De volgende spelers spelen seizoen 2021 – 2022 in S.C.E zondag 1
Rick Theunissen, Kaj Dreis, Jarno Herfkens, Richard Schür (C), Martin Sluijs, Anthony Wefer (K), Jayrell Terziyan, Nick Sander, Khalid Samaoui, Nasim Saber, Max Buesink, Maarten van Breda, Zev de Bruijn (K), Karim Dairaa, Benjamin Rouhof, Stijn Brugman, Niels Terheggen, Farnous Zia, Mo Benrahouan

De technische staf zijn onderstaande personen seizoen 2021 – 2022 

Trainer – Coach Theo van Cleef Ass. Trainer Ass. scheidsrechter
Verzorger Serdar Inan Keepers trainer Wim de Bruyn
Technische zaken Paul van Cleef Team-manager Karel Creemers Team-manager Roel Heijltjes


Onderstaande clubs in seizoen
2021 – 2022 zijn de oefen tegenstanders

Vriendschappelijk Aanvang Thuis team Uit team  Uitslag
17-08-21 20.00 uur S.C.E 1 Astrantia 1 3       – 0
22-08-21 14.00 uur rksv Ulysses  1 S.C.E 1 1       – 7
24-08-21 20.00 uur S.C.E 1 Kolping/Dynamo 1 6       – 2
29-08-21 12.30 uur SVO’68 1 S.C.E 1 1       – 6
xx-xx-21 xx.xx uur S.C.E 1       –
xx-xx-21 xx.xx uur S.C.E 1       – 
xx-xx-22 xx.xx uur S.C.E 1       –
xx-xx-22 xx.xx uur S.C.E 1       –
xx-xx-22 xx.xx uur S.C.E 1       –
xx-xx-22 xx.xx uur S.C.E 1       –
xx-xx-22 xx.xx uur S.C.E 1       –

Onderstaande clubs in seizoen 2021 – 2022 die spelen in de Districtsbeker in  groep 3 – poule 50

Districtsbeker Aanvang Thuis team   (Groep 3)   Uit team   (Poule 50)   Uitslag
05-09-21 14.00 uur S.C.E 1 vv Eldenia 1 3      – 1
12-09-21 14.00 uur AAC-Olympia 1 S.C.E 1 0      – 7
19-09-21 14.00 uur S.C.E 1 vv Arnhemia 1 11      – 1
xx-xx-21

Onderstaande clubs spelen in seizoen 2021 – 2022 in de 4e klasse E zondag district Oost

Competitie Aanvang Thuis team Uit team  Uitslag
26-09-21 14.00 uur sv Nijmegen 1 S.C.E 1      –
03-10-21 14.00 uur S.C.E 1 sc Millingen 1      –
10-10-21 14.00 uur sv Hatert 1 S.C.E 1       –
17-10-21 14.00 uur S.C.E 1 vv SCP 1       –
24-10-21 14.00 uur vv Aquila 1 S.C.E 1       –
31-10-21 14.00 uur S.C.E 1 sv Angeren 1        –
07-11-21 14.00 uur S.C.E 1 sv DSZ 1       –
14-11-21 Inhaal/Beker
21-11-21 14.30 uur vv Krayenhoff 1 S.C.E 1      –
28-11-21 14.00 uur S.C.E 1 vv UHC 1       –
05-12-21 14.30 uur FC Kunde 1 S.C.E 1      –
12-12-21 14.30 uur sc DIOSA 1 S.C.E 1      –
19-12-21 Inhaal/Beker
WINTERSTOP
16-01-22 Inhaal/Beker
23-01-22 14.00 uur S.C.E 1 Overasseltse Boys 1      –
30-01-22 14.15 uur vv OSC 1 S.C.E 1      –
06-02-22 14.00 uur S.C.E 1 vv Aquila 1      –
13-02-22 14.00 uur sv DSZ 1 S.C.E 1      –
20-02-22 Inhaal/Beker
27-02-22 Inhaal/Beker
06-03-22 14.00 uur S.C.E 1 vv Krayenhoff 1       –
13-03-22 14.30 uur vv SCP 1 S.C.E 1       –
20-03-22 14.00 uur S.C.E 1 FC Kunde 1       –
27-03-22 14.00 uur S.C.E 1 sv Hatert 1      –
03-04-22 14.00 uur sv Angeren 1  S.C.E 1      –
10-04-22 14.00 uur S.C.E 1 vv OSC 1      –
18-04-22 Inhaal/Beker
24-04-21 14.30 uur vv UHC 1  S.C.E 1      –
01-05-22 14.00 uur S.C.E 1 sc DIOSA 1      –
08-05-22 Inhaal/Beker
15-05-22 14.00 uur Overasseltse Boys 1 S.C.E 1      –
22-05-22 14.00 uur S.C.E 1 sv Nijmegen 1      –
29-05-22 14.30 uur sc Millingen 1 S.C.E 1      –

Het thuis en uit tenue van S.C.E zondag 1

 

Nacompetitie seizoen 2021-2022

Nacompetitie Aanvang  Thuis team Uit team  Uitslag
05-06-22      –
12-06-22      –
19-06-22      –
26-06-22      –
Onderstaande bedrijven ondersteunen S.C.E zondag 1 
Topscorers  sinds 19-09-21 Rugno. Com. Beker Nacom. Vriend. Toer. o23 Totaal
Jayrell Terziyan   0 4 0 6 0 0 10
Nasim Saber   0 3 0 3 0 0 6
Kaj Dreis   0 2 0 4 0 0 6
Richard Schür   0 3 0 1 0 0 4
Max Buesink   0 2 0 2 0 0 4
Nick Sander   0 2 0 2 0 0 4
Benjamin Rouhof   0 2 0 1 0 0 3
Jarno Herfkens   0 1 0 1 0 0 2
Niels Terheggen   0 0 0 2 0 0 2
Farnous Zia   0 1 0 0 0 0 1
Khalid Samaoui   0 1 0 0 0 0 1
Anthony Wefer (K)   0 0 0 0 0 0 0
Karim Dairaa   0 0 0 0 0 0 0
Maarten van Breda   0 0 0 0 0 0 0
Martin Sluis   0 0 0 0 0 0 0
Mo Benrahouan   0 0 0 0 0 0 0
Rick Theunissen   0 0 0 0 0 0 0
Stijn Brugman   0 0 0 0 0 0 0
Zev de Bruijn (K)   0 0 0 0 0 0 0
Eigen   Doelpunt   0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
Totaal           seizoen 2021-2022   0 21 0 22 0 0 43