12.30 uur Krayenhoff 3 S.C.E 4
  Senioren zondag 15-12-2019  
14.00 uu sv DSZ 1 S.C.E 1
S.C.E 2 vrij
09.45 uur Brakkenstein 9 S.C.E 3
S.C.E 4 vrij
09.45 uur S.C.E 5 Krayenhoff 3
12.00 uur Victoria’25/UHC VR1 S.C.E VR1
  Senioren dinsdag 17-12-2019  
20.00 uur A.W.C. o23 S.C.E o23