Aanvang Wedstrijd   Tegenstander Uitslag
Jeugd zaterdag 19-09-2020
14.00 uur S.C.E JO19-1 Arnhemse Boys JO19-1 5 0
13.00 uur S.C.E JO19-2 Oranje Blauw JO19-2 1 7
11.00 uur S.C.E JO17-1 DVOL JO17-1 afgelast
15.00 uur Aquila/AVIOS/DBV JO17-1 S.C.E JO17-2 3 1
S.C.E JO15-1 vrij
13.00 uur SVO’68/VVLK JO15-1 S.C.E JO15-2 2 4
12.15 uur S.C.E JO15-3 BVC’12 JO15-1 1 11
10.00 uur OSC JO13-2 S.C.E JO13-1 0 5
09.00 uur Blauw Wit JO13-2 S.C.E JO13-2 5 4
10.00 uur Juliana’31 JO13-2 S.C.E JO13-3 11 3
08.45 uur S.C.E JO11-1 Orion JO11-1 2 4
09.45 uur Blauw Wit JO11-2 S.C.E JO11-2 4 4
08.45 uur S.C.E JO11-3 Oranje Blauw JO11-2 vervallen
08.30 uur vv Trekvogels MO11-1 S.C.E MO11-1 14 1
08.45 uur S.C.E JO9-1 AWC JO9-3 16 0
08.45 uur S.C.E JO9-2 Overasseltse Boys JO9-1 9 1
10.30 uur S.C.E JO9-3 sv Nijmegen JO9-1G 10 1
09.00 uur Quick 1888 JO8-1 S.C.E JO8-1 nnb
10.30 uur S.C.E JO8-2 Quick 1888 JO8-2 4 5
Senioren zaterdag 19-09-2020
14.45 uur De Bataven 2 S.C.E 2 1 1
15.00 uur Beuningse Boys 2 S.C.E 3 0 3
15.00 uur S.C.E 4 Krayenhoff 5 3 3
Senioren zondag 20-09-2020
14.00 uur S.C.E 1 sv DSZ 3 3
11.00 uur S.C.E 2 AVIOS/DBV 2 7 1
09.30 uur vv Trekvogels 5 S.C.E 3 7 3
11.00 uur S.C.E 4 Blauw Wit 6 2 1
Jeugd woensdag 23-09-2020
18.30 uur Beuningse Boys JO15-4 S.C.E JO15-3 verzet
Senioren woensdag 23-09-2020
20.15 uur S.C.E zaterdag 3 DVOL zaterdag 2 nnb
Jeugd zaterdag 26-09-2020
15.30 uur SCP JO19-1 S.C.E JO19-1
13.00 uur AWC JO19-2 S.C.E JO19-2
12.15 uur Juliana’31 JO17-2 S.C.E JO17-1
10.00 uur AWC JO15-2 S.C.E JO15-1
12.15 uur S.C.E JO15-2 Loo JO15-1G
12.30 uur Spero JO15-3 S.C.E JO15-3
11.00 uur S.C.E JO13-1 Juliana’31 JO13-1
11.00 uur S.C.E JO13-2 Uchta JO13-1G
08.45 uur S.C.E JO13-3 Woezik JO13-3
10.30 uur Spero JO11-1 S.C.E JO11-1
08.45 uur S.C.E JO11-2 Beuningse Boys JO11-3
09.45 uur vv Trekvogels JO11-3 S.C.E JO11-3
S.C.E MO11-1 vrij
08.30 uur Oranje Blauw JO9-1 S.C.E JO9-1
10.00 uur Woezik JO9-4 S.C.E JO9-2
10.00 uur S.C.E JO9-3 DVSG-Germania JO9-2
08.45 uur S.C.E JO8-1 Oranje Blauw JO8-2
08.45 uur S.C.E JO8-2 DVOL JO8-5G
Senioren zaterdag 26-09-2020
14.00 uur S.C.E 2 VDZ 2
14.00 uur S.C.E 3 vv Trekvogels 2
14.30 uur Jonker Boys 2 S.C.E 4
Senioren zondag 27-09-2020
14.30 uur DIOSA 1 S.C.E 1
10.00 uur Woezik 4 S.C.E 2
11.00 uur S.C.E 3 Juliana’31 3
09.30 uur vv Trekvogels 8 S.C.E 4
Jeugd zaterdag 03-10-2020
14.00 uu S.C.E JO19-1 DVOL JO19-1
13.15 uur S.C.E JO19-2 Woezik JO19-6
S.C.E JO17-1 vrij
14.30 uur Overasseltse Boys JO17-1 S.C.E JO17-2
11.00 uur S.C.E JO15-1 Groesbeekse Boys JO15-1
12.30 uur sv Angeren JO15-1 S.C.E JO15-2
11.00 uur S.C.E JO15-3 Beuningse Boys JO15-5
11.00 uur Brakkenstein JO13-1 S.C.E JO13-1
11.00 uur Beuningse Boys JO13-2 S.C.E JO13-2
S.C.E JO13-3 vrij
08.45 uur S.C.E JO11-1 vv Trekvogels JO11-1
10.15 uur sv Nijmegen JO11-1 S.C.E JO11-2
10.30 uur S.C.E JO11-3 Brakkenstein JO11-1
08.45 uur S.C.E MO11-1 Beuningse Boys MO11-1
09.00 uur AAC-Olympia JO9-1 S.C.E JO9-1
08.45 uur S.C.E JO9-2 Orion JO9-7
08.30 uur Orion JO9-6 S.C.E JO9-3
08.45 uur S.C.E JO8-1 Woezik JO8-2
10.00 uur Union JO8-3 S.C.E JO8-2
Senioren zaterdag 03-10-2020
14.30 uur AVW’66 3 S.C.E 2
15.00 uur Quick 1888 2 S.C.E 3
12.45 uur S.C.E 4 Quick 1888 4
Senioren zondag 04-10-2020
14.00 uu S.C.E sv Angeren
11.00 uur S.C.E 2 UHC 2
10.30 uur Kolping-Dynamo 2 S.C.E 3
11.00 uur S.C.E 4 Alverna 4
Jeugd woensdag 07-10-2020
18.30 uur Beuningse Boys JO13-4 S.C.E JO15-3