Aanvang Wedstrijd Tegenstander Scheidsrechter Overige
  Jeugd zaterdag 17-11-2018      
15.00 uur S.C.E JO19-1 UHC JO19-1
14.30 uur Union JO19-4 S.C.E JO19-2    
12.30 uur S.C.E JO17-1 sv Leones JO17-1 Dhr.B.J.v.d. Vliet
12.45 uur S.C.E MO17-1 WVW MO17-1 Dhr.K.Creemers
10.30 uur S.C.E JO15-1 AWC JO15-2 Dhr.J.B. Stoffels
08.30 uur DIO’30 JO15-2 S.C.E JO15-2  
12.15 uur Oranje Blauw JO15-2 S.C.E JO15-3  
S.C.E MO15-1   vrij
11.00 uur S.C.E JO13-1 Orion JO13-2 Dhr.P.Mondi
10.30 uur S.C.E JO13-2 sv DFS JO13-1G  
12.15 uur Oranje Blauw JO13-2 S.C.E JO13-3  
11.00 uur DVSG Germania JO13-1 S.C.E JO13-4  
S.C.E MO13-1   vrij
08.30 uur S.C.E JO11-1 OSC JO11-2G Dhr. Chr. de Groot  
09.30 uur Quick 1888 JO11-1 S.C.E JO11-2  
09.00 uur Union JO11-3 S.C.E JO11-3  
08.30 uur S.C.E JO11-4 Blauw Wit JO11-4G Dhr.J.Kirkpatrick
12.30 uur Eendracht’30 JO11-3 S.C.E JO11-5  
08.30 uur FC Lienden JO11-3 S.C.E JO11-6  
10.00 uur S.C.E JO9-1 Orion JO9-2 spelleider
09.00 uur Victoria’25/SCD’33 JO9-1 S.C.E JO9-2  
08.30 uur Spero JO9-5 S.C.E JO9-3  
08.30 uur S.C.E JO9-4 Union JO9-4 Dhr.J.Arnts
08.30 uur S.C.E JO9-5 RODA’28 JO9-1G Dhr.E.Bhugoea
S.C.E JO9-6   vrij
10.00 uur S.C.E JO9-7 Orion JO9-7 Dhr.B.Arnts
08.30 uur Aquila JO8-1 S.C.E JO8-1  
Senioren zaterdag 17-11-2018  
15.45 uur sc Bemmel  3 S.C.E 2  
15.00 uur S.C.E 3 Kolping-Dynamo 4 Dhr.S.Razing  
Senioren zondag 18-11-2018  
14.00 uur Krayenhoff 1 S.C.E 1 Dhr.G.H.G. van Tintelen
12.45 uur DVE-Trajanus 2 S.C.E 2 Dhr.W.Terwoert  
10.00 uur Spero 11 S.C.E 3  
S.C.E 4   vrij
11.00 uur S.C.E VR1 Quick 1888 VR1 Dhr.W.Tieze
  Jeugd zaterdag 24-11-2018      
15.00 uur S.C.E JO19-1 Blauw Wit JO19-1
15.00 uur Union JO19-2 S.C.E JO19-2  
14.30 uur O.S.C JO17-1 S.C.E JO17-1 Dhr.P.J.M. Louter
12.30 uur vv Kesteren MO17-1 S.C.E MO17-1
10.30 uur S.C.E JO15-1 Quick 1888 JO15-1
12.30 uur S.C.E JO15-2 Unitas JO15-1
11.30 uur Woezik JO15-6 S.C.E JO15-3  
12.45 uur S.C.E MO15-1 sv Millingen MO15-1
13.15 uur Beuningse Boys JO13-2 S.C.E JO13-1
10.30 uur BVC’12 JO13-2 S.C.E JO13-2
08.30 uur S.C.E JO13-3 EMM JO13-1G
10.45 uur sv Heumen JO13-1 S.C.E JO13-4
10.00 uur vv Trekvogels MO13-1 S.C.E MO13-1
10.00 uur vv Ewijk JO11-1G S.C.E JO11-1
S.C.E JO11-2 vrij
08.30 uur S.C.E JO11-3 Woezik JO11-3
12.00 uur sv Heumen JO11-1 S.C.E JO11-4
08.30 uur Blauw Wit JO11-5 S.C.E JO11-5  
08.30 uur Woezik JO11-5 S.C.E JO11-6
09.00 uur DVC’26 JO9-1 S.C.E JO9-1
10.00 uur S.C.E JO9-2 DVOL JO9-5 spelleider
10.00 uur S.C.E JO9-3 Beuningse Boys JO9-3 spelleider
10.30 uur Arnhemse Boys JO9-5 S.C.E JO9-4
09.45 uur Oranje Blauw JO9-4 S.C.E JO9-5
08.30 uur S.C.E JO9-6 Unitas’28 JO9-1 spelleider
09.00 uur B.V.C’12 JO9-2 S.C.E JO9-7
08.30 uur S.C.E JO8-1 Unitas’28 JO8-2 spelleider
Senioren zaterdag 24-11-2018
15.00 uur S.C.E 2 DVOL 2
11.30 uur Kolping-Dynamo 3 S.C.E 3
Senioren zondag 25-11-2018
14.00 uur S.C.E 1 vv Batavia 1 Dhr.R.H.G.Beijen
11.00 uur S.C.E 2 Beuningse Boys 3 Dhr.H.J.M.Schellekens
11.00 uur S.C.E 3 DVSG 5
10.00 uur Orion 11 S.C.E 4
S.C.E VR1   vrij