Aanvang Wedstrijd   Tegenstander Scheidsrechter Overige Kleedk. S.C.E Kleedk. Gasten
Jeugd zaterdag 26-09-2020
15.30 uur SCP JO19-1 S.C.E JO19-1
13.00 uur AWC JO19-2 S.C.E JO19-2
12.15 uur Juliana’31 JO17-2 S.C.E JO17-1 Dhr. K. Hooijer
10.00 uur AWC JO15-2 S.C.E JO15-1
12.15 uur S.C.E JO15-2 Loo JO15-1G Dhr. S. Sluijtman
12.30 uur Spero JO15-3 S.C.E JO15-3
11.00 uur S.C.E JO13-1 Juliana’31 JO13-1 Dhr. Chr. de Groot 14 16
11.00 uur S.C.E JO13-2 Uchta JO13-1G uitgesteld
08.45 uur S.C.E JO13-3 Woezik JO13-3 Dhr. J. Kreté 15 21
10.30 uur Spero JO11-1 S.C.E JO11-1
08.45 uur S.C.E JO11-2 Beuningse Boys JO11-3 spelleider J. Arnts
09.45 uur vv Trekvogels JO11-3 S.C.E JO11-3
S.C.E MO11-1 vrij
08.30 uur Oranje Blauw JO9-1 S.C.E JO9-1
10.00 uur Woezik JO9-4 S.C.E JO9-2
10.00 uur S.C.E JO9-3 DVSG-Germania JO9-2 spelleider J. Arnts
08.45 uur S.C.E JO8-1 Oranje Blauw JO8-2 spelleider
08.45 uur S.C.E JO8-2 DVOL JO8-5G spelleider
Senioren zaterdag 26-09-2020
14.00 uur S.C.E 2 VDZ 2 Dhr. 15/16 1/2
14.00 uur S.C.E 3 vv Trekvogels 2 Dhr. W. Tieze 14/18 3/5
14.30 uur Jonker Boys 2 S.C.E 4
Senioren zondag 27-09-2020
14.30 uur DIOSA 1 S.C.E 1 Dhr. H.W.J.d. Jong
10.00 uur Woezik 4 S.C.E 2
11.00 uur S.C.E 3 Juliana’31 3 Dhr. 12/19 3/5
09.30 uur vv Trekvogels 8 S.C.E 4
Jeugd zaterdag 03-10-2020
14.00 uu S.C.E JO19-1 DVOL JO19-1 Dhr. 15/21 13/19
13.15 uur S.C.E JO19-2 Woezik JO19-6 Dhr. 12/21 14/18
S.C.E JO17-1 vrij
14.30 uur Overasseltse Boys JO17-1 S.C.E JO17-2
11.00 uur S.C.E JO15-1 Groesbeekse Boys JO15-1 Dhr. 15 16
12.30 uur sv Angeren JO15-1 S.C.E JO15-2
11.00 uur S.C.E JO15-3 Beuningse Boys JO15-5 Dhr. 13 19
11.00 uur Brakkenstein JO13-1 S.C.E JO13-1
11.00 uur Beuningse Boys JO13-2 S.C.E JO13-2
S.C.E JO13-3 vrij
08.45 uur S.C.E JO11-1 vv Trekvogels JO11-1 spelleider
10.15 uur sv Nijmegen JO11-1 S.C.E JO11-2
10.30 uur S.C.E JO11-3 Brakkenstein JO11-1 spelleider
08.45 uur S.C.E MO11-1 Beuningse Boys MO11-1 spelleider
09.00 uur AAC-Olympia JO9-1 S.C.E JO9-1
08.45 uur S.C.E JO9-2 Orion JO9-7 spelleider
08.30 uur Orion JO9-6 S.C.E JO9-3
08.45 uur S.C.E JO8-1 Woezik JO8-2 spelleider
09.00 uur Union JO8-3 S.C.E JO8-2
Senioren zaterdag 03-10-2020
14.30 uur AVW’66 3 S.C.E 2 Dhr.
15.00 uur Quick 1888 2 S.C.E 3
12.45 uur S.C.E 4 Quick 1888 4 Dhr. 1/2 3/5
Senioren zondag 04-10-2020
14.00 uu S.C.E sv Angeren Dhr. 15/16 1/2
11.00 uur S.C.E 2 UHC 2 Dhr. 14/18 3/5
10.30 uur Kolping-Dynamo 2 S.C.E 3
11.00 uur S.C.E 4 Alverna 4 Dhr. 13/19 12/21
Jeugd woensdag 07-10-2020
18.30 uur Beuningse Boys JO13-4 S.C.E JO15-3